Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przyjęcie weselne

87 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 13:52:24

Czy może mi ktoś polecić lokal w którym mogłabym zorganizować przyjęcie weselne? Bardzo proszę o podpowiedz.

Jeśli organizujecie komunie lub chrzciny i potrzebujecie lokalu to koniecznie zajrzyjcie tutaj chrzcinyikomunie.pl/

#82 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 08:01:38

Ja swoje wesele miałam w Betlejem w Lęborku. Impreza była super. Zarówno goście jak i my (ja z mężem) byliśmy bardzo zadowoleni. Wszytko idealnie przygotowane, o  nic nie musieliśmy się martwić. Ładnie udekorowana sala bankietowa, wspaniały ogród. Jedzonko pierwsza klasa obsługa również. No i super kontakt z właścicielką. Konkretna i miłą pani z doświadczeniem. Polecam 

#83 ~Aldonka~

~Aldonka~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 09:28:35

Cześć. Dzięki za info na temat Betlejem w Lęborku. Własnie jestem p imprezie którą zdecydowałam się tam zorganizować(między innymi po przeczytaniu waszych opinii). I rzeczywiście miejsce jak najbardziej godne polecenia. Dobra obsługa, dobre jedzenie i ładny odpowiedni przygotowany lokal

#84 ~BEATA~

~BEATA~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 22:16:11

Ja na pewno nie polecam lewinka ani santosu. Ostatnio w santosie tak smierdzialo że nie wiedzieliśmy z mężem czy oszczędzają na ekipie sprzątającej czy to z kuchni... Szok

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 18:38:34

Gwałty, doprowadzanie do śmierci i zmuszanie nastolatków do pozowania nago na krzyżu – tak według amerykańskich śledczych mieli działać księża pedofile w Pensylwanii. Według ustaleń około tysiąca dzieci miało paść ofiarą 300 oprawców. 

Raport zawiera wiele bulwersujących opisów znęcania się nad dziećmi: jeden z księży dopuszczał się gwałtów na pięciu dziewczynkach będących siostrami – najmłodsza miała zaledwie 1,5 roku, inny duchowny kilkanaście razy zmusił do innych czynności seksualnych 10-letniego chłopca, powodując u niego uszkodzenia kręgosłupa i przedwczesną śmierć. 

Z kolei grupa księży-pedofilów z jednej diecezji w stanie Pensylwania zmuszała nastolatka do pozowania nago na krzyżu - księża z lubością fotografowali się na tle tej sceny “ukrzyżowania”, co obecnie stanowi uzupełnienie dokumentacji tego przestępstwa.

#86 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 20:02:38

Sala Różana w hotelu Bończa w Szczecinie jest miejscem godnym uwagi, jeśli chodzi o organizację wesela. Bawiłam się tam kilka razy, oprócz pałacowego wystroju, moją uwagę zwróciło ciekawe menu i pięknie podane potrawy.

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 07:49:47

Dzieci i młodzież z Sosnowca rezygnuje z religii w szkole. Jak policzył Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego w Polsce, diecezja sosnowiecka jest jedną z trzech w kraju, gdzie odsetek uczniów chodzących na katechezę jest najmniejszy. 

Metropolita katowicki abp Wiktor Skworc dwa tygodnie temu zaapelował do Ministerstwa Edukacji Narodowej o zmianę prawa i wprowadzenie religii lub etyki jako przedmiotu obowiązkowego. Brak takiego obowiązku - jak mówił w noworocznej homilii - prowadzi do powstania "pokolenia nihilistów", "ludzi nieuznających wartości religijnych, ale również humanistycznych, wspólnych wspólnocie narodowej i całej ludzkiej rodzinie".
Według katowickiego purpurata, w krajach, w których nie ma obowiązkowego nauczania religijnych bajek rosną "pokolenia nihilistów". 
Obrońcy i wspólnicy kościelnych pedofilów zaczynają się bać, a to cieszy.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 08:31:53

Purpuratów określamy jako wspólników przestępstwa, które czynią księża pedofile. Większość purpuratów to pedofile, skoro ukrywają księży-pedofilów i przenoszą zbrodniarzy na inne parafie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych