Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przyjęcie weselne

81 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 10:47:08

Mogę spokojnie polecić Betlejem koło Lęborka. Bardzo fajny ośrodek. Ładna sala oferują pyszne jedzenie i nie oszczędzają na porcjach. Obsługa tez jest bardzo dobra. Organizowałam tam swoje wesele i byłam zadowolona. Wszystko było zgodnie z ustaleniami jedzenie świeże i podawane na czas. Wystrój sali też mi się podobał. Z tego co rozmawiałam z gośćmi to tez byli zadowoleni. 

#62 monickab1

monickab1

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 15:29:50

Ja mogę polecić ten lokal betlejem.eu. Bardzo duża sala (chyba największa na jakiej byłam. Bardzo duży ogód gdzie można odpocząć od tańców. jedzenie bardzo dużo i w odpowiedniej ilości tak że nikt nie był głodny a do tego bardzo miła obsługa 

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 18:55:45

Zdecydowanie polecam Kaskadę, miałam tam wesele na 55 osób, jedzenia mnóstwo za bardzo dobrą cenę - 30-50zł mniejszą od osoby niż w innych lokalach. Jedzonko pyszne, szefowie przemili, obsługa również. Z przygotowaniem sali i odbiorem reszty jedzenia i innych produktów żadnych problemów nie było. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim :)

#64 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:17:35

Ja również byłam na weselu w Betlejem w Lęborku i jestem zadowolona. Jedzenie bardzo dobre i ładnie podane. Sala ogromna także nikt się nie gniótł. Do tego ładny i duży ogród. Obsługa bardzo miła i sprawna. Po wakacjach planuje tam zorganizować chrzciny. 

#65 Dominik456

Dominik456

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 21:54:23

JA miałam w Kaskadzie i zarówno ja jak i goście byliśmy zadowoleni, wiec polecam ten lokal

#66 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 11:38:22

Spokojnie możesz zobaczyć ten lokal Betlejem w Lęborku.  Byłam tam na weselu u mojej przyjaciółki zresztą pomagałam jej w organizacji. I wszystko była jak należy. Jest super sala jedzenie maja bardzo dobre. Pracownicy tez są w porządku i sprawnie obsługiwali całą imprezę. Bardzo mi się tam podobało. Już sobie zarezerwowałam miejsce na komunię dla mojej córki w przyszłym roku:)

#67 ~ALA~

~ALA~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 09:18:20

Widzę że sporo osób poleca Betlejem. Ja również tam byłam na weselu z moim narzeczonym i byliśmy zauroczeni tym miejscem. Ładnie udekorowana sala, pyszne jedzenie, obsługa na wysokim poziomie. Także zdecydowaliśmy że nasze wesele tez będzie w Betlejem a to już w przyszłym roku :)

#68 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2017 - 13:24:13

Swoje wesele tez organizowałam w Betlejem i bardzo sobie chwalę. Ładna sala obsługa perfekcyjna i smaczne jedzenie. A do tego ładna okolica 

#69 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 13:05:09

Wesele w Betlejem było fantastyczne. Piękna sala, obsługa na piątkę i przede wszystkim pyszne jedzenie. Wszystko ładnie udekorowane. Można tam się świetnie zabawić  

#70 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 09:19:24

Byłam w betlejem na weselu i bardzo mi się podobało. maja bardzo ładną salę z pięknym ogrodem. jedzenie bardzo mi smakowało. Wszystko ładnie udekorowane, potrawy ładnie i smacznie podane, Obsługa tez sobie dobrze radziła. Widać że cały personel ma duże doświadczenie w przy organizacji tego typu imprez. 

#71 weroniqem

weroniqem

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 11:43:59

Ja ostatnio byłam na weselu tutaj www.betlejem.eu. Bardzo mi się tam podobało. Ładnie urządzona sala ładna okolica i do tego pyszne jedzenie i miła obsługa. Nic tylko się bawić 

#72 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 12:16:02

Betlejem jest ok . Byłam tam z narzeczonym na weselu i po tej imprezie zdecydowaliśmy że tam wyprawimy wesele. Ładna przestronna sala fajny ogród i smaczne dania. Obsługa też ok. Żeby się utwierdzić w przekonaniu wybraliśmy się tam na sylwestra i bawiliśmy się jak nigdy dotąd mam nadzieje że moim weselu tez będzie dobrze

#73 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 12:25:28

Organizowałam w Betlejem chrzciny i jestem zadowolona. ładnie przygotowali sale. potrawy tez były bardzo dobre. Gorące dania były gorące. Wszystko świeże i na miejscu przygotowywane. bardzo miła i sprawna obsługa. Polecam 

#74 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 12:25:59

Organizowałam w Betlejem chrzciny i jestem zadowolona. ładnie przygotowali sale. potrawy tez były bardzo dobre. Gorące dania były gorące. Wszystko świeże i na miejscu przygotowywane. bardzo miła i sprawna obsługa. Polecam 

#75 ~Lenkaa~

~Lenkaa~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 19:38:01

A ja polecam kawałek od Lęborka " Na gwizdówce" . Rewelacyja, sale bardzo ładne, jedzenie smaczne i zdecydowanie to najlepsze miejsce jeśli chodzi o organizację wesela.

#76 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 08:49:50

W Betlejem potrafią fajnie zorganizować imprezę. Byłam tam na weselu i bardzo fajnie wszystko wyszło. Pyszne jedzenie ładna duża sala i super obsługa. Organizowałam tam tez komunię i od początku do końca wszystko było ok. Bardzo miła i pomocna pani Kasia która ma wiedzę i chęć zrobienia fajnej imprezy. Spokojnie można ich polecić 

#77 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 18:11:08

Jeżeli nie musi być w samym Lęborku tylko nieco dalej to folwark nemino w łysniewie. Nie jest moze tanio, ale warte swej ceny

#78 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 09:39:11

W Lęborku najlepiej wspominam wesele w Betlejem. Miałam przyjemność bawić na weselach w kilku lokalach ale najbardziej mi się podobało własnie tam. Ładnie urządzona i duża sala bankietowa. Ładna okolica (cisza i spokój). Jedzenie fantastyczne a porcje takie że we dwóję można spokojnie zjeść jedną i tez byłoby spoko. Wszystko świeże i ładnie podane. Obsługa tez bardzo miła i sprawna. 

#79 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 11:26:38

Ja tez organizowałam komunię mojej córki w Betlejem i jestem zadowolona. Serwują bardzo dobre jedzenie. Obsługa sprawnie dystrybuuje posiłki i sprząta ze stołów. Do tego ładny lokal z ładnym ogrodem także dzieciaki maja się gdzie bawić. 

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 14:40:18

GŁOSUJCIE NA NAMYŚLAKA! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych