Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przyjęcie weselne

81 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 13:40:24

Bzdura ja osobiście miałam imprezę w kaskadzie rewelacja jedzenie pyszne wystrój tez super obsługa bardzo miła osobiście polecam!!!!!

#42 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2015 - 11:58:12

kaskada to jedno wielkie nieporozumienie smród na wejściu sam mówi za siebie o reszcie nie wspomnę

#43 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2015 - 11:59:24

kaskada to jedno wielkie nieporozumienie smród na wejściu sam mówi za siebie o reszcie nie wspomnę

#44 ~Mięsny jeż~

~Mięsny jeż~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 09:22:28

PERŁA przy ul. Kossaka

#45 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2015 - 17:37:45

W kaskadzie wiele się zmieniło, sama byłam w szoku. Byłam tam na weselu. Wejście, sale nie do poznania. Jedzenie ok..Nie mogę powiedzieć złego zdania o tym miejscu.

#46 ~zeus~

~zeus~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2015 - 17:42:24

Akurat-KASKADA-tam jeszcze czuć komunę,i żarcie do kitu,surowe dewolaje,tragedia.

..chyba tam ostatnio nie byłaś..miałem tam 40 urodziny..wszysko super..

#47 ~Tusk~

~Tusk~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 10:36:32

Z tego co mi wiadomo w kaskadzie od dwóch lat są nowi właściciele i chyba wyszło na dobre. Lokal nie do poznania. Jedzenie też ok., byłem na imprezie pracowniczej. Jednak ja osobiście polecam Perłę na Kosaka. Najlepszy lokal w mieście.

#48 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 20:50:52

..wszędzie byle nie w karczmie..masakraaaaaa!!!

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 15:23:01

Tydzien temu byłam na weselu w Betlejem-masssssakra.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 15:36:08

To chyba byliśmy na tym samym.W sumie sala ładna,kelnerki bardzo miłe,czego juz nie można powiedzieć o włascicielce.Jedzenie dobre,ładnie podane ,tylko z zamówionego i zapłaconego mięsa na stoły trafiło 40%,a nie byla to niestety jedna rzecz z która tak postapiono bardzo brzydko.Jak wesele to tylko NIE!!!! w Betlejem

#51 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 09:43:43

Polecam Perłę na Kossaka. Piękny wystrój i pyszne domowe jedzonko, którego było tyle, że nie byłam w stanie wszystkiego zjeść :D

#52 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2015 - 17:02:27

Ja byłam w Betlejem na weselu w czerwcu - jedzenia było mnóstwo, kuzynka jeszcze każdemu rozdawała bo tyle jej zostało i do tego ciasto, dwa dni jedlismy. Jedynie orkiestra robiła trochę za długie pauzy. Poza tym było super.

#53 ~Niedoszły gość~

~Niedoszły gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 09:59:39

Kaskada - nie byłem, wystarczyła mi rozmowa telefoniczna z Panią właścicielką i wiem, że moja noga tam nie postanie! Chyba przydałaby się wizyta Pani Magdy Gessler, żeby sprowadzić właścicielkę tego lokalu na ziemię - bardzo nieprzyjemny kontakt z klientem - polecam dla ludzi o mocnych nerwach!

#54 ~!~

~!~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 19:52:29

"22 lutego 2014 korzystałem z usługi Kaskady . Co prawda nie była to tak miła okazja jaką jest wesele ale wystawiam najwyższą ocenę. Pełny profesjonalizm .Wszyscy zadowoleni . Wszystko bez najmniejszego zgrzytu i w miłej atmosferze.Właścicielka z pogodnym , szczerym uśmiechem na twarzy i pełnym zrozumieniem podchodzi do każdego nowego wyzwania.Polecam."

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 18:42:01

Kaskada - nie byłem, wystarczyła mi rozmowa telefoniczna z Panią właścicielką i wiem, że moja noga tam nie postanie! Chyba przydałaby się wizyta Pani Magdy Gessler, żeby sprowadzić właścicielkę tego lokalu na ziemię - bardzo nieprzyjemny kontakt z klientem - polecam dla ludzi o mocnych nerwach!

Jeżeli dalej będzie Pan próbował wciskać produkt, którego nie chciałam, o czym został Pan poinformowany na wstępie naszej rozmowy i miał Pan problemy ze zrozumieniem zachowując się jak przedstawiciel telefonii komórkowej, to niech Pan nie oczekuje poważnej rozmowy. Nie spodobało się, że nie potrzebujemy dodatkowej, narzuconej reklamy, a Pan nie zarobi. A jak Pan nazwie swój kontakt z klientem...nie zrozumiał Pan słów "nie potrzebujemy!!!"."nie jesteśmy zainteresowani"..Jeżeli będzie Pan potrzebował sali na wesele zapraszamy do Kaskady a z ofertą reklamy w internecie niech Pan już nie dzwoni.

#56 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2015 - 15:40:59

Niestety tez bylam w Betlejem na weselu i bede to miejsce omijac wielkim lukiem.Jedzenie dosyc dobre,ladny wystruj i na tym wszystko co dobre sie konczy.Tylko kabinuja zeby przekrecic czlowieka.Roznoszac cieple posilki tylko patrza ,zeby nie stawiac wszystkim i tym sposobem 30%gosci nie dostaje zaplaconego jedzenia tzn,flaki,zupa gulaszowa,karkowka na cieplo i barszczyk.Malo tego jak ktos poprosi o podanie bo go nie bylo to otrzymuje odp,ze juz nie ma,lub ze zostalo juz wylane.Ktos tam napisal,ze zostalo duzo jedzenia-owszem zostaje ale tylko zimne przekaski ze stolu,ktore po 2 dniach stania na stole nie polcam jesc.To jest tylko wierzcholek gory lodowej z problemami organizowania wesela w Betlejem.Chcecie wiedziec wiecej-pytajcie.

#57 ~szkoła gastronomiczna~

~szkoła gastronomiczna~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 22:39:59

To jakiś dramat ! Kotlet schabowy xxl to kupa jajecznicy (w środku można sobie poszukać schabu) , placek ziemniaczany to raczej budyń z którego leje się tłuszcz a jeszcze kolega po fachu znalazł włos w sałatce - kelnerki...gratuluję

#58 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 13:26:31

Polecam Perłę przy ul. Kossaka. Mają bardzo dobre jedzenie, właściciele (co chyba najważniejsze!) są słowni - nie odmawiają terminu jak niektórzy :/ 

To Zamkowa funkcjonuje? Raczej bym się tam nie udała... Raczej nici z całonocnych imprez. Chyba wiadomo dlaczego ;)

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 14:40:13

Polecam Perłę przy ul. Kossaka. Mają bardzo dobre jedzenie, właściciele (co chyba najważniejsze!) są słowni - nie odmawiają terminu jak niektórzy :/ 

To Zamkowa funkcjonuje? Raczej bym się tam nie udała... Raczej nici z całonocnych imprez. Chyba wiadomo dlaczego ;)

Chodzi o pisdzielca? 

#60 ~TITI~

~TITI~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 21:16:40

jesli wesele to tylko Leborska Perła sala bajeczna jedzonko przepyszne i obsluga perfekcyjna POLECAM

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych