Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przyjęcie weselne

80 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 21:03:36

Czy może mi ktoś polecić lokal w którym mogłabym zorganizować przyjęcie weselne? Bardzo proszę o podpowiedz.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 15:11:59

:D

Czy może mi ktoś polecić lokal w którym mogłabym zorganizować przyjęcie weselne? Bardzo proszę o podpowiedz.

polecam Manhatan w Piaskowej, mniam, mniam :D

#3 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 15:40:25

... ale ja bym chciała w Lęborku lub w okolicy Lęborka :-)

#4 ~bronio~

~bronio~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 15:46:58

... ale ja bym chciała w Lęborku lub w okolicy Lęborka :-)

przecież piaskowa jest koło leborka

#5 ~kinia~

~kinia~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 15:48:20

ja miałam wesele w santosie i nie żałuje

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 18:18:45

Można polecać lokal ale ważne jest jak dużą imprezę planujecie. Na 60 osób fajne wesela są w Karczmie Rycerskiej na dole (fajny jest mini ogródek, bardzo dobre jedzenie w porę podane, na sali super akustyka, dobry wystrój, Ogólnie dość klimatycznie i intymnie) Na wieksze imprezy około 110 osób to Piaskowa koło Leśnic (niedaleko Lęborka,dobre jedzenie. Mnie tylko nie odpowiadał wystrój sal choć stoły pięknie wyglądały, ładnie przybrane). Niektórzy chwalą Betlejem ( na duże i małe imprezy bą są dwie sale. Ponoć jest świetne jedzenie ale ja nie wiem).

#7 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2011 - 13:15:19

ja polecam Restauracje KASKADA !!!!!! pieknie udekorowane stoły ,2 duze sale miła i profesionalna obsługa i pyszne jedzenie po prostu superrrr!!!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 23:24:48

:D
polecam Manhatan w Piaskowej, mniam, mniam :D

a jaki tam kontakt? ....może str. www?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:04:09

Można polecać lokal ale ważne jest jak dużą imprezę planujecie. Na 60 osób fajne wesela są w Karczmie Rycerskiej na dole (fajny jest mini ogródek, bardzo dobre jedzenie w porę podane, na sali super akustyka, dobry wystrój, Ogólnie dość klimatycznie i intymnie) Na wieksze imprezy około 110 osób to Piaskowa koło Leśnic (niedaleko Lęborka,dobre jedzenie. Mnie tylko nie odpowiadał wystrój sal choć stoły pięknie wyglądały, ładnie przybrane). Niektórzy chwalą Betlejem ( na duże i małe imprezy bą są dwie sale. Ponoć jest świetne jedzenie ale ja nie wiem).

byłam niedawno ale na górze nie ciekawie, jedzenie do bani, zwykłe jak ze zwykłej stołówki

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:07:01

W Betlejem dużo lepsze jedzenie niż w Rycerskiej, można menu sobie dopasować do siebie...

#11 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 16:04:15

ja polecam Lewinek, jesli to nieduża impreza, sama bede miala tam obiad weselny, ale wiem ze całe weselicha się tam też odbywają

#12 ~Janosik-Foto-Video-GRATIS~

~Janosik-Foto-Video-GRATIS~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 19:19:15

Witaj Marysiu,masz już kamerzystę i fotografa na wesele jak nie to przedzwoń 692-915-998 a,jeśli chodzi o sale to polecam-PODKOWĘ-w Mostach.Pozdrawiam.

#13 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 10:01:17

a czemu nie kaskada?

#14 ~wiedźma i strzyga~

~wiedźma i strzyga~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 08:47:51

a ja polecam Pałac w Poraju..CYMES!

#15 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2011 - 11:19:34

Kaskada to najlepszy lokal w lęborku!!!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2011 - 10:03:41

Akurat-KASKADA-tam jeszcze czuć komunę,i żarcie do kitu,surowe dewolaje,tragedia.

#17 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2011 - 20:39:39

w kaskadzie akurat zarcie jest super ,polskie jedzenie bigosiki goloneczki itp.przemiła obsługa miła włascicielka ,super wystrój i nie ma zadnych dodatkowych opłat a z reszta istnieje juz 30 lat wiec samo mówi za siebie.

#18 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 16:24:01

zgadzam sie jak wesele to tylko w Kaskadzie super jedzenie super wystrój bardzo uprzejma włascicielka http://www.kaskada.lebork.pl/a to ich stronka internetowa

#19 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 12:34:19

Szczerze mogę polecić restauracje kaskada szkoda ze nie mają otwarte na codzień teraz zmienili wystrój

#20 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 07:04:00

Karczma Piaskowa(dawniej Manhatan) , jedzienie, obsługa na b.dobrym poziomie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych