Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

przyjęcie urodzinowe dla dziecka

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 typowyhandlarz

typowyhandlarz

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 11:24:36

Ja wynająłem dmuchany zamek, trampolinę i animatora :) Dzieciaki miały przednią zabawę. Polecam Ci poczytać ten artykuł - może Cię zainspiruje :)

#42 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 23 lipiec 2016 - 14:12:04

Ja wynająłem dmuchany zamek, trampolinę i animatora :) Dzieciaki miały przednią zabawę. Polecam Ci poczytać ten artykuł - może Cię zainspiruje :)

Nie wiem w sumie po co tak dużo inwestować w taką imprezę. Dziecko i tak nie doceni. Lepsza jest impreza na której jest fajna atmosfera, niż fajne atrakcje i dzieci, których lubić nie musi.

#43 Janna88

Janna88

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 18:52:20

My jako fajną zabawę dodatkowo zamówiliśmy http://greenbear.pl/ gdzie dzieciaki przebrane mogły zrobić sobie zdjęcia w strojach na zielonym tle, które później było dobierane w miejsca gdzie występowała dana postać. Zdjęcia wychodzą genialne, a dzieciaki ciągle mówiły że to było najfajniejsze na całych urodzinach.

#44 Katarzyna2703

Katarzyna2703

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 17:31:59

Jeżeli chodzi o organizacje imprez to tylko i wyłącznie http://dziecioland.pl/ Z czystym sumieniem mogę go polecić

#45 ivetta

ivetta

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 11:00:35

W Bereli w Kobylnicy na ul. Młyńskiej.
Fajne atrakcje, i duzo miejsca do szaleństw na świeżym powietrzu. Mini golf, karmienie kóz i świnek:). Za dodatkowe pieniądze(ok,50 zł) można wynająć opiekunkę która zorganizuje dzieciom czas- konkursy itp.

A gdzie to się dokładnie znajduje? Nie jestem z tych okolic - przyjeżdzam tu sezonowo, Czy organizują na w tym miejscu kinderparty w wakacje?

Z góry dzięki za odp. ;)

Użytkownik ivetta edytował ten post 27 marzec 2017 - 11:02:24

#46 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:33:31

Ja gorąco polecam klaunik.pl , z tego co mi wiadomo jeżdżą po całej Polsce. U nas zrobili ogromną furorę, dzieci przeżyły niezapomniane chwile i wszystkim się bardzo podobało

#47 marzenasajdak

marzenasajdak

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 18:33:22

My zdecydowalismy sie na organizacje urodzin dla dzieci we Wrocławiu z firmą x-action.pl i dzieciaki byly zachwycone. Syn w 7mym niebie, bo mogli postrzelac. Naprawde fajnie to bylo zorganizowane, dzieciaki byly ciagle w centrum uwagi i swietnie sie bawily

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 20:00:54

Uwaga !żółty z dużym brzuchem i grubymi nogami i okrągłą buzią wyszedl z pracy kpp z kamer, ma relaks w oglądaniu na żywo, wieczorem będzie pisal ponownie bp wejdzie na kamery bo ma dyżórke.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 20:05:50

Post powyższy z uwaga żółty, wstawił mo się przez pomyłke ,bo ktos wodocznie manipulował miał post być na miarka sięsię przebrała bo tsm żólty przesiaduje

#50 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 10:04:56

A korzystaliście może z maszyny do żelków Camry CR 4468? Ostatnio trafiłam na necie i pomyślałam, że mogłoby to być fajne urozmaicenie właśnie przyjęć, imprez czy nawet po prostu weekendu. Na pewno dobre jest to, że wiem co dają do takich żelków, więc na pewno są zdrowsze niż słodycze ze sklepu. Sprawdziło się u Was?

#51 MalinowySorbet

MalinowySorbet

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 14:07:01

A korzystaliście może z maszyny do żelków Camry CR 4468? Ostatnio trafiłam na necie i pomyślałam, że mogłoby to być fajne urozmaicenie właśnie przyjęć, imprez czy nawet po prostu weekendu. Na pewno dobre jest to, że wiem co dają do takich żelków, więc na pewno są zdrowsze niż słodycze ze sklepu. Sprawdziło się u Was?

My mamy tę maszynę i sprawdza się bardzo dobrze :) Na pewno najwięcej uciechy sprawi dzieciakom, ale i dorosłym powinna przypaść do gustu. Ja osobiście żelki uwielbiam, więc dla mnie to idealny gadżet. Użycie i późniejsze czyszczenie jest bardzo proste.

#52 ~delfina~

~delfina~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 14:32:23

My zorganizowaliśmy naszemu synkowi przyjęcie urodzinowe w restauracji Akademia na Mokotowie. Naprawdę są dobrze zorganizowani, a ich kuchnia jest legendarnie smaczna. Zanim do nich sama poszłam, dwie koleżanki mi ich polecały. Impreza okazała się sukcesem. 

#53 asia221

asia221

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 09:37:36

Na urodziny mojego synka zaprosiłam Dawida Krzyżowskiego, który zrobił pokaz sztuczek piłkarskich oraz poprowadził z dziećmi warsztaty. Dzieci były zadowolone i świetnie się bawiły. Dawid ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Tutaj namiary http://kojakfree.com

#54 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:16:22

Regularnie urodziny córki organizujemy w formie pikniku rodzinnego przez raki.pl/ i to się sprawdza. Wyżywienie na miejscu, mnóstwo animacji, dorośli też mają, co robić. Puszczaliśmy duże bańki mydlane, graliśmy w nietypowe rzutki. Mnóstwo aktywności do wyboru. Nawet, jak nie masz specjalnie pomysłu to oni na pewno ogarną, rozpoznają potrzeby i coś fajnego zaproponują.

#55 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:16:35

Regularnie urodziny córki organizujemy w formie pikniku rodzinnego przez raki.pl/ i to się sprawdza. Wyżywienie na miejscu, mnóstwo animacji, dorośli też mają, co robić. Puszczaliśmy duże bańki mydlane, graliśmy w nietypowe rzutki. Mnóstwo aktywności do wyboru. Nawet, jak nie masz specjalnie pomysłu to oni na pewno ogarną, rozpoznają potrzeby i coś fajnego zaproponują.

#56 mala211

mala211

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 13:39:42

Dla mnie super atrakcją jest bubble football. Warto sprawdzić, to super zabawna atrakcja. Dzieci znajdują się po części w dmuchanych kulach i mogą grać w piłkę, zderzając się ze sobą, turlając, świetna atrakcja http://www.kojakfree...ubble-football/

#57 Maur80

Maur80

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 07:41:28

Jeśli chcecie zorganizować coś na prawdę wyjątkowego, to zaproście iluzjonistę https://mariuszczajka.pl/ . I nie chodzi tutaj o jakieś tanie sztuczki z kartami ale o profesjonalny pokaz dostosowany do specyfiki i wieku publiczności. Szczęka opada. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych