Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

przyjęcie urodzinowe dla dziecka

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~basia~~

~~basia~~
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 12:44:44

Ja wiem ze w przedszkolu mojego dziecka sa organizowane tego typu imprezy - koszt od 500 do 1000
http://www.madreglowki.pl/

#22 ~~Agulek~~

~~Agulek~~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 18:55:07

Witam serdecznie ..... Mogę zapronować Państwu zorganizowanie imprezy urodzinowej dla maluchów oraz starszych dzieci w Tonic Pub-ie :) Zajmujemy się całkowitą organizacją imprez - kinder bal - dodatkowo można skorzystać z opiekunki dla dzieci,która będzie zabawiała Wasze pociechy podczas całej imprezy prowadząc liczne konkursy z nagrodami i dyplomami uczestnictwa w imprezie :)
Kontakt telefoniczny: 793-732-303
Kontakt mailowy: tonic_pub@onet.pl
www.tonic-pub.slupsk.pl
TONIC PUB
Aleja 3-go Maja 43
76-200 Słupsk

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ... U NAS NIEDROGO I SYMPATYCZNIE SPĘDZISZ TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ TWOJEGO MALUCHA ....

#23 ~Wojtus~

~Wojtus~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 21:31:24

Witam serdecznie ..... Mogę zapronować Państwu zorganizowanie imprezy urodzinowej dla maluchów oraz starszych dzieci w Tonic Pub-ie :) Zajmujemy się całkowitą organizacją imprez - kinder bal - dodatkowo można skorzystać z opiekunki dla dzieci,która będzie zabawiała Wasze pociechy podczas całej imprezy prowadząc liczne konkursy z nagrodami i dyplomami uczestnictwa w imprezie :)
Kontakt telefoniczny: 793-732-303
Kontakt mailowy: tonic_pub@onet.pl
www.tonic-pub.slupsk.pl
TONIC PUB
Aleja 3-go Maja 43
76-200 Słupsk

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ... U NAS NIEDROGO I SYMPATYCZNIE SPĘDZISZ TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ TWOJEGO MALUCHA ....

A ta pani co zjezdzala na rurcke tez bedzie???

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 23:30:50

najlepiej w domu, zrobic dzieciom poczestunek i zostawic je zeby sie bawily od czasu do czasu zaglądając cichaczem... mozna tez cos im przygotowac i pomoc w zabawie
mysle ze to normalne rozwiązanie i sprawdzone od lat...

#25 ~Grażka~

~Grażka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2010 - 16:16:44

Pub Tonic??? - chyba zarty!!! gdzie w takiej piwnicy bez okien i rurą na srodku impreza dla dzieci hehhehe dobre sobie! Brakuje jeszcze krzyży do góry nogami

#26 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 23 maj 2010 - 16:18:39

Pub Tonic??? - chyba zarty!!! gdzie w takiej piwnicy bez okien i rurą na srodku impreza dla dzieci hehhehe dobre sobie! Brakuje jeszcze krzyży do góry nogami

A ja ta robilam 13 urodziny corki i jestem bardzo zadowolona!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 21:20:47

Odradzam urodziny dla dziecka w PLANECIE - wiele obiecują a potem nie wywiązują się ze złożonych obietnic, dla nich ważna jest tylko kasa; stawiają na ilość a nie na jakość, odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam, calkowita porażka

Zgadzam sie z Panią@ organizacja KIEPSKA 2 zelki na talerzu wlasny tort!!! Duzo dzieciakow i robi sie niebezpiecznie !!! ODRADZAM PLANETE!!!!!!!!!!!!!!!!

#28 ~czesiek~

~czesiek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 23:49:45

Zgadzam sie z Panią@ organizacja KIEPSKA 2 zelki na talerzu wlasny tort!!! Duzo dzieciakow i robi sie niebezpiecznie !!! ODRADZAM PLANETE!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja POLECAM PLANETE

jest super, dzieicaki uwielbiaja tam sie bawic co ma odbicie we frekwencji - tam non stop sa dzieci
maja spora powierzchnie z rpoznymi sprzetami i wyposazeniem do zabawy wiec nie gadajcie bzdur ze w jakims pubie jest lepiej

co ma byc lepsze od zabawek i malpiego gaju? stoliki nawalone czekoladą i paluszkami w pubie?

no sorka:)

#29 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 07:57:50

Ja też polecam Planetę. Urodziny syna wyprawialiśmy już w różnych miejscach, równiez w domu. I najlepszym rozwiązaniem była Planeta i Berella. Tam dzieciaki mogły się poprostu wyszaleć, miały dużo ruchu i zabawy. Nie uwazam by jedzenie było na takich przyjęciach najwazniejsze i dzieciaki tez tak uważają. W Planecie w ofercie są jakieś ciasteczka, cukierki, wafelki i napoje do oporu. Po urodzinkach na stole trochę tego zostało, więc nie brakowało. Tort przynosi się własny. Jak raz organizowaliśmy w domu to tabun dzieciaków mało go nie rozniósł, po 15 min. wiedziałam że sąsiadka z dołu będzie miała pretensje, czemu nie mogłam się dziwić. Gdybym miała dom z ogródkiem to ok. ale trzymać 10-12stkę dzieci w pomieszczeniu trzeba się nastawić na prawdziwy hardcore. Ja dziękuję za takie atrakcje.
P.S. za imprezę za 10-cioro dzieciaków zapłaciliśmy 200zł, w domu niewiele mniej bym wydała.

#30 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 12:07:31

W Warszawie polecam wyprawienie urodzin dla malucha w klubie maluszka MAŁY ODKRYWCA, moja córeczka była bardzo zadowolona i cena konkurencyjna.

#31 ~KLUB WIKING~

~KLUB WIKING~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 19:09:58

Zapraszamy do jedynej w Slupsku kregielni.

Czesto organizujemy tego typu imprezy dla dzieci i mlodziezy.

Mozemy zaoferowac gre w kregle (posiadamy specjalne najlzejsze na rynku kule, przeznaczone dla dzieci i obuwie zmienne od rozmiaru 31), bilard, pizze lub inne dania (ale wiemy z autopsji ze to robi wsrod dzieci najwieksza popularnocia ciesz sie dania typu fast-food).
Bar jest tez w pelni zaopatrzony w slodycze i napoje.
Kregielnia jest osobnym pomieszczeniem, polaczona tylko 1 przejsciem z restauracja gdzie moga usisac i porozmawiac przy kawce rodzice.
Jest mozliwosc podlaczenia jako dodatkowej atracji: play station lub zorganizowania dla dzieci imprezy karaoke.

Cale menu i ceny kregli dostepne na naszej stonie internetowej www.uwikinga.pl
Przykladowy koszt urodzin dla ok. 10 gosci: kregle (2 tory x 2 godz 14:00-16:00 w sobote), pizza, szampan picollo, slodycze, chipsy, paluszki, napoje to ok 300 zl.

zapraszamy serdecznie,
wiecej informacji codziennie 14:00-22:00
ul Garncarska 19
tel. (59) 8428029 wew. 23

pozdrawiamy, Kregielnia 3Kule, Klub Wiking

#32 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 19:14:19

Zapraszamy do jedynej w Slupsku kregielni.

Czesto organizujemy tego typu imprezy dla dzieci i mlodziezy.

Mozemy zaoferowac gre w kregle (posiadamy specjalne najlzejsze na rynku kule, przeznaczone dla dzieci i obuwie zmienne od rozmiaru 31), bilard, pizze lub inne dania (ale wiemy z autopsji ze to robi wsrod dzieci najwieksza popularnocia ciesz sie dania typu fast-food).
Bar jest tez w pelni zaopatrzony w slodycze i napoje.
Kregielnia jest osobnym pomieszczeniem, polaczona tylko 1 przejsciem z restauracja gdzie moga usisac i porozmawiac przy kawce rodzice.
Jest mozliwosc podlaczenia jako dodatkowej atracji: play station lub zorganizowania dla dzieci imprezy karaoke.

Cale menu i ceny kregli dostepne na naszej stonie internetowej www.uwikinga.pl
Przykladowy koszt urodzin dla ok. 10 gosci: kregle (2 tory x 2 godz 14:00-16:00 w sobote), pizza, szampan picollo, slodycze, chipsy, paluszki, napoje to ok 300 zl.

zapraszamy serdecznie,
wiecej informacji codziennie 14:00-22:00
ul Garncarska 19
tel. (59) 8428029 wew. 23

pozdrawiamy, Kregielnia 3Kule, Klub Wiking

Paulina, daj na luz...wszyscy wiedzą, że u was nędza i pustki...
Naprawdę DOBRY lokal nie musi zniżać się do kryptoreklamy na forum lokalnej gazety.
Żenua...
Łapiecie się już wszystkiego co możliwe.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 21:27:39

TONIC PUB

Wyluzuj kobieto. Większej nory w życiu nie widziałem. Nikomu nie polecam.

#34 ~ciekawe_dekoracje~

~ciekawe_dekoracje~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 14:24:21

Jak już jesteśmy w temacie imprez - to może wtącę coś na temat dekoracji urodzinowych. Ostatnio robiłam urodziny młodszej siostrze i znalażlam świetny sklep internetowym gdzie znajdują się dekoracje wszelakie :) zajrzyjcie na stronę firmy godan - tam znajdziecie fajne rozwiązania.
Pozdrawiam

#35 ~Nadia~

~Nadia~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 19:30:49

Proponuję zrobić w domu :) ja tak przynajmniej robię i zawsze wszystko wychodzi, jak najeży :) do tego dokupuję jakieś gadżety na przyjęcie, np. http://www.enjoy-sto...iece-k,180.html i wszystko wygląda świetnie :) + ofc menu urodzinowe specjalnie dla dzieci

#36 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2013 - 21:25:53

Odradzam urodziny dla dziecka w PLANECIE - wiele obiecują a potem nie wywiązują się ze złożonych obietnic, dla nich ważna jest tylko kasa; stawiają na ilość a nie na jakość, odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam, calkowita porażka

jestem ZA SYF stare zabawki brudny obrzydliwie dywan , panie nie miłe a szef OKROPNY tylko hajs hajs , tragedia !!!!

#37 Anna Bliska

Anna Bliska

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 14:16:19

Ja mogę polecić firmę Roboty i Spółkę http://robotyispolka...a/dla-rodzicow, którzy organizują ciekawe i naukowe urodziny związane z budową robotów z LEGO. Można wybrać sobie tematyczne urodziny. Dzieciaki były zachwycone. Polecam każdemu z rodziców. 

#38 Mikitachan

Mikitachan

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 11:01:17

Zastanawiam nad urządzeniem mojemu synowi urodzin z bubble soccer , czy ktoś z Was już coś takiego organizował, albo brał udział? Zastanawiam się czy to bezpieczne, bo to że będzie chłopców bawić, to wiem na pewno ;)

#39 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 11:49:11

Na taką imprezę dla dzieci polecam Siedmiogród, zawsze organizuję tam urodziny moich pociech :) Dzieci świetnie się bawia i rodzice również :) Mają tam super Kota w Butach, który robi ekstra wrażenie na dzieciakach :)

#40 tygrys789

tygrys789

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 14:24:33

Fajną kawiarnią z salą zabaw dla dzieci na Żoliborzu jest www.qlkacafe.pl . Byłem w nim już kilka razy i muszę przyznać, że jest to naprawdę dopracowany lokal i jak najbardziej warto korzystać z jego usług.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych