Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

przyjęcie urodzinowe dla dziecka

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~7~

~7~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2008 - 11:14:35

Czy ktoś wie gdzie w Słupsku organizują przyjęcia urodzinowe dla dzieci ? Kiedyś były fajne i za przyzwoite pieniądze w McDonald, teraz już nie organizują niestety. proszę podpowiedzcie.

#2 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2008 - 02:18:41

W Bereli w Kobylnicy na ul. Młyńskiej.
Fajne atrakcje, i duzo miejsca do szaleństw na świeżym powietrzu. Mini golf, karmienie kóz i świnek:). Za dodatkowe pieniądze(ok,50 zł) można wynająć opiekunkę która zorganizuje dzieciom czas- konkursy itp.

#3 ~mila~

~mila~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2008 - 16:18:13

Czy ktoś wie gdzie w Słupsku organizują przyjęcia urodzinowe dla dzieci ? Kiedyś były fajne i za przyzwoite pieniądze w McDonald, teraz już nie organizują niestety. proszę podpowiedzcie.

w Ustce w sali zabaw dla dzieci "Kraina Jeża Wacława", dzieci tam super się bawią. Nie jest to co prawda na powietrzu ale na 2 godzinki to można spokojnie pójść. POLECAM !

#4 ~******~

~******~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2008 - 23:04:10

Ja robie córce w kawiarni, w tamtym roku w Retro w tym w Meritum. Polecam

#5 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2008 - 23:59:52

Ja robie córce w kawiarni, w tamtym roku w Retro w tym w Meritum. Polecam

Zależy od wieku, kawiarnie i pizzerie nie nadają się dla młodszych.
Swojemu synowi zrobiłam w pizzerii 7 urodziny i dzieci mało knajpy nie rozniosły tyle miały w sobie energii. 8 urodziny w Berelli to był strzał w 10! Polecam

#6 ~m.~

~m.~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2008 - 10:15:43

Polecam SALĘ ZABAW na Dworcu PKP, nazywa się Wesoła Lokomotywa, moje dzieci uwielbiają tam chodzić, jest dużo zabawek, dla dzieci w różnym wieku, panie organizują przyjęcia, fundują tort, napoje, maluja buzie. Miłej zabawy!

#7 ~Kolejorz~

~Kolejorz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2008 - 11:39:09

Polecam SALĘ ZABAW na Dworcu PKP, nazywa się Wesoła Lokomotywa, moje dzieci uwielbiają tam chodzić, jest dużo zabawek, dla dzieci w różnym wieku, panie organizują przyjęcia, fundują tort, napoje, maluja buzie. Miłej zabawy!

Ponadto zabawe umilają bezdomni szwendający się po całym pekapie. :) Co prawda wesołej lokomotywy w ich wykonaniu nie uświadczymy, ale i tak warto tam wpaść. Czasem wymyślą tor przeszkód np. przeprawa przez ogromną kałużę po starych drzwiach itp. zawsze jest wesoło.

#8 ~gość12~

~gość12~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 19:21:54

Ja swojemu dziecku 8 urodziny wyprawiłam w pizzerii santiana na romera powiem szczerze ze było fajnie.niedosc ze dzieci sie swietnie bawily to derosli też,za niedużą kwote.polecam

#9 ~Planeta~

~Planeta~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2009 - 17:49:44

Zapraszamy do PLANETY- dworzec PKP.

Jest to nowo otwarta największa na Pomorzu sala zabaw dla dzieci ma aż dwie konstrukcje zabawowe:
mała z gąbki dla najmłodszych już od 0 lat
i wieksza ponad 100 m2 zabawy dla juz troche wiekszych. W tym trampolina, zjezdzalnia, ARMATKI na spreżone powietrze.
dodatkowo konsola Sony Play Station 3.
Po prostu czysta przyjemność.

Ale dbając o rodziców mamy kawiarnie gdzie serwujemy herbatę, kawę, ciastka, i napoje.
Otwarcie już w LANY PONIEDZIAŁEK - wiecej informacji na www.planeta.slupsk.pl

Organizujemy także urodziny i imprezy dla dzieci.
Mamy aż dwie sale urodzinowe, które zapewnią wysoki komfort zabawy twojemu dziecku i jego gościom.
Cena przestępna a zabawa przednia!

POLECAM - każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjdź i przekonaj się sam.

#10 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2009 - 19:35:13

Na pewno odwiedzimy Planetę z dziećmi,bardzo brakuje takiego miejsca w Słupsku:-)

#11 ~milusia~

~milusia~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 20:37:06

Na pewno odwiedzimy Planetę z dziećmi,bardzo brakuje takiego miejsca w Słupsku:-)

Witam
Chciałbym się podzielić moim doświadczeniem związanym z firmą robocamp, moje dziecko w zeszłym tygodniu obchodziło swoje 10 urodziny, jako, że właśnie do okrągłych rocznic przykładamy w rodzinie duże znaczenie postanowiłam, że te urodziny będą dla niego niezapomniane. Tylko, co tu wymyślić skoro moja pociecha miała już urodziny w McDonaldzie, w salonie zabaw, itp. Gdzie zauważyłam, że organizacja przyjęcia polega głównie nie podaniu poczęstunku( oczywiście wcześniej przeze mnie przyniesionego, jak było w przypadku salonu zabaw) i pomalowaniu twarzy dzieci, z czego nie wszyscy rodzice po przyjęciu byli zadowoleni, bo ile można tłumaczyć(, że farbki użyte do malowania twarzy nie uczulają), dzieci nie robiły nic, czego by nie mogły robić w domu, tzn. same biegały jak opętane po salonie zabaw, w sumie nic innego nie mogły tam robić, bądź siedziały na krzesełkach w „ restauracji”, ograniczone do małego pomieszczenie przeznaczonego do organizacji „ przyjęć” urodzinowych. Po długim namyśle i usilnych poszukiwaniach natrafiłam w szkole mojego dziecka na plakat reklamujący firmę zajmująca się łączeniem zabawy i nauki robocamp. Jaśkowi obiecałam przyjęcie niespodziankę, proszę sobie tylko wyobrazić zadowolenie mojego dziecka, gdy na jego przyjęciu pojawił się jak to sam określił „ najprawdziwszy robot”, którego wspólnie ze swoimi kolegami, pod czujnym okiem, bardzo cierpliwych, miłych i ciepłych opiekunów zbudowali z ulubionych klocków Lego, zerkając z zaciekawienie na to jak maluchy z wypiekanymi na twarzy, programują swojego „ nowego przyjaciela”, przy czym zachowywali się tak jakby zadane im przez opiekunów polecenie, w jaki sposób mają to uczynić, było najważniejszym i najbardziej odpowiedzialnym zadaniem w ich życiu, przypominało mi to trochę moich kolegów z pracy,( pracuję w firmie komputerowej), którzy z równym zapałem testują nowe oprogramowania, dzieciaki brały również udział w ciekawych konkursach z dziedziny robotyki, a po przyjęciu każdy z przyjaciół mojego dziecka otrzymał pamiątkowy dyplom od organizatorów. Nie ukrywam, że poczułam ogromną dumę i zadowolenie jak usłyszałam jak kolega mojego synka, opowiadał swojemu tacie o nowych umiejętnościach, jakich się nauczył i to, że było to najfajniejsze przejęcie urodzinowe, na jakim był. Dzięki temu, że natrafiłam na ofertę firmy robocamp teraz wiem, że nie tylko wybór organizacji przyjęcia urodzinowego Jaśka, był starzałem się w dziesiątkę, ale również nie musze się zastanawiać na tym, co zrobię z synkiem w czasie ferii, ponieważ firma robocamp organizuje również półkolonie, na które już teraz mój syn wyraził chęć uczestnictwa, wspólnie z kolegami z przyjęcia.
Pozdrawiam Mama Jaśka

#12 ~qemulica~

~qemulica~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 20:49:46

urodziny organizowane są też przez Teatr Tęcza

#13 ~PUKA-Pasjonująca naUKA~

~PUKA-Pasjonująca naUKA~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2009 - 10:13:52

Puka organizuje urodziny dla dzieci od 6 do 13 lat, lubiących zagadki i tajemnice. Na bazie nauk przyrodniczych i humanistycznych opracowane są scenariusze zabaw, wg. których dzieci rozwiązują zagadki, gry logiczne, wykonują zadania i eksperymenty, aby dojść do finału - wyjaśnienia jakiegoś zjawiska, czy poznania mechanizmu zawartego w strukturze świata. Urodziny przeprowadzane są w specjalnie przygotowanych wnętrzach przez pedagogów - animatorów, specjalistów w danej dziedzinie. Kontakt: www.puka.waw.pl biuro@puka.waw.pl 693528671

#14 ~Razor~

~Razor~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2009 - 14:54:04

ja nie rozumiem tego dziwnego zwyczaju robienia imprez dla dzieci w lokalach... jakies dziwne nawyki przychodza z zachodu gdzie nowobogackich rodzin dzieciaki tak wlansie obchodza swoje urodziny...a czemu nie w domu ? Z lenistwa? nie chce sie mamusiom przygotowac dla dzieci posilku, kupic czy upiec torta i zadbac o jakies zabawy ?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2009 - 16:15:31

ja nie rozumiem tego dziwnego zwyczaju robienia imprez dla dzieci w lokalach... jakies dziwne nawyki przychodza z zachodu gdzie nowobogackich rodzin dzieciaki tak wlansie obchodza swoje urodziny...a czemu nie w domu ? Z lenistwa? nie chce sie mamusiom przygotowac dla dzieci posilku, kupic czy upiec torta i zadbac o jakies zabawy ?

W pełni się z Tobą zgadzam.Mam wrażenie że to wymysł nowobogackich aby zatrzeć pamięć o swoim podejżewam ,że nieciekawym dzieciństwie.Dorobiło się to nie zawsze legalnie kilka groszy i najzwyklej w świecie szpanuje.Szkoda tylko że już od najmłodszych lat kaleczą umysł dziecka,za kilka następnych te bezstresowo chowane bachorki będą się lansowały po klubach a ich rodzice przed 30 zostaną dziadkami :lol: :P

#16 ~~agnieszka~~

~~agnieszka~~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 14:54:41

Odradzam urodziny dla dziecka w PLANECIE - wiele obiecują a potem nie wywiązują się ze złożonych obietnic, dla nich ważna jest tylko kasa; stawiają na ilość a nie na jakość, odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam, calkowita porażka

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 23:52:13

Ponadto zabawe umilają bezdomni szwendający się po całym pekapie. :) Co prawda wesołej lokomotywy w ich wykonaniu nie uświadczymy, ale i tak warto tam wpaść. Czasem wymyślą tor przeszkód np. przeprawa przez ogromną kałużę po starych drzwiach itp. zawsze jest wesoło.

bzdury

lokomotwa i planeta sa zamkniete jako osobne pomieszczenia i uwazam ze to najlepsze miejsce dla dzieciakow na przyjeciemaja kulki, zjezdzalnie, drabinki i inne zabawki i moga sie wyszalec w miejscu do tego przeznaczonym i bezpiecznym a rodzice moga je spokojnie odebrac po kilku godzinach

zreszta - tam zawse jest pelno i terminy trzeba zamawiac

a ciaganie dzieciakow po restauracjach to absurd i glupota bo zadnej z tego radosci dla dzieci nie ma
bo ile mozna siedziec przy stoliku?
niektorzy naciagaja na rozrywki w stylu animatorow i teatrzykow ale to strata kasy a dzieci i tak sa znudzone
moja opinia
hawk :)

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 23:54:34

Odradzam urodziny dla dziecka w PLANECIE - wiele obiecują a potem nie wywiązują się ze złożonych obietnic, dla nich ważna jest tylko kasa; stawiają na ilość a nie na jakość, odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam, calkowita porażka

sama jestes porazka
wszystkie dzieciaki tam latające sa usmiechniete i nie chca wracac do domu
ale ty...
najlepiej posadz dzieci w restauracji i zakatuj je nudą
niech siedzą grzecznie i patrza sie w sciane albo w stol z sokiem i gumisiami
w czapeczkach na glowach
to dopiero poracha

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 13:18:33

popieram planete, lokomotywe i inne tego typu miejsca dedykowane dla najmlodszych

#20 ~~~25~~~

~~~25~~~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2010 - 20:38:27

Ja za to zdecydowanie popieram Razora. Skoro kilkulatki mają takie wypasione imprezy to niedługo w Polsce zacznie się moda na 'My sweet 16'.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych