Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przyjaciele

smutek

158 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:01:20

Na Forum GP24 nie mam żadnych szans. Nie mam szans obrony. 
Dlatego piszę o tym na Forum Rycerz. 
Ala2 z Forum GP24 ja bardzo proszę porozmawiajmy na neutralnym terenie. Na równorzędnych zasadach. Na pewno nie skorzystam ze swoich uprawnień Administratora. Na pewno ich nie nadużyję. Porozmawiajmy na Forum Rycerz jako Goście. 
Tak normalnie po ludzku. Bez chamstwa i manifestowania swojej siły.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:40:03

Spokojnie, proszę :(

Nie Pszczółko, to nie był błąd.

Zrobię to, co napisałam , obiecuję i dam znać gdzie trzeba

Dziękuję Isia.  Rodzice z pewnością przechowują korespondencję. Poproś do wglądu. 

Ja mieszkam daleko. Zawsze bardzo chciałem z Przyjacielem się spotkać. 

#43 ~Pozdrwiam cieplo z Ameryki~

~Pozdrwiam cieplo z Ameryki~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 15:45:28

W związku zrobieniem sie ciepla na dworzu, widzę wszyscy sie zebrali w ramach uczczenia tego ciepla, mamy wisienki, mamy same wiosenne motywy, oby tak zawsze było, a zimą takze powinny byc motywy cieple.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 16:59:25

Widzę że ktoś sobie fest drwi z ludzkiej tragedii. 

#45 ~Pozdrwiam cieplo z Ameryki~

~Pozdrwiam cieplo z Ameryki~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 17:10:40

Widzę że ktoś sobie fest drwi z ludzkiej tragedii.

A co sie stało? ups to sorki, nie patrze powyżej tylko widze wisienki, może to wisienki kpią.

#46 ~prostacy ma forum~

~prostacy ma forum~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 20:01:07

Aby kogoś wiarygodnie naśladować konieczny jest talent i duża wiedza.

A ty to potrafisz, aby kgos naśaldowac trzeba nie mieć własnej osobowosci i trzeba być podłym z charaktru i mało inteligentnym, bo naśadownictwo jest prostackie i takie mało fajne.Tylko prostackie hieny to robią z zazdrości o wszystko.

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 20:36:00

Kubuś wysłał pamiątki.... Ogarnij się pszczoła. Jak można ufać komuś, kto ma tutaj kilka wcieleń. Isia/pisia , ufa bezgranicznie, masakra jakaś. Zakładka również wyskoczyła z"krzaków" jak królik z kapelusza. Ech.....
Ala2, zrobisz, jak zechcesz, ale..... nie spalaj się w tym wątku, tu potrzebny psychiatra.

W punkt! Same fałszywce po 10 nicków!  W krzaczorach 24/24.....

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 20:43:20

Wobec tego wszyscy aktorzy filmowi i teatralni są podli i mało inteligentni. A odgrywają różne role.

No nie rozum w ten sposób, to są aktorzy którzy w ameryce graj@ dobre role, bo tylko tam są dobrzy aktorzy, my omawiamy takich co celowo komuś uprzykszają życie, nie chodzi tutaj o ubiur bo każdy może ubrać sie w co mu się podoba bo w sklepach są ubrania takie same często i nie narzekam na osoby co sie tak samo ubiorą w danym momencie ale chodzi mi o prostackie i denne naśladownictwo i celowe obrażania ludzi np. wyuczone miny, pozy obraźliwe, memy obrażające polityków itp. to jest właśnie podłe naśladownictwo. Film to nie to samo co celowe upokorzenie poprzez naśladownictwo ciała i słowne.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 20:48:02

W punkt! Same fałszywce po 10 nicków! W krzaczorach 24/24.....

A niech sobie mają, tylko żeby pisali do rzeczy a nie jak wieśniaki.

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 20:57:20

Fałszywce, przez których odeszli wartościowe ''forumki''!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 21:03:18

Fałszywce, przez których odeszli wartościowe ''forumki''!

Alw to internet i swoją głupote muszą pokazać tutaj bo nie potrafią rozmawiać i dojść do meritum sprawy czyli kompromisu w realu więc fejsbok, forum instagram to jest dla nich najlepsze bo tylko tu i tam siedzi prostactwo co się uważa za niewiadomo kogo, tak jak ci nauczyciele co nie chcą rozmawiać z PiS a rządają podwyżek zazdroszcząc 500plus.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 21:05:42

Z ciebie taki Amerykanin jak ze mnie Eskimoska

Jestem w Ameryce a czy zawsze to nie jest napisane wiec co mi wmawiasz.

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 21:17:02

Największe zakały tego forum...

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 21:19:26

Zostali aby aby być murem dla normalnych ludzi, którzy chcieliby aby te forum świeciło inteligencją a nie głupotą, i ich to boli że nie są tacy obeznani.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 21:20:50

Dokładnie, od lat piszą dno.

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 22:01:04

A co to, love zakładki vel vel  vel , z modkiem jak się skończyło :wub: :wub: :wub:

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 22:39:11

Na każdego przyjdzie kolej !

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 23:31:33

Oto jak można z pięknego wątku, poświęconego pamięci zmarłego Przyjaciela, zrobić bagno...Czytałam wszystkie wpisy zanim je usunięto, uszy więdną...

Już kiedyś użytkownik o nicku Pszczółka, ogłaszał apel na wątku, dotyczący zbiórki pieniędzy na rzecz Kubusia, chcąc Go wesprzeć w wydatkach związanych z chorobą, wtedy nawiązałam z Kubusiem kontakt na PV, prosząc Go o namiary w celu przesłania pomocy materialnej, wówczas Andrzej podziękował mi za dobre derce, ale wyraził swoje oburzenie i zniesmaczenie ogłoszoną akcją pomocy. Zapytany dlaczego nie zwróci uwagi koledze by tego nie robił, odpowiedział, że nie chce sprawić mu przykrości, ale czuje się z tym źle, niekomfortowo.

Dlaczego więc po Jego śmierci znów jest ogłaszana podobna akcja, nie wiem, ale czułam się w obowiązku Wam o tym  powiedzieć, a każdy zrobi to, co uważa za słuszne i co dyktuje mu serce.

Zapamiętam Kubusia, czyli Andrzejka, jako dobrego, skromnego człowieka o szlachetnym, może nawet zbyt dobrym sercu.

Wątek nie ma być piękny, tak samo jak śmierć nie jest piękna,
Śmierć Przyjaciela tym bardziej.
Natomiast wspomnienia o Przyjacielu mogą być piękne i taki był cel zainicjowania wątku.
Niestety Twój napastliwy i niesprawiedliwy wpis dla założyciela tematu ten cel zniweczył.
Poprzedni apel o wsparcie Przyjaciela przyniósł pożądany efekt.
Przyjaciel i tak już doświadczony ciężką, niewyleczalną chorobą nie musiał dodatkowo zamartwiać się, że zabraknie Mu pasków, strzykawek, opatrunków. Taki był cel apelu!!!
Jeżeli masz jakieś problemy?, to załatw je ze sobą.
Nie obrażaj inicjatora pomocy!!!
Do Ciebie to wszystko!

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 09:15:59

I to właśnie tak jest. Bo gdyby Rodzice naszego Przyjaciela byli bogaci i zaprosili Forumowiczów na wystawną Stypę do z pewnością zajechałoby kilkadziesiąt luksusowych limuzyn.  

A jak biedni starzy i chorzy to kogo to w końcu obchodzi. Rzuci na Forum wulgaryzmem i z piskiem opon odjedzie. 

Przepraszam ale ja jestem upartą Użytkowniczką. Jeśli mnie ktoś atakuje to niech też wysłucha co mam do powiedzenia.

Czytasz czasem siebie?

Gdyby rodzice byli bogaci, to jaki by miało to sens, żeby prosić kogoś o pomoc finansową.

Po drugie, chętnie dołączę się do  pomocy, ale chciałabym namiary na rodziców, myślę, że nie będzie problemu?

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 13:43:49

Czytasz czasem siebie?

Gdyby rodzice byli bogaci, to jaki by miało to sens, żeby prosić kogoś o pomoc finansową.

Po drugie, chętnie dołączę się do  pomocy, ale chciałabym namiary na rodziców, myślę, że nie będzie problemu?

Czytasz sama siebie?
Chciałabyś, żeby wbrew obowiązującej Ustawie RODO upublicznić namiary na rodziców zmarłego Przyjaciela?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych