Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PRZYJACIELE DLA BASI

MIASTKO

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~będę na koncercie~

~będę na koncercie~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2012 - 08:09:01

Chwała za organizację koncertu ,tylko boli mnie jedno
zespoły jak widziałem przyjeżdzają z całej Polski , a grać mają tak krótko ???
po pół godziny to ciut mało 45 minut to jest minimum według mnie , żeby to wszystko mialo sens jakiś bo nie wyobrażam sobie żeby kapela jechał przez pól polski i grała 2 czy 3 numery :(
DAJMY CHOCIAŻ RAZ SZANSE ROZBUJAĆ MIASTKO I POMÓC BASI

#2 ~***~

~***~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 15:09:11

OK wniosek o przedłużenie występów kapel zostanie złożony na następnym spotkniu organizacyjnym. Chociaż pewnie i bez tego zrobi się 45 minut, jeżeli publiczność będzie dostatecznie przekonująca :)

#3 ~będę na koncercie~

~będę na koncercie~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 19:12:02

OK wniosek o przedłużenie występów kapel zostanie złożony na następnym spotkniu organizacyjnym. Chociaż pewnie i bez tego zrobi się 45 minut, jeżeli publiczność będzie dostatecznie przekonująca :)

Mam nadzieję że chociaż raz staniecie na wysokości zadania Komitecie Organizacyjny
MiastkoPotrzebuje takich Imprez ,chociaż szkoda ze musi to być TAK SZCZYTNY CEL <ALE UDA SIĘ

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 21:51:01

Moim skromnym zdaniem,po przejżeniu planu koncertu,sądzę że to wszystko to jakies nieporozumienie,oczywiście cel szczytny,popieram,ale te wszystkie występy gimnazjalistów można było dac kiedykolwiek indziej,np jutro w czasie 40lecia MDKu lub w jakimkolwiek innym terminie biorac pod uwage fakt że są to ludzie miejscowi.W tym przypadku ile czasu zostaje dla tych zespołów?

#5 ~***~

~***~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 21:54:30

Spokojnie, kto nie jest zainteresowany występami dzieci i młodzieży może przyjść godzinę później na koncert rockowy. Drzwi będą cały czas otwarte:)Każdy zespół z afisza ma dla siebie ok. 30 min. Godzina zakończenia koncertu nie jest ustalona. Musi być coś miłego dla każdego, i dla fana mocniejszej muzyki, i dla rodzin z małymi dziećmi. Serdecznie zapraszamy!

#6 ~promotor~

~promotor~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 19:19:16

http://www.mgok.mias...eo-na-zywo.html

Zawsze można posiedzieć w domu i być na żywo przez internet

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MIASTKO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych