Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 eryczekmaly

eryczekmaly

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 08:28:16

Cześć,

montuje różne przydomowe oczyszczalnie ścieków, a więc jeśli ktoś jest zainteresowany zamontowaniem przydomowej oczyszczalni ścieków to zapraszam do mnie tutaj: http://oczyszczalnieprimeko.pl

#2 Aniabal

Aniabal

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 13:25:07

Temat jest bardzo ciekawy i z tego co widzę w sieci coraz bardziej popularny. Sama się zastanawiam czy zdecydować się na szambo czy na takie przydomowe oczyszczalnie ścieków http://www.bioires.p...nie-przydomowe/ , ale podobno moja gmina daje dofinansowanie na oczyszczalnie, więc pewnie warto rozważyć wszystkie "za" i "przeciw".

#3 cornus

cornus

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 11:12:11

Widzę, że ostatnio takie przydomowe oczyszczalnie zrobiły się popularne. W sumie nie ma co się dziwić, wszak to bardzo dobra sprawa.

#4 Vartlyios

Vartlyios

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 07:47:39

ja właśnie też przymierzam się do zakupu takiej oczyszczalni wydaje się być idealna dla domu

#5 ~bodna~

~bodna~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 09:00:46

My postawiliśmy właśnie na takie rozwiązanie i nie żałujemy. Najęliśmy świetną fachową firmę, która się tym zajęła. Mogę polecić pcvwiplast.pl

#6 ~Waldiraw~

~Waldiraw~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 10:03:59

Moim zdaniem najlepsze są biologiczne oczyszczalnie, bo oczyszczoną wodę można potem używać np. do nawadniania ogrodu. Sami mamy oczyszczalnię z Ana ze Szczecina i służy nam dobrze już któryś rok. Oszczędność widać zdecydowanie większa niż przy szambie.

#7 malczyk

malczyk

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 20:32:07

ciekaw jestem jaki to koszt

#8 lolek112

lolek112

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 14:26:37

nie wiem jak inni, ja swoją mam od 2 lat i jestem bardzo zadowolony, moja przydomowa oczyszczalnia ścieków była montowana przez firmę primeko

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oczyszczalnie ścieków, oczyszczalnia biologiczna, przydomowa oczyszczalnia, przydomowe oczyszczalnie, ścieków, przydomowa, oczyszczalnia, oczyszczalnie, biologiczna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych