Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przychodnia na ulicy Kopernika ..lekarze i opinie

Co myślą Mieszkańcy ?

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 20:11:42

Co myślicie o przychodni w Lędowie? Warto tam się leczyć?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 09:38:08

Co myślicie o przychodni w Lędowie? Warto tam się leczyć?

na głowe

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 22:01:03

Doktor Dycha. To nie jest lekarz to jakiś stary dziwok. Trzymając takiego lekarza to wogole można zamknąć przychodnie. Pijak na ulicy lepiej się zachowuje.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 22:01:40

Doktor Dycha. To nie jest lekarz to jakiś stary dziwok. Trzymając takiego lekarza to wogole można zamknąć przychodnie. Pijak na ulicy lepiej się zachowuje.

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 15:54:01

Nie wiem skąd się biorą lekarze w ustce, ale to jakaś parodia. Na Kopernika to szkoda gadać, wszyscy ciągle łaskę robią, pielęgniarki nadąsane, komentują decyzje lekarzy -że niby mądrzejsze są, wszystkie rozumy pozjadały na tej rejestracji. Lekarze bardziej zajęci wpisywaniem w komputer niż badaniem, bo przecież ciągle sie cos zmienia. No ja tak mam za każdym razem jak tam jestem. W dziecięcej jedna pani doktor, która naprawdę nie powinna juz pracować przepisuje mojemu dziecku antybiotyki dla dorosłych, wynajduje choroby których nie ma, inni lekarze się z niej śmieją, ale nikt z tym nic nie robi. A w Lędowie pan dermatolog uprawia prywatę w czasie przyjmowania pacjentów na nfz. Najlepiej nie chorować. Zdrowia wam życzę.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 17:44:48

recepty są wypisywane przez lekarzy , bez obecności pacjenta.       " Za mówienie"  pacjenci zostawiają w rejestracji i za 3 dni gotowa recepta. Ten system wprowadził były dyrektor doktor G.

#27 ~Czep się psiego ogona~

~Czep się psiego ogona~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 02:35:08

recepty są wypisywane przez lekarzy , bez obecności pacjenta. " Za mówienie" pacjenci zostawiają w rejestracji i za 3 dni gotowa recepta. Ten system wprowadził były dyrektor doktor G.

Nie szukaj dziury w całym. Dla mnie stratą czasu jest czekanie w długiej kolejce po leki zalecone przez specjalistę w klinice. Lekarz w przychodni nie zmieni dawek leków, więc nie widzę potrzeby marnowania czasu, który może przeznaczyć na badanie innych pacjentów.

#28 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 16:10:00

Nie szukaj dziury w całym. Dla mnie stratą czasu jest czekanie w długiej kolejce po leki zalecone przez specjalistę w klinice. Lekarz w przychodni nie zmieni dawek leków, więc nie widzę potrzeby marnowania czasu, który może przeznaczyć na badanie innych pacjentów.

No właśnie. Tak samo nie ma co się czepiać profesorów na uniwersytetach, że zaliczają każdemu jakiś durny i niepotrzebny przedmiot, tak samo powinno się przymykać oko na działania nie do końca poprawne, ale skutecze i ułatwiające zbędna biurokrację.

#29 ~Daisy~

~Daisy~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 18:13:40

Przychodnia w Ledowie jest najlepsza przychodnia w calym regionie w calym wojewodztwie. Tylko ta od rentgena to jakas niesympatyczna slamazara...jeden lekarz troche dziwny ale przemily i przesympaatyczny.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 18:58:10

W rejestracji jedna z urzędujących   nie ma empatii do chorych.

Czas zamienić ,jest tam od wielu lat .Wydaje się jej .że wszystkie rozumy zjadła ,czuje się ważniejsza od dyrektora przychodni.

Zachowanie tej pani  powoduje negatywną opinię o przychodni mimo pozytywnego podejścia lekarzy ,dyrektora do pacjentów.

#31 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:43:58

Najlepsza parodia lekarza to doktor Dycha

doktor Dycha fakt na emeryture powinien iść, dyrektorem przychodni jest Grzybowski  a kierownikiem żona Grzybowskiego .... to jest ich wina, że w przychodni na ul. Kopernika w Ustce jest taka ignorancja pacjentów. Jedynym lekarzem na poziomie jest DOKTOR KOZAKIEWICZ ale on ma tylu pacjentów, że trudno do niego dostać się. On stawia dobre diagnozy, jest to prawdziwy lekarz. Reszta to dyletanci, bo jak nazwać lekarkę która jest po 50tce i nie potrafi rozpoznać postaci uogólnionej opryszczki, tylko nie wie co to jest.szok!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 14:07:51

doktor Dycha fakt na emeryture powinien iść, dyrektorem przychodni jest Grzybowski a kierownikiem żona Grzybowskiego .... to jest ich wina, że w przychodni na ul. Kopernika w Ustce jest taka ignorancja pacjentów. Jedynym lekarzem na poziomie jest DOKTOR KOZAKIEWICZ ale on ma tylu pacjentów, że trudno do niego dostać się. On stawia dobre diagnozy, jest to prawdziwy lekarz. Reszta to dyletanci, bo jak nazwać lekarkę która jest po 50tce i nie potrafi rozpoznać postaci uogólnionej opryszczki, tylko nie wie co to jest.szok!

Kowalu leczysz opryszczkę?

#33 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 19:33:40

Nie polecam Dr.Dychy.!!To nie lekarz. Jest bardzo aroganzdki ,i chamowaty-leczyc nie potrafi,tak jak ktos wyzeje napisal (chodzaca paradia) pan powinnien byc dawno na eremeturze..a nie siedziec na du*** ze swoim tabletem i udawac wielkiego lekarza!

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 19:38:25

Ja robiłem tam medydycnę pracy miesiąc temu. TRAGEDIA! Jeden plus miła, młoda, ładna pani w  RTG. Reszta zasługuje na ocenę mierną.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 12:15:38

nie znam tej przychodni, ja jestem zadowolona z tommed.waw.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych