Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bonzaj74~

~bonzaj74~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 19:12:38

Mamy mnóstwo lekarzy ale nie wszyscy zasługują na ten zaszczyt. :(

#2 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 20:28:59

Dumą przychodni jest zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy ??????- no cóż .
1. nie ma tam lekarza
2. lekarze zatrudnieni udają że pracują. W razie problemów z pacjentem , nie widząc go , przez telefon , każą wzywać pogotowie ratunkowe
3 . winda działa jak w areszcie. Bez specjalnego klucza nie da się jej użyć a schodów na dół / awaria , ewakuacja , pożar /NIE MA !!!!!
4.winda jest tak mała że można jej używać tylko stojąc lub siedząc. Cieżko chorzy , leżący pacjenci musza być przywiązywani na siłę do noszy i stawiani z noszami w windzie pionowo !!!!!!!Nosze w pozycji leżącej do windy się nie zmieszczą !!!!!!!!!!!!!!!!
I to ma być duma

#3 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 21:57:55

Co ty za bzdury piszesz , pisać by pisać twój komentarz nadaje się jedynie do usunięcia

#4 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 08:42:07

ja mogę podziękować panu dr. Obarze :) dziękuje bardzo !!!!!!!!! super lekarz

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 08:52:50

Mamy mnóstwo lekarzy ale nie wszyscy zasługują na ten zaszczyt. :(

Niestety w Słupsku ze szkłem powiększającym trzeba szukać lekarza, który traktuje pacjenta jak cierpiącego i godnego leczenia człowieka. Dla większości pacjent to dojna krowa,która nie jest warta zainteresowania kiedy nie można jej doić. Każdy pacjent, który ośmieli się mieć własne zdanie na temat któregoś z lekarzy lub sposobu leczenia jest przeganiany, ośmieszany i nie ma szans na jakąkolwiek pomoc medyczną.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 08:58:10

...?... wpis 6..
http://forum.gp24.pl...526#entry600526

#7 ~fontinalis~

~fontinalis~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 10:26:21

Przychodnia MSWiA kojarzy mi się jedynie z fenomenalnym, cudownym i wspaniałym lekarzem Doktorem Zbigniewem Obarą.
Mam (miałem) to szczęście być przez Pana Doktora leczony.
Pnie Doktorze Życzę Panu dużo zdrowia.
Wdzięczny pacjent.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 11:06:30

Przychodnia MSWiA kojarzy mi się jedynie z fenomenalnym, cudownym i wspaniałym lekarzem Doktorem Zbigniewem Obarą.
Mam (miałem) to szczęście być przez Pana Doktora leczony.
Pnie Doktorze Życzę Panu dużo zdrowia.
Wdzięczny pacjent.

Dziś 1 kwietnia..nie dajcie sie nabrać.. ;) :P

#9 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 12:56:06

zeby nie doktor obara nie wiadomo co by bylo z moja siostra nikt nie mogl jej pomoc dzieki niemu narazie jest zdrowa .a jemu zycze duzo zdrowka bo sam jest chory .wszystkiego najlepszego panie doktorze .dozo zdrowia i wytrwalosci w pracy .

#10 ~Sylvia~

~Sylvia~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 19:34:32

MSWIA... BYŁAM TAM TYLKO RAZ Z SYNEM, KTóRY MIAŁ WTEDY 3 MIESIąCE. SYNEK DOSTAŁ JAKIś KROSTEK NA TWARZY, CIERPIAŁ... A PANI DERMATOLOG, NA MOJE PYTANIE CZY PRZYJMIE NAS ODPOWIEDZIAŁA... ZE NIE MA CZASU!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODMOWIŁA POMOCY TAK MALUTKIEMU DZIECKU. NIGDY WIECEJ DO MSWIA, NAWET GDYBYM MIAŁA UMRZEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#11 ~chory~

~chory~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 11:15:37

Niestety w Słupsku ze szkłem powiększającym trzeba szukać lekarza, który traktuje pacjenta jak cierpiącego i godnego leczenia człowieka. Dla większości pacjent to dojna krowa,która nie jest warta zainteresowania kiedy nie można jej doić. Każdy pacjent, który ośmieli się mieć własne zdanie na temat któregoś z lekarzy lub sposobu leczenia jest przeganiany, ośmieszany i nie ma szans na jakąkolwiek pomoc medyczną.

Niestety nie tylko w Slupsku, ale w Ustce chory czlowiek juz stojac w kolejce do rejestracji dostaje wiazke nienawistnych "szturchancow" od wrednych, napastliwych (brzydkich), wszechwladnych i aroganckich niewiast rejestratorek.Dobrze jest byc zatrudniona, bo jest staly dochod,-tylko po jaka cholere ci pacjenci,jeszcze -tu smia przychodzic.Po wejsciu do gabinetu intruza traktuje sie tak samo jak na wstepie, recepta i do domu.Jezeli pacjent chce dokladniejszej konsultacji i rad, bo o zleceniu na jakies badania, a nie daj Bog rehabilitacje, to np.taka stara lekarke doprowadza to do" szewskiej pasji", robi awanture, poniza i ubliza, nakazujac natychmiast wyjsc. W innych gabinetach wyczuwa sie wyrazny strach lekarza przed pacjentem proszacym o cos wiecej niz recepta,lekarz wyraznie boi sie zwierzchnika(oczywiscie, ze o tym nie mowi), gdyby musial wydac jakies skierowanie choremu.Na tablicy jest informacja, gdzie zwracac sie o pomoc, ale jest jeden klopot,ze rzecznikiem praw pacjenta jest zona zarzadzajacego placowka.Poslanka Platformy Obywatelskiej Joanna Mucha ma racje,kpiac z chorych ludzi w Polsce,niech chorzy siedza i umieraja w domu i niech nie wedruja do przychodni "na rozrywki".

#12 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 11:22:22

zeby nie doktor obara nie wiadomo co by bylo z moja siostra nikt nie mogl jej pomoc dzieki niemu narazie jest zdrowa .a jemu zycze duzo zdrowka bo sam jest chory .wszystkiego najlepszego panie doktorze .dozo zdrowia i wytrwalosci w pracy .

Pan doktor Obara jest bardzo dobrym chirurgiem,mozna by rzec, ze rentgena ma w oczach,oprocz duzej wiedzy medycznej jest czlowiekiem i w pacjenta traktuje jak czlowieka.Dziekuje, pacjentka z Ustki.

#13 ~aster~

~aster~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 13:01:11

Wspaniały lekarz dr.Obara byłam tam z wnuczkiem i jako jedyny lekarz /po trzech latach leczenia u innych chirurgów/ powiedział co jest z jednym biodrem u mojego wnuczka zaczął porawidłowe leczenie.Dziękuje bardzo i życze duzo zdrowia i powrotu do pracy .Wdzięczna babcia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych