Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~arczi~~

~~arczi~~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 16:14:33

Widać zacofanie naszych myśliwych i leśniczych. Dzika nie potrafią rozróżnić od świniodzika a to właśnie oni powinni się najlepiej na tym znać. Ciekawe co by zrobili gdybym zaczął hodować tygrysy, pewnie wezwali by kogoś ze schroniska aby zidentyfikował czy żyje on w odpowiednich warunkach.

#2 ~~klient~~

~~klient~~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 16:16:07

Chyba Tempski, a nie Dębski, bo takiego policjanta w Bytowie nie ma.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 16:29:02

Z kosą na sztorc na baranów, a nie z widłami!

#4 ~czarodziejka~

~czarodziejka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 16:32:45

Dlaczego nie można sprzedawać takiego mięsa ? Chętnie bym kupiła !

#5 ~miatowy~

~miatowy~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 16:48:02

Czy ktoś mógł by mi wyjaśnić, co to znaczy w złych warunkach. Jeżeli chowane są za ogrodzeniem , to jakie warunki muszą być spełnione, żeby nie było zarzutu do złych warunków.

#6 ~pistolet~

~pistolet~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 16:52:43

Akcja jak z filmu.
A tak poza - to co to za leśniczy, który nie odróżnia świniodzików od dzików?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 16:54:43

W świecie Baranów wolę być wilkiem!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 18:09:20

W kominiarkach to się wchodzi na komin a nie do czyjegoś domu i to bez nakazu. Granda w tym kraju.

#9 ~INOX~

~INOX~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 19:56:13

I to się nazywa kraj "PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI" Policja wchodzi do domu bez nakazu,gnębi się rolnika tylko dlatego że coś robi,że ciężko pracuje,chwyta się każdej działalności by poprawić byt rodzinie. A co do policji Bytowskiej słyszałem że z nimi nie ma żartów że są bezwzględni byle by tylko zarobić i wykazać się w raportach że coś robią,ZACHOWUJĄ SIĘ JAK GESTAPO.podobno tego od nich wymaga komendant,czyli "dajcie mi człowieka a znajde na niego paragraf!" Tak nie może być w cywilizowanym kraju,powinno się docenić zaradność i pracowitość rolnika i jeszcze mu pomóc a nie inwigilować i zastraszać,to co lepiej żeby nic nie robił tylko chlał i bił rodzine?i ciągnął zapomogi od Państwa? Szczyt chamstwa!

#10 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 20:02:28

Antyterrorystów używa się przy niebezpiecznych bandytach a nie zwykłego rolnika,podobno Policja nie miała nakazu prokuratora na wejście do domostwa i przeszukania? nie no ludzie gdzie my mieszkamy? Komuna wróciła? przecież jesteśmy w UNII ,prawo jest prawem i nie wolno go łamać a tym bardziej funkcjonariuszom,przecież to oni powinni respektować prawo. I ci antyterroryści! Zomo powróciło!

#11 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 20:22:32

Skoro te świniodziki są legalne i można je hodować to o co chodzi? Czego się czepiają tego człowieka? A może chcieli żeby dał im jako łapówke kawałek mięsa z tego świniodzika? a jeśli chodziło o te zwierzęta to czego szukali w domu tego rolnika? Odyńca? co podejrzewali że ukrył go pod pierzyną? Coś mi tu śmierdzi, i napewno nie te zwierzęta,podejrzewam że chcieli działke a chłop nie dał więc nasłali na niego komandosów żeby go zastraszyć i wtedy juz napewno da im działke lub troche mięsa z tych egzotycznych zwierząt. Policjanci z Bytowa jak mnie kiedyś zatrzymali to dawali do zrozumienia o co chodzi i insynuowali ile ma być,ale wole zapłacić więcej a nie będe napychał portfeli gliniarzom,Wkurzyli się wtedy bardzo!i już nie byli tacy mili.

#12 ~taki sam~

~taki sam~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 20:46:59

Skoro te świniodziki są legalne i można je hodować to o co chodzi? Czego się czepiają tego człowieka? A może chcieli żeby dał im jako łapówke kawałek mięsa z tego świniodzika? a jeśli chodziło o te zwierzęta to czego szukali w domu tego rolnika? Odyńca? co podejrzewali że ukrył go pod pierzyną? Coś mi tu śmierdzi, i napewno nie te zwierzęta,podejrzewam że chcieli działke a chłop nie dał więc nasłali na niego komandosów żeby go zastraszyć i wtedy juz napewno da im działke lub troche mięsa z tych egzotycznych zwierząt. Policjanci z Bytowa jak mnie kiedyś zatrzymali to dawali do zrozumienia o co chodzi i insynuowali ile ma być,ale wole zapłacić więcej a nie będe napychał portfeli gliniarzom,Wkurzyli się wtedy bardzo!i już nie byli tacy mili.

to samo mialem.

#13 ~~POLAK~~

~~POLAK~~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 21:05:43

Wszyscy się śmieją z Drzewieckiego a ma chłopina racje, "DZIKI KRAJ" Policja, sądy, jedna mafia.

#14 ~INOX~

~INOX~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 21:15:28

Gość rzucił sie na gliniarza z widłami,i wcale mu się nie dziwie,tak samo bym zrobił gdyby mi do domu weszli zamaskowani w kominiarkach bez nakazu.A ich szefowi wbiłbym te widły w d...e. Jeszcze bym psami poszczuł i złożył skarge na bandyctwo funkcjonariuszy łamiących prawo oraz konstytucje.

#15 ~~OLO~~

~~OLO~~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 21:24:15

Może komendant wezwał komandosów bo szukał swojej żony w domu tego chłopa.

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 22:30:43

" Spałek hoduje dziki w złych warunkach ", a w jakich warunkach żyja dziki w lesie? czy łowczy i policja sprawdzili warunki sanitarne i zywieniowe w lesie.

#17 ~bialy nos~

~bialy nos~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 23:20:24

Dlaczego nie można sprzedawać takiego mięsa ? Chętnie bym kupiła !

jezeli nie wiesz dlaczego, zapytaj Drzewieckiego Mira to Ci powie w jakim kraju zyjesz.

#18 ~~gwiazda~~

~~gwiazda~~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 23:31:34

" Spałek hoduje dziki w złych warunkach ", a w jakich warunkach żyja dziki w lesie? czy łowczy i policja sprawdzili warunki sanitarne i zywieniowe w lesie.

beda go nachodzic i nekac za to, ze sie z nimi nie podzielil miesem, beda zastraszac az go zniszcza. Kto jest w lowiectwie wiadomo, caly czas mysla, ze im wszystko wolno.Uzurpuja sobie do wszystkiego prawo bo wg tych typow glupiego chlopa tak jak za komuny mozna ograbic ze wszystkiego jak w latach kiedy w czerwonych krawatach zabierali wszystko co im sie spodobalo.Doczekalismy sie POlicyjnego zniewolenia, a wmawiali ludziom,ze tak bylo za PiS.

#19 ~neo-1~

~neo-1~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 03:19:13

"W kominiarkach to się wchodzi na komin a nie do czyjegoś domu i to bez nakazu."

Wchodząc do kogoś w kominiarce taki przybysz czuje się bardziej ważny. Chodzi przecież o "powagę" jego osoby. A że nakazu nie było? - no cóż, po prostu "zapomniał" ze sobą zabrać.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 06:41:29

Czy ktoś mógł by mi wyjaśnić, co to znaczy w złych warunkach. Jeżeli chowane są za ogrodzeniem , to jakie warunki muszą być spełnione, żeby nie było zarzutu do złych warunków.

CZLOWIEK moze byc bezdomny ,wywalony na bruk - z w i e r z - musi byc w kojcu z klima - to jest UNIA wlasnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych