Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Przereklamowany Hotel Lubicz

#Lubicz #Ustka #pomorze #spa

85 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 18:26:47

Jestem bardzo zadowolony z pobytu w Hotelu Lubicz w Ustce. Do tego hotelu zabrałem jeszcze dziewczynę a wróciłem z narzeczoną!

Podmienili Ci dziewczynę na narzeczoną w Lubiczu? Ekskluzywnie!

#82 ~Jess~

~Jess~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 10:17:06

Nie rozumiem waszych negatywnych opinii... Byliśmy z rodziną kilka tygodni temu i to był jeden z najlepszych wyjazdów naszego życia. Hotel czyściutki, pokojami byliśmy zachwyceni... Obsługa była mega miła. Jedzenie w restauracji też bardzo dobre. Nawet nasze niejadki jadły. Aaa no i basen... Nie każdy hotel cztero gwiazdkowy go ma, więc byliśmy bardzo zadowoleni... Szczególnie jak na tą cenę :) 

#83 ~Jess~

~Jess~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 10:17:24

Nie rozumiem waszych negatywnych opinii... Byliśmy z rodziną kilka tygodni temu i to był jeden z najlepszych wyjazdów naszego życia. Hotel czyściutki, pokojami byliśmy zachwyceni... Obsługa była mega miła. Jedzenie w restauracji też bardzo dobre. Nawet nasze niejadki jadły. Aaa no i basen... Nie każdy hotel cztero gwiazdkowy go ma, więc byliśmy bardzo zadowoleni... Szczególnie jak na tą cenę :)

#84 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:23:18

Weszłam na forum bo chciała się dowiedzieć więcej o hotelu to co przeczytałam ... poniżej krytyki... ludzie skąd w Was tyle hejtu? ???

#85 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 21:25:46

Patrząc na Pana Panie Nowinski logikę klient nie może być niezadowolony z urlopu i nie może wystawić negatywnej opinii. Hmm no rozumiem. Szukacie ludzie wszędzie spisku.... Dramat

Masz rację, dramat. Koleżanka też tam była z mężem i powiedziała, że pierwszy i ostatni raz, nigdy więcej. Ja byłam w kawiarni na samej górze, to do kawy nie mieli w pięciogwiazdkowym hotelu,  cukru brązowego w saszetce!!!

#86 kartkowy

kartkowy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 12:18:38

Moja ocena 0/5 pozdro 

https://zabrze24.inf...ekaz-reklamowy/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych