Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Przereklamowany Hotel Lubicz

#Lubicz #Ustka #pomorze #spa

86 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 18:26:47

Jestem bardzo zadowolony z pobytu w Hotelu Lubicz w Ustce. Do tego hotelu zabrałem jeszcze dziewczynę a wróciłem z narzeczoną!

Podmienili Ci dziewczynę na narzeczoną w Lubiczu? Ekskluzywnie!

#82 ~Jess~

~Jess~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 10:17:06

Nie rozumiem waszych negatywnych opinii... Byliśmy z rodziną kilka tygodni temu i to był jeden z najlepszych wyjazdów naszego życia. Hotel czyściutki, pokojami byliśmy zachwyceni... Obsługa była mega miła. Jedzenie w restauracji też bardzo dobre. Nawet nasze niejadki jadły. Aaa no i basen... Nie każdy hotel cztero gwiazdkowy go ma, więc byliśmy bardzo zadowoleni... Szczególnie jak na tą cenę :) 

#83 ~Jess~

~Jess~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 10:17:24

Nie rozumiem waszych negatywnych opinii... Byliśmy z rodziną kilka tygodni temu i to był jeden z najlepszych wyjazdów naszego życia. Hotel czyściutki, pokojami byliśmy zachwyceni... Obsługa była mega miła. Jedzenie w restauracji też bardzo dobre. Nawet nasze niejadki jadły. Aaa no i basen... Nie każdy hotel cztero gwiazdkowy go ma, więc byliśmy bardzo zadowoleni... Szczególnie jak na tą cenę :)

#84 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:23:18

Weszłam na forum bo chciała się dowiedzieć więcej o hotelu to co przeczytałam ... poniżej krytyki... ludzie skąd w Was tyle hejtu? ???

#85 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 21:25:46

Patrząc na Pana Panie Nowinski logikę klient nie może być niezadowolony z urlopu i nie może wystawić negatywnej opinii. Hmm no rozumiem. Szukacie ludzie wszędzie spisku.... Dramat

Masz rację, dramat. Koleżanka też tam była z mężem i powiedziała, że pierwszy i ostatni raz, nigdy więcej. Ja byłam w kawiarni na samej górze, to do kawy nie mieli w pięciogwiazdkowym hotelu,  cukru brązowego w saszetce!!!

#86 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 08:58:54

Korzystaliśmy z usług na basenie przez 1 miesiąc od 21 grudnia 2019 r do 21 stycznia 2020 r i nasze wrażenie nie są dobre. To nie pierwszy raz skorzystaliśmy z karnetu miesiecznego podstawowego

Tylko w Święta   Bożego Narodzenia było dobrze. Wszystko działało podłoga podgrzewana też w basenie solankowym było w miarę ciepło

później już tylko gorzej woda zimna w basenie sportowym,ale to można znieść bo trzeba było szybko pływać, natomiast  gorzej w basenie rekreacyjnym ,woda chłodna z tendencją zimnej

przez 3 dni okno otwarte i w żaden sposób niby nie dało się go zamknąć , po interwencji w 3 dniu zamknięto okno.W jakuzzy nikt nie zwraca uwagi ile jest osób ,nie były czynne 3 wanny. Wielokrotnie zamykano wannę bez podania przyczyny .Basen sportowy często za wysoki poziom podchlorynu i trzeba było oczekiwać na otwarcie basenu

Woda w basenie solankowym też chłodna ,ludzie szybko rezygnowali z przebywania w tym miejscu

Najgorzej jednak w szatniach nikt nie ma kontroli nad wchodzącymi ludźmi ,którzy nie zdejmują butów i po szatni spacerują w obuwi nie dostosowanym .Przed wejściem na basen jest szatnia i można to super dostosować ,obowiązkowo przed wejściem na strefę szafek trzeba zdjąć buty i pozostawić w szatni na strefę basenu wejście tylko w obuwiu zmiennym .Ludzie są dzicy bo ubierając się w strefie szafek zakładają obuwie i chodzą po szatni do łazienek.Cały czas w tych strefach szafek i toalet powinna być sprzątająca .

Ceny natomiast są bardzo podwyższone i długo już nie będzie ludzi stać żeby skorzystać z takiej możliwości. Więcej osób powinno zaangażować się w działalność basenów

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 16:44:41

Korzystaliśmy z usług na basenie przez 1 miesiąc od 21 grudnia 2019 r do 21 stycznia 2020 r i nasze wrażenie nie są dobre. To nie pierwszy raz skorzystaliśmy z karnetu miesiecznego podstawowego

Tylko w Święta   Bożego Narodzenia było dobrze. Wszystko działało podłoga podgrzewana też w basenie solankowym było w miarę ciepło

później już tylko gorzej woda zimna w basenie sportowym,ale to można znieść bo trzeba było szybko pływać, natomiast  gorzej w basenie rekreacyjnym ,woda chłodna z tendencją zimnej

przez 3 dni okno otwarte i w żaden sposób niby nie dało się go zamknąć , po interwencji w 3 dniu zamknięto okno.W jakuzzy nikt nie zwraca uwagi ile jest osób ,nie były czynne 3 wanny. Wielokrotnie zamykano wannę bez podania przyczyny .Basen sportowy często za wysoki poziom podchlorynu i trzeba było oczekiwać na otwarcie basenu

Woda w basenie solankowym też chłodna ,ludzie szybko rezygnowali z przebywania w tym miejscu

Najgorzej jednak w szatniach nikt nie ma kontroli nad wchodzącymi ludźmi ,którzy nie zdejmują butów i po szatni spacerują w obuwi nie dostosowanym .Przed wejściem na basen jest szatnia i można to super dostosować ,obowiązkowo przed wejściem na strefę szafek trzeba zdjąć buty i pozostawić w szatni na strefę basenu wejście tylko w obuwiu zmiennym .Ludzie są dzicy bo ubierając się w strefie szafek zakładają obuwie i chodzą po szatni do łazienek.Cały czas w tych strefach szafek i toalet powinna być sprzątająca .

Ceny natomiast są bardzo podwyższone i długo już nie będzie ludzi stać żeby skorzystać z takiej możliwości. Więcej osób powinno zaangażować się w działalność basenów

To prawda,że ludzie wchodzą w butach. Jednak wina ludzi, którzy nie potrafią czytać lub" palą głupa" ,że nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Nie sposób, aby ktoś stał i upominał ludzi. Wtedy będzie skarga ,że są ścigani. Jednak , aby było czysto chyba trzeba zwracać ludziom uwagę, bo zauważyłam .że niestety chamstwo się szerzy  . Np. problem wchodzenia z dziećmi do sauny czy na basen solankowy. Są na drzwiach oznaczenia, ale uparcie niektórzy ich nie zauważają. Ratownicy nie są w stanie kontrolować wszystkich wchodzących do saun, ale z basenu solankowego bez problemu można wyprosić " mądrych" rodziców z małymi dziećmi. Awarie mogą się zdarzyć,  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych