Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Przereklamowany Hotel Lubicz

#Lubicz #Ustka #pomorze #spa

85 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2016 - 22:13:01

Hotel Lubicz- masakra w internecie reklamuje się jak piękny, nowy, położony w atrakcyjnym miejscu a tutaj zonk . Hotel położony wsród bloków brak miejsc prakingowych. W środku też szału nie ma . Za wjazd na parking hotelowy trzeba płacić i to ma być five star buhaha ciekawe.

Stać Cie na hotel a ju z na parking nie? No nie rób se jaj...

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 07:38:39

Stać Cie na hotel a ju z na parking nie? No nie rób se jaj...

No nie robie Sobie jaj dostałem oferte na trivago za grosze dlatego tutaj przyjechalem na weekend ale szału nie ma

#63 ~symeon~

~symeon~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 09:05:24

4 gwiazdki novotel czy Mercure parking od 55-110 zł /dobę jedz na pkp do Slupska a nie do Lubicza...

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 09:45:13

4 gwiazdki novotel czy Mercure parking od 55-110 zł /dobę jedz na pkp do Slupska a nie do Lubicza...

nie przesadzaj Ustka to nie centrum świata nawet nie RP. Licz siły na zamiary lub możliwości usteckie.

#65 ~Izabela~

~Izabela~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 19:42:00

witam,

byliśmy z mężem gośćmi tego hotelu na długi majowy weekend i bardzo się rozczarowaliśmy podejściem do klienta.

Przy wyjeździe okazało się jedno z kół w naszym aucie zostało przecięte ostrym narzędziem przez osobę trzecią, prawdopodobnie kierowcę auta zaparkowanego obok naszego (który jak się później okazało nie był klientem hotelu i nie powinien tam w ogóle stać oraz co za tym idzie nie mogliśmy ustalić jego danych).

Policji nie wezwaliśmy na prośbę menedżera, który wówczas obiecał zająć się sprawą.

Pan menedżer oraz Prezes zwodzili nas prawie miesiąc po czym  "umyli ręce" i stwierdzili że sprawa nie leży w ich interesie.

Jednym zdaniem : nie pojedziemy już do tego hotelu i na pewno nie polecimy go znajomym !!!!

Izabela K. z Legnicy

#66 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 00:15:20

witam,

byliśmy z mężem gośćmi tego hotelu na długi majowy weekend i bardzo się rozczarowaliśmy podejściem do klienta.

Przy wyjeździe okazało się jedno z kół w naszym aucie zostało przecięte ostrym narzędziem przez osobę trzecią, prawdopodobnie kierowcę auta zaparkowanego obok naszego (który jak się później okazało nie był klientem hotelu i nie powinien tam w ogóle stać oraz co za tym idzie nie mogliśmy ustalić jego danych).

Policji nie wezwaliśmy na prośbę menedżera, który wówczas obiecał zająć się sprawą.

Pan menedżer oraz Prezes zwodzili nas prawie miesiąc po czym  "umyli ręce" i stwierdzili że sprawa nie leży w ich interesie.

Jednym zdaniem : nie pojedziemy już do tego hotelu i na pewno nie polecimy go znajomym !!!!

Izabela K. z Legnicy

To jednak wredne oszustwo :(

#67 Marlena1985

Marlena1985

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 02:45:09

Ja bardzo miło wspominam swój pobyt w Hotelu Lubicz. Szczególnie warto tam jechać dla świetnego SPA. Ich oferta masaży to raj na ziemi :) Co jeden to wspanialszy a panie wykonujące zabiegi stwarzają atmosferę pełną relaksu i odprężenia. Hotel jest też na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o pokoje i restauracje. Ja czułam się tam bardzo ekskluzywnie i zupełnie nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. Bardzo kłamliwe.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 08:43:43

Ja bardzo miło wspominam swój pobyt w Hotelu Lubicz. Szczególnie warto tam jechać dla świetnego SPA. Ich oferta masaży to raj na ziemi :) Co jeden to wspanialszy a panie wykonujące zabiegi stwarzają atmosferę pełną relaksu i odprężenia. Hotel jest też na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o pokoje i restauracje. Ja czułam się tam bardzo ekskluzywnie i zupełnie nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. Bardzo kłamliwe.

Opinia bardzo przekonywująca. ;)  :P

#69 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 18:15:16

Ja mam zupełnie odmienne zdanie niż Halz.
Trzydniowy pobyt w hotelu oceniam jako bardzo udany. Nie lubię tłoku, więc zimowy pobyt w Ustce, na szczęście w lekko zimowej scenerii, bardzo mi odpowiadał. Hotel luksusowy, kameralny, gustownie urządzone, wygodne pokoje, komfortowo wyposażone łazienki- czyściutko, codziennie sprzatanie, wymiana ręczników i z własnej inicjatywy obsługi wilgotnych szlafroków. Kelnerzy w restauracji mili, bardzo sprawni, a jedzenie po prostu wyśmienite. Codziennie baaaardzo bogaty wybór potraw ze szwedzkiego bufetu na śniadanie i wykwintne dania obiadowe (smakowało i wyglądało świetnie). Basen duży, czysty z super siedziskami masujacymi. W SPA komfortowo, dyskretnie i ...drogo, ale za taki poziom trzeba płacić. Z obserwacji : dzieci mile widziane, a na czworonogi nikt krzywo nie patrzył. jedyny minus to położenie hotelu- tuż przy dużym skrzyżowaniu, ale że sezon tzw. niski, mały ruch- więc nic to nie przeszkadzało. nad morze niedaleko ( 10- 12 minut) miejsc do spacerów dużo...

#70 ~zamek666~

~zamek666~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 15:24:09

Opinia bardzo przekonywująca. ;)  :P

#71 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 10:53:50

To jednak wredne oszustwo :(

#72 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 15:35:32

Jestem bardzo zadowolony z pobytu w Hotelu Lubicz w Ustce. Do tego hotelu zabrałem jeszcze dziewczynę a wróciłem z narzeczoną! Wybrałem ofertę „romantyczny pobyt” w tym czterogwiazdkowym hotelu. Nie żałuje! W cudownej atmosferze z moją dziewczyną spędziliśmy kilka dni w tym hotelu. W pakiecie dostaliśmy kilka usług a w tym SPA! Na powitanie w hotelu przechodzimy przez wielkie wrota. Cały budynek robi wielkie wrażenie. Dzięki temu na prawdę zwykły kowalski może poczuć się niczym bogacz. Cała fasada budynku jest fascynująca. W recepcji zostaliśmy bardzo przyjemnie przywitani i zaraz po zakwaterowaniu poszliśmy zwiedzać gdzie będziemy mieszkać. Naszym oczom ukazał się przepiękny, bardzo dobrze wyposażony bar oraz zadaszony basen w stylu łaźni greckiej. Jednak najprzyjemniejszą atrakcją był relaks w grocie solnej. Czysta przyjemność oddychania takim powietrzem. Dodatkowo do naszej dyspozycji był basen z jacuzzi, bicze podwodne, sauny oraz zniżki na inne usługi. Do morza jest bardzo blisko, jedyne kilka minut spacerem. Z hotelu jest bardzo blisko do kilku atrakcji jak odnowiona latarnia morska, bunkry z II Wojny Światowej, intrygujące Muzeum Chleba i Muzeum Ziemi Usteckiej oraz bardzo interesująca rzecz taka jak jezioro Gardno które znajduje się blisko morza. Najlepsza jest jednak sama atmosfera w hotelu i personel. Z kelnerami łatwo mi było się porozumieć w sprawię oświadczyn przy wykwintnej kolacji, z czego moja dziewczyna była w 7 niebie. Pokoje noclegowe sprzyjają kontynuowania romantycznego pobytu po długim wieczornym spacerze po plaży. W pokoju hotelowym jest wielkie bardzo wygodne łóżko, dzięki któremu poranek staje się przyjemnością. Wielka łazienka z wspaniałą wanną nie tylko na jedną osobę przy wystroju piaskowego gresu robi wielkie wrażenie. Każda kobieta mieszkająca w tych pokojach będzie zafascynowana wielkim lustrem, przed którym będzie spędzać dużo czasu. Drewniane wyposażenie dodaje temu pokojowi stary ale wyrafinowany styl, dzięki któremu czujemy się niczym angielscy lordowie w czasach Złotego wieku Wielkiej Brytanii Jestem bardzo zadowolony z tego pobytu i z sentymentem na pewno będę tam wracać.

#73 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 15:36:16

Jestem bardzo zadowolony z pobytu w Hotelu Lubicz w Ustce. Do tego hotelu zabrałem jeszcze dziewczynę a wróciłem z narzeczoną! Wybrałem ofertę „romantyczny pobyt” w tym czterogwiazdkowym hotelu. Nie żałuje! W cudownej atmosferze z moją dziewczyną spędziliśmy kilka dni w tym hotelu. W pakiecie dostaliśmy kilka usług a w tym SPA! Na powitanie w hotelu przechodzimy przez wielkie wrota. Cały budynek robi wielkie wrażenie. Dzięki temu na prawdę zwykły kowalski może poczuć się niczym bogacz. Cała fasada budynku jest fascynująca. W recepcji zostaliśmy bardzo przyjemnie przywitani i zaraz po zakwaterowaniu poszliśmy zwiedzać gdzie będziemy mieszkać. Naszym oczom ukazał się przepiękny, bardzo dobrze wyposażony bar oraz zadaszony basen w stylu łaźni greckiej. Jednak najprzyjemniejszą atrakcją był relaks w grocie solnej. Czysta przyjemność oddychania takim powietrzem. Dodatkowo do naszej dyspozycji był basen z jacuzzi, bicze podwodne, sauny oraz zniżki na inne usługi. Do morza jest bardzo blisko, jedyne kilka minut spacerem. Z hotelu jest bardzo blisko do kilku atrakcji jak odnowiona latarnia morska, bunkry z II Wojny Światowej, intrygujące Muzeum Chleba i Muzeum Ziemi Usteckiej oraz bardzo interesująca rzecz taka jak jezioro Gardno które znajduje się blisko morza. Najlepsza jest jednak sama atmosfera w hotelu i personel. Z kelnerami łatwo mi było się porozumieć w sprawię oświadczyn przy wykwintnej kolacji, z czego moja dziewczyna była w 7 niebie. Pokoje noclegowe sprzyjają kontynuowania romantycznego pobytu po długim wieczornym spacerze po plaży. W pokoju hotelowym jest wielkie bardzo wygodne łóżko, dzięki któremu poranek staje się przyjemnością. Wielka łazienka z wspaniałą wanną nie tylko na jedną osobę przy wystroju piaskowego gresu robi wielkie wrażenie. Każda kobieta mieszkająca w tych pokojach będzie zafascynowana wielkim lustrem, przed którym będzie spędzać dużo czasu. Drewniane wyposażenie dodaje temu pokojowi stary ale wyrafinowany styl, dzięki któremu czujemy się niczym angielscy lordowie w czasach Złotego wieku Wielkiej Brytanii Jestem bardzo zadowolony z tego pobytu i z sentymentem na pewno będę tam wracać.

#74 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 16:25:40

Luksusowy hotel w bardzo niskiej cenie. Stosunek ceny do jakości znakomity! Polecam każdemu, kto pragnie zaczerpnąć trochę luksusu.

Luksusowy hotel w bardzo niskiej cenie. Stosunek ceny do jakości znakomity! Polecam każdemu, kto pragnie zaczerpnąć trochę luksusu.

#75 ~izka~

~izka~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 18:33:24

Pisze to z przykrością, ale wróciłam właśnie z mężem z urlopu zimowego w Hotelu Lubicz. Jestem zawiedziona. Strasznie przereklamowany Hotel i to SPA. Miało być tak ekskluzywnie, tyle ofert, takie super spa. Nic więcej niż w każdym innym miejscu, niemiła obsługa. Sorry ale nie tego się spodziewałam. Pozdrawiam

my zostalismy swietnie potraktowani, tak samo nie mielismy po drodze zadnych problemow i niedomowien.  bylismy bardzo zadowoleni ze spa okolicy i oferowanych uslug, ostatni raz bylismy w wakacje 2016

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 06:48:56

Chyba nie byłeś w innym hotelu? w Lubiczu szału nie ma.

#77 ~Hanka~

~Hanka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 13:24:24

Jest to bardzo duży zakład pracy w Ustce wyszkolonej kadry mało. Trochę pewnie czasu minie zanim personel sie doszkoli, ale generalnie jest super.

Moi drodzy jednak ceny dostosowuje się do poziomu. Jeśli mają problem z kadrą to ceny powinny być niższe niż w hotelach tej klasy z perfekcyjną obsługą.

#78 ~aneta11~

~aneta11~
  • Goście

Napisano 31 maj 2018 - 09:22:33

Oferta Pokoi Romantycznych w Hotelu Lubicz to świetny pomysł, i również nie sądzę żeby jakość hotelu spadła, na przestrzeni lat, hotel jest utrzymywany w czystości, i obsługa dobrze o niego dba, a także jest miła dla klientow.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 20:16:54

Według mnie, to bardzo fajny hotel.

#80 ~LILIANA~

~LILIANA~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 19:26:56

Zdecydowanie nie jest przereklamowany, bylismy w czerwcu, pod koniec, i bylismy milo zaskoczeni, hotel czysty, przestronny, bardzo bardzo miła obsluga, skorzystalismy rowniez ze SPA, wszystko na prawde bez zarzutów, ze az z przyjemnoscia piszę tę opinię :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych