Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Przereklamowany Hotel Lubicz

#Lubicz #Ustka #pomorze #spa

85 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 11:41:46

Widziałem tych wczasowiczów z Hotelu smiechu warte . odpoczynek w Spa Lubicz a kolacja z biedronki. Wystaczry popatrzec jak ludzie ida do hotelu z siatkami z biedronki stojącej w pobliżu. Sam dostaję na maila oferty pobytowe po promocyjnych cenach w Lubiczu stąd tak wiele ludźi ale czy oni korzystają z restauracji śmiem twierdzić że w niewielkim stopniu chyba że śniadanie jest w cenie to wszystko. Druga sprawa że jest problem z parkingiem i to powinni właściciele hotelu szybko rozwiązać a nasza kochana Straż i Policja powinna tym się zająć ponieważ zaczynają się jazdy wieczorami po chodnikach .

ale co w tym złego że ktoś zrobił sobie zakupy w najbliżej stojącym markecie? wieśniak jesteś, jak większość ustczan., to dopiero śmiechu warte.

moim zdaniem bardzo dobrze że taki hotel powstał w Ustce, zwiększa to prestiż i znaczenie Ustki  na Pomorzu Srodkowym. Do tego wszędobylska reklama Ustki w Polsce i nie tylko. Oby Ustka się rozwijała jeszcze bardziej, tego wszystkim mieszkańcom życzę :)

#42 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:42:38

ale co w tym złego że ktoś zrobił sobie zakupy w najbliżej stojącym markecie? wieśniak jesteś, jak większość ustczan., to dopiero śmiechu warte.

moim zdaniem bardzo dobrze że taki hotel powstał w Ustce, zwiększa to prestiż i znaczenie Ustki  na Pomorzu Srodkowym. Do tego wszędobylska reklama Ustki w Polsce i nie tylko. Oby Ustka się rozwijała jeszcze bardziej, tego wszystkim mieszkańcom życzę :)

Czy konie nas słyszą?

Pozdrawiam.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 13:15:01

Czy konie nas słyszą?

Pozdrawiam.

No to ..... Wio !

#44 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 16:00:16

No to ..... Wio !

"Wiśta, wio" -  łatwo powiedzieć, proponuje wczasy w siodle, tam zaczynają się "Schody".

Pozdrawiam.

#45 ~Mieszakniec~

~Mieszakniec~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 08:38:27

I tutaj kłania się czytanie tekstu ze zrozumieniem .

Sam jesteś wieśniak. Nikt a tymbardziej ja nie mam nic przeciwko temu że powstał taki czy też inny hotel w tym czy innym miejscu .

Odniosłem sie tylko do tego co widzę.

Tyle i aż tyle.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 23:24:35

........Odniosłem sie tylko do tego co widzę.

Tyle i aż tyle.

I co z tego "odnoszenia się" wynika ?

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 11:13:49

Wózki dziecięce z brudnymi kołami na basenie i o zgrozo na saunie. W nich drące się maluchy. 5 gwiazdek ???? Chyba pomyłka

#48 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 11:36:15

Wózki dziecięce z brudnymi kołami na basenie i o zgrozo na saunie. W nich drące się maluchy. 5 gwiazdek ???? Chyba pomyłka

O zgrozo, "Na sunie", o zgrozo, czy ty jesteś przemęczoną matką?, o zgrozo, kto ci wystawił świadectwo SP, o zgrozo, co za dziwny kraj.

Pozdrawiam.

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 14:37:29

Na saunę nie można brać niemowlaków. To każdy pediatra ci powie.

#50 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 15:40:25

Na saunę nie można brać niemowlaków. To każdy pediatra ci powie.

Tak, pewnie dziecko w "T.z. saunie" było, w wózku, a ty cierpliwie znosiłaś ten wrzask "Gotowanego dziecka", przykro nam, za te niedogodności, następnym razem włóż stopery i klapki na oczy.

słyszałaś może o porozumiewaniu się, gestem, ruchem, mową /to tylko ludzie umieją, ciebie to nie dotyczy/, ale może twoje odnóża umieją wykręcić nr. 112?. Twój mózg pewnie kupuje "Wildcats" i tylko to cię usprawiedliwia.

Pozdrawiam.

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 16:46:28

Kat-olik ma menopauzę i stąd jej nerwy. Kat-olik to kobieta nieszczęśliwa i skrzywdzona dlatego obraża wszystkich bardziej zadowolonych z życia niż ona. I czasami udaje chłopa

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 17:04:12

Ale to prawda że goście hotelowi robią tam trzodę, " bo płacą" a goście z zewnątrz w restauracji czy basenie są za darmo???

#53 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 17:41:12

Kat-olik ma menopauzę i stąd jej nerwy. Kat-olik to kobieta nieszczęśliwa i skrzywdzona dlatego obraża wszystkich bardziej zadowolonych z życia niż ona. I czasami udaje chłopa

Dziękuje za to wyznanie, nic nigdy nie było mi bardziej obce niż "T.z" penis w moim ciele, lubię tylko swojego penisa i to w Waszej pochwie, bo prawdę mówiąc własnej nie posiadam.

Ale odnośnie, czy ja pisałem gdzieś tam kiedyś, /Forum/ że jestem "Matką od aniołów"?

Pozdrawiam

#54 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 18:27:17

Ale to prawda że goście hotelowi robią tam trzodę, " bo płacą" a goście z zewnątrz w restauracji czy basenie są za darmo???

Mam pomysł, zapomnij o gościach "Hotelowych", wpuszczaj tam tylko "Trzodę", będzie niezła szopka, szef ci podziękuje.
Jak tylko twój mózg osiągnie wielkość "Pestki agrestu+" , to poproś szefa o podwyżkę.

Wuj, "Dobra rada".

#55 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 21:03:18

Nie mam nic przeciwko hotelowi, wczasowiczom ale wkurza mnie gdy wracam wieczorem z pracy i nie mam gdzie zaparkowac samochodu. Panie de lubicz celowo napisałem z małych liter neich Pan pomyśli o parkingach bo w obecnej sytuacji to pełna wiocha i wstyd . Jeśli sytuacja się nie poprawi będe dzwonił na po Policję.

#56 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 21:33:46

Nie mam nic przeciwko hotelowi, wczasowiczom ale wkurza mnie gdy wracam wieczorem z pracy i nie mam gdzie zaparkowac samochodu. Panie de lubicz celowo napisałem z małych liter neich Pan pomyśli o parkingach bo w obecnej sytuacji to pełna wiocha i wstyd . Jeśli sytuacja się nie poprawi będe dzwonił na po Policję.

No i muszę Panią rozczarować, nie czyta P. ustaw, w "Uzdrowisku", czyt. dalej "Padlisku", zdaniem urzędników, każdy sam musi zapewnić sobie parking, na swoim terenie, czyli Pani na balkonie, zgodnie z obrysem budynku, ma P. balkon?. to trza wyciągarkę i zgodę współmieszkańców.

Powodzenia.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 21:38:18

No i muszę Panią rozczarować, nie czyta P. ustaw, w "Uzdrowisku", czyt. dalej "Padlisku", zdaniem urzędników, każdy sam musi zapewnić sobie parking, na swoim terenie, czyli Pani na balkonie, zgodnie z obrysem budynku, ma P. balkon?. to trza wyciągarkę i zgodę współmieszkańców.

Powodzenia.

Katol jaja sobie robi. Taki hotel winien zabezpieczyć miejsca parkingowe. Tak aby goście nie stawiali przy ulicy. Nie wiem czy ma odpowiednią liczbę miejsc parkingowych.

#58 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 21:44:28

A i jeszcze, nie dotyczy przyjezdnych, ci mogą parkować wszędzie,

"Bo ch..j im mogą zrobić> :D "

Pozdrawiam.

#59 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 21:50:51

Katol jaja sobie robi. Taki hotel winien zabezpieczyć miejsca parkingowe. Tak aby goście nie stawiali przy ulicy. Nie wiem czy ma odpowiednią liczbę miejsc parkingowych.

To nie jaja kolego, poczytaj czemu na  ul. Wczasowej nie mogło być więcej miejsc parkingowych.

Dziękujemy ci "Padlisko", sami byśmy tak nisko nie upadli. :D

Pozdrawiam i życzę miłego parkowania. :D

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 08:43:53

Hotel Lubicz- masakra w internecie reklamuje się jak piękny, nowy, położony w atrakcyjnym miejscu a tutaj zonk . Hotel położony wsród bloków brak miejsc prakingowych. W środku też szału nie ma . Za wjazd na parking hotelowy trzeba płacić i to ma być five star buhaha ciekawe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych