Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Przereklamowany Hotel Lubicz

#Lubicz #Ustka #pomorze #spa

85 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 09:15:38

A ja tęsknię za czasami kiedy nie było komórek, internetu, wszelkiego rodzaju forów, wszechobecnych mediów. Tęsknię za hotelikiem gdzie jechało się odpocząć, gdzie człowiek czuł się anonimowy i był szczęśliwy. A jeśli coś nie pasowało to mówiło się o tym wprost, patrząc adresatowi prosto w oczy. A teraz niby mamy łatwiej, dostępniej, ale czy potrafimy z tego korzystać bez kąsania się nawzajem, bez szczucia jeden na drugiego? Powiedzieć to samo prosto w oczy byłoby o wiele trudniejsze, prawda! Tak więc mało szczęśliwi ludzieńkowie kąsajcie się dalej, rzygajcie wszem i wobec swoim jadem, malkontenctwem i wiecznym niezadowoleniem. Jedyna na to rada, to zrobić coś dobrego dla siebie i dla innych, a wtedy ludzie i świat będzie wydawał się bardziej przyjazny pod każdym względem.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 09:20:44

przepłucz mózgownicę

to psi obowiązek pracownika który odbiera telefony od potencjalnych gości ;) kompetentna kadra świadczy o hotelu.

Klient raz zrażony nie zadzwoni poraz drugi, zapamiętaj to ;)

Dajcie szansę na rozwój.Hotel bardzo duży na usteckie warunki. A personel musi się wykształcić. Nabrać doświadczenia. Umowy z Akademią w Słupsku.

Wszystko chcecie z gównem mieszać. To będzie najlepszy hotel w okolicy z dnia na dzień się zmienia.

#23 sirFrancis

sirFrancis

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 maj 2015 - 10:46:29

Wybieram się tam właśnie, ale te Wasze opinie nieco studzą mój entuzjazm...

Zastanawiam sie nad czymś innym, chociaż chyba najlepiej sprawdzić na własnej skórze.

Ja o tym hotelu dowiedziałem się z internetu http://luksusportal....je/grand-lubicz

Poczytałem, obejrzałem i zarezerwowałem. Zobaczymy.

#24 ~ustczek~

~ustczek~
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 11:38:51

Wybieram się tam właśnie, ale te Wasze opinie nieco studzą mój entuzjazm...

Zastanawiam sie nad czymś innym, chociaż chyba najlepiej sprawdzić na własnej skórze.

Ja o tym hotelu dowiedziałem się z internetu

Poczytałem, obejrzałem i zarezerwowałem. Zobaczymy.

Jestem w tym hotelu kilak razy w tygodniu na basenie. I po prawie non stop pełnym parkingu i kupie ludzi wewnątrz śmiem twierdzić, że hotel jest pozytywnie odbierany przez gości. Kilku gości piszących tutaj, którzy nie wiedza nawet gdzie jest ulica Wczasowa w Ustce nie stanowi raczej obiektywnej opinii o hotelu.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2015 - 16:27:01

Jestem w tym hotelu kilak razy w tygodniu na basenie. I po prawie non stop pełnym parkingu i kupie ludzi wewnątrz śmiem twierdzić, że hotel jest pozytywnie odbierany przez gości. Kilku gości piszących tutaj, którzy nie wiedza nawet gdzie jest ulica Wczasowa w Ustce nie stanowi raczej obiektywnej opinii o hotelu.

Racja, a hotel super.

#26 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 12:03:08

Ja mam zupełnie inne doświadczenia z tym hotelem. Bylam tam miesiąc temu i wszystko było wporządku. Obługa miła i dobrze poinformowana, każda prośba o dodatkowe udogodnienia dla dziecka była spełniana od ręki i bez problemowo. Również koleżanka, która była była tam poł roku temu i to ona mi poleciła ten hotel wróciła zadowolona.

#27 ~A Perła co to?~

~A Perła co to?~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 11:02:48

Ja mam zupełnie inne doświadczenia z tym hotelem. Bylam tam miesiąc temu i wszystko było wporządku. Obługa miła i dobrze poinformowana, każda prośba o dodatkowe udogodnienia dla dziecka była spełniana od ręki i bez problemowo. Również koleżanka, która była była tam poł roku temu i to ona mi poleciła ten hotel wróciła zadowolona.

Racja, a hotel super.

Ciekawe, co by Pani powiedziała jakby Pani trafiła z Lubicza do Perły (szczegóły w postach obok). Czy te firmy coś wiąże? I co wtedy? Co by Pani napisała?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 11:06:59

perła tez nalezy do Lubicza bo on jest włascicielem teraz Uzdrowiska ustka a tam przeciez działa Uzdrowisko. Ale poczytajcie w gazetach co tam sie teraz dzieje. Nie jechal bym tam teraz. Jakies totalne bagno

#29 ~KAtoatrofa~

~KAtoatrofa~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 16:12:52

perła tez nalezy do Lubicza bo on jest włascicielem teraz Uzdrowiska ustka a tam przeciez działa Uzdrowisko. Ale poczytajcie w gazetach co tam sie teraz dzieje. Nie jechal bym tam teraz. Jakies totalne bagno

Czytam, czytam i oczom nie wierzę. A co na to wszystko Pan Lubicz?

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 19:23:18

Perła leży w gminie, w Przewłoce i gwarantuje że właścicielem tej rudery nie jest Szeliski ( po nowemu Lubicz).
Perła jest do kupienia, coś około 9 mln.
Remont pewnie drugie tyle.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 20:20:41

Smerf, katolik inzynier koladka i patriota powinn7 zawiazac spolke z jerzym i przy wsparciu srodowiska doprowadzic ten jakrze wazny dla slupska obiekt do rozkwitu.

#32 ~Aleks~

~Aleks~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 21:56:58

Perła leży w gminie, w Przewłoce i gwarantuje że właścicielem tej rudery nie jest Szeliski ( po nowemu Lubicz).
Perła jest do kupienia, coś około 9 mln.
Remont pewnie drugie tyle.

To może chce kupic jak już padnie na ryj

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 22:18:09

Smerf, katolik inzynier koladka i patriota powinn7 zawiazac spolke z jerzym i przy wsparciu srodowiska doprowadzic ten jakrze wazny dla slupska obiekt do rozkwitu.

Nie zapomnij siebie dopisać na listę.

#34 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 12:38:22

Ja  byłam w tym hotelu 2 razy i za każdym razem było super :)
W ogole to najlepszy hotel w jakim kiedykolwiek byłam...

Najlepsze  jest tam SPA i jedzenie :)

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 12:57:35

A ja tam nie byłem, ani w 4*, ani w 5*, ale patrząc nawet z zewnątrz, to hotel jest oblegany na Wczasowej. Nie wiem, czy miejsc parkingowych starcza dla wszystkich pokoi. Szlabany sprawnie działają. Widziałem też zdjęcia wnętrz w internecie. Wspaniałe, szczególnie ta piramidka na samej górze! Na prawdę imponujące. Piękny budynek, a tyle lat stał w zasadzie pusty, odgrodzony od ulicy niebieskim płotem z desek. Ulica też teraz nowa i nawet chodniki będą lepsze. Dobrze, że mamy taki gigantyczny budynek dla wczasowiczów, chociaż nie sądzę, że z tego powodu mieszkańcy sąsiedniej miejscowości zaczną pisać prawdę, że ich obiekty noclegowe nie znajdują się wcale w mieście, ale na wsi, czy osiedlu o innej nazwie i w innej gminie.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 13:39:51

.....  Dobrze, że mamy taki gigantyczny budynek dla wczasowiczów, chociaż nie sądzę, że z tego powodu mieszkańcy sąsiedniej miejscowości zaczną pisać prawdę, że ich obiekty noclegowe nie znajdują się wcale w mieście, ale na wsi, czy osiedlu o innej nazwie i w innej gminie.

Macie?

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 15:47:31

Mamy w mieście, jako mieszkańcy.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 18:48:04

Mamy w mieście, jako mieszkańcy.

Oj macie, macie.

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 08:35:41

Przereklamowany bo poza waszym zasięgiem finansowym. Jakby was było stać na pobyt to byłby cudowny.

#40 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 08:39:54

Widziałem tych wczasowiczów z Hotelu smiechu warte . odpoczynek w Spa Lubicz a kolacja z biedronki. Wystaczry popatrzec jak ludzie ida do hotelu z siatkami z biedronki stojącej w pobliżu. Sam dostaję na maila oferty pobytowe po promocyjnych cenach w Lubiczu stąd tak wiele ludźi ale czy oni korzystają z restauracji śmiem twierdzić że w niewielkim stopniu chyba że śniadanie jest w cenie to wszystko. Druga sprawa że jest problem z parkingiem i to powinni właściciele hotelu szybko rozwiązać a nasza kochana Straż i Policja powinna tym się zająć ponieważ zaczynają się jazdy wieczorami po chodnikach .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych