Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Przeprowadzka nad morze

dom inwestycja nieruchmości mieszkanie przeprowadzka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KubaRon

KubaRon

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 08:29:25

Cześć :) Przeprowadzam się już na stałe "nad morze" - i tu mam problem. Stać mnie na piękny duży dom na przedmieściach (Rozarium Tuchomskie, Lokum) lub równie piękne, ale mniejsze mieszkanie w Gdańsk Wrzeszcz . Nie wiem na co się zdecydować. Czy spokój, własne podwórko i przestrzeń wynagrodzą codzienne dojazdy do pracy? Czy lepiej od razu osiąść w mieście? Gdybym nie znalazł tak taniego domu, to bym się nie zastanawiał, ale (nie)stety znlazłam :D Jest wśród Was ktoś kto dojeżdża, wozi dzieci do szkoły, żonę do koleżanek i daje radę?

#2 Tlen

Tlen

Swojak

• PipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 19 luty 2018 - 13:11:22

Lepiej kup mieszkanie.

#3 Mateo 77

Mateo 77

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 13:03:18

Ale przecież takie kwestie logistyczne już sam musisz rozwiązań. Raczej nikt nie powie Tobie, jak się za to zabrać. Na szczęście przewóz mebli do Gdańska jest do ogarnięcia po kosztach, chociazby na giełdzie transportowej. A jak tam ma wyglądać życie, musisz już sam się zastanowić. 

#4 Jan Kaczorowski

Jan Kaczorowski

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 luty 2019 - 10:29:40

Ja bym wolał mieć swój własny piękny domek nieważne gdzie i tak trzeba dojeżdżać i tak :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dom, inwestycja, nieruchmości, mieszkanie, przeprowadzka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych