Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przedszkole/żłobek Franio Bolesławice- opinie

przedszkole żłobek

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mlodamatka~

~mlodamatka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 22:38:28

Witam wszystkich!

Czy dziecko kogoś z Was uczęszcza do przedszkola/żłobka(???) Franio w Bolesławicach??

Jakie macie wrażenia? Co sądzicie o tym przedszkolu? Warto posłać tam malucha??

Od znajomych słyszę same niepochlebne komentarze, ale chcę zasięgnąć waszej opinii, bo nie wiem czy posłać tam mojego syna.

Pozdrawiam!

#2 ~nieszczesny~

~nieszczesny~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 22:11:51

Widzę, że wszyscy dobrze trafili i nikt nie posłał tam swojego dziecka? Szczęściarze!!

Ktoś wie, że dwie Panie bez studiów pedagogicznych mogą być opiekunami grupy żłobkowej??

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 12:08:22

mam tam córkę i jak porównam sobie wcześniejsze przedszkole to jest niebo a ziemia na korzyść Frania. Córka chodzi tam już ponad rok i z nie mam zastrzeżeń. Wszystko jest ok. cena ok. duży plac zabaw. Dzieci często wychodzą na spacery. Częste wyjazdy poza przedszkole - a to kino, a to inne atrakcje. Często ktoś przychodzi i prezentuje aspekty swojego zawodu.. byli policjanci, ratownicy medyczni... ostatnio fryzjerka. Dzieci mają tańce oraz język angielski w przedszkolu. jedzenie bardzo ok.

Ogólnie bardzo pozytywnie i dodatkowo duże przestrzenie. 

Bardzo polecam. moja młodsza córka też pójdzie do tego przedszkola jak trochę podrośnie.

Oczywiście konkurencja nie śpi ale ja nie dam sobie wmówić, że we Franiu jest coś nie tak bo mam porównanie do innego niby super przedszkola, które okazało się stęchłą dziurą i do tego brak zainteresowania dziećmi i ich potrzebami.

#4 ~mlodamatka~

~mlodamatka~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 22:45:32

Czyżby sama Pani dyrektor zrobiła wpis?

Czy aby szanowna Pani (o ile nie jest Panią dyrektor) próbowała tego super jedzonka? (którego cena wzrosła nie wiedzieć czemu skoro stołówka nie zwiększyła cen)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 18:25:39

Nie stac to trzymac dziecko w domu a nie lament

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przedszkole, żłobek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych