Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~milo~

~milo~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:58:27

O co chodzi w tym artykule ? Wszedłem na stronę przedszkola. Ostatnie informacje, aktualności, zdjęcia są z 2012 roku. Na stronę, gdzie sam właściciel był dwa lata temu, zaprasza przyszłych klientów ?

#2 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 17:21:35

reklama?

#3 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 17:43:00

nie polecam tych przedszkoli.

#4 ~Basta~

~Basta~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 21:02:26

Ja nie polecam również,darmowe nie znaczy wcale,że rodzic nie poniesie żadnych opłat,darmowe znaczy w tym przypadku slabo funkcjonujące,taka typowa przechowalnio-ochronka,taka prawda,kiedyś były tylo 4 przedskola prywatne,trzymały poziom,teraz od roku,dwóch jest chyba 9 i z jakością jest różnie.

#5 Emka

Emka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 21:28:31

nie polecam tych przedszkoli.

wiele wniosłaś/eś do tematu

Ja nie polecam również,darmowe nie znaczy wcale,że rodzic nie poniesie żadnych opłat,darmowe znaczy w tym przypadku slabo funkcjonujące,taka typowa przechowalnio-ochronka,taka prawda,kiedyś były tylo 4 przedskola prywatne,trzymały poziom,teraz od roku,dwóch jest chyba 9 i z jakością jest różnie.

Myślę że wielu rodziców cieszy się że jest wybór i dostateczna ilość miejsc. Lepiej było jak kilka lat temu ponad setka dzieci nie miała miejsca w żadnym przedszkolu ?

A myślę że "darmowe" w tym przypadku nie oznacza "słabo funkcjonujące" tylko że zdobyli dofinansowanie unijne i tyle.

#6 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 21:56:51

wiele wniosłaś/eś do tematu

Myślę że wielu rodziców cieszy się że jest wybór i dostateczna ilość miejsc. Lepiej było jak kilka lat temu ponad setka dzieci nie miała miejsca w żadnym przedszkolu ?

A myślę że "darmowe" w tym przypadku nie oznacza "słabo funkcjonujące" tylko że zdobyli dofinansowanie unijne i tyle.

Tez tak to odbieram....darmowe czyli nijakie.Jako rodzic nie bede miala mozliwosci jakiejkolwiek interwencji-nie place-czyli wszystko jest mozliwe.Nie polecam.

#7 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 23:49:02

Bardzo fajnie, że są środki pieniężne na tego rodzaju promocję edukacji dzieci od ich najmłodszych lat.

Niewątpliwie wydatek na edukację tak, czy inaczej powoduje spory "ból głowy" nawet u średnio zarabiających Państwa Kowalskich- ale i tak jest, to duży ukłon dla rodzin w szczególności mniej zamożnych lub mającyh osoby niepełnosprawne.

Nie rozumiem tylko dlaczego niektórzy na tym forum narzekają na Parkowe Przedszkole?

Wspólnie z żoną sami posyłamy naszego maluszka do tego przedszkola i nie za bardzo rozumiemy, co miała na myśli Pani Ala pisząc by nie posyłać dzieci do tego przedszkola?

Z doświadczenia tylko powiem, że kadra pedagogiczna oraz personel  jest na bardzo wysokim poziomie.Zresztą wielki ukłon należy się tutaj przede wszystkim Pani Dyrektor prowadzącej to przedszkole-tzn. Pani Beacie Główczewskiej.

Pani Beata- to po prostu bardzo dobra kobieta, która potrafi z niczego zrobić naprawdę coś.

Coś takiego co niewątpliwie przynosi frajdę wszystkim maluszkom w tym przedszkolu. I widać, że wszystko jest, to jakoś sensownie poukładane- niewielkim co prawda nakładem finansowym- ale efekty są naprawdę bardzo fajne. I co najważniesze- w całej tej zabawie w przeszkole Pani Beata ma do pomocy zaufane i sprawdzone osoby.( a nie jakieś rodzinne castingi pt."Praca w słupskim Ratuszu")

A jeśli już mówimy głośno na naszym forum o beznadziejnych przypadkach słupskich "dołujących" przedszkoli, w któych począwszy od osób zarządzających i na kadrze wychowującą dzieci skończywszy -to absolutnym numerem jeden (a tym samym przestrogą dla rodzicow posyłających tam swoje pociechy) jest Przedszkole Miejskie nr 31-zwanym Bajkową Krainą.

Pani Dyrektor tego przedszkola chyba pomyliła się z zawodem jaki tam piastuje- Pani Dyrektor M.Surmacz powinna odpuścić swoje rządy w Bajkowej Krainie- bo rodzice doskonale wiedzą, że w tym przedszkolu kompletnie nic się nie dzieje. Owa Bajkowa Kraina istnieje tylko w nazwie, a Pani Małgorzata Surmacz nie nadaje się wogóle w roli pedagoga- ta Pani ze swoimi grubiańskimi odzywkami i poziomem intelektualnym mogłaby co najwyżej resocjalizować młodzież w poprawczakach lub więzniów w słupskim areszcie...od tej Pani "bije" aura starego systemu wychowania z czasów PRL-u...i na taką modę stworzyła i wykreowała sobie ową Bajkową Krainę.

Swoją drogą, to powinien być stworzony swego rodzaju ranking przedszkoli w Słupsku, w którym oddalibyśmy prawo głosu i wypowiedzenia się rodzicom i ich pociechom, które uczęszczają do konkretnych przedszkoli.

Dziekuję za uwagę.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 08:33:07

W Rzeszowie są WOLNE MALUCHY - mogą dojeżdżać!

#9 koras

koras

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:48:47

teraz jest wiele sposobów na rozwój swojego przedszkola

przedszkole wawer

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście