Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przedszkole w Lęborku

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 15:11:42

Czy ktoś wie, które przedszkole w Lęborku są dobre. Interesują mnie też prywatne. Chcialabym wysłać dziecko 2,5 letnie i nie wiem czy do tej pory uda mi się go odzywczaić od pieluchy.

#2 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 18:25:05

Tylko nie do 1 w Lęborku tam gdzie świtka, odradzam

#3 ~amelia~

~amelia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 22:30:26

a ja polecam nr 6 , wspaniała kadra - mówię o nauczycielkach i obsłudze

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 01:12:20

A dlaczego nie Świtkowa ? Tam też wykazuje się milczewski - radny - bezradny - zaradny !

#5 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 09:33:40

Ciekawi mnie kiedy ludzie którzy tak chętnie sypia nie swoimi nazwiskami bez zgody obgadywanych zrozumieją, że za to jest kryminał.

#6 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 10:21:55

W publicznych niestety dziecko musi być odzwyczajone od pieluch, ponieważ żadna Pani nie będzie przewijać cudzego dziecka (chyba że się z nimi dogadasz i dodatkowo będziesz płacić)... W prywatnym jest o wiele lepiej pod tym względem, gdyż nie musisz się tym przejmować. Dziecko na pewno nie będzie biegać z brudną pieluchą. Z czystym sumieniem mogę polecić przedszkole w Mostach.

#7 ~zorientowana~

~zorientowana~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 11:25:41

Każde przedszkole ma swoje plusy i minusy, najważniejsze jest aby kadra była młoda, bo nadążyć za maluchami to trzeba mieć zdrowie. Jedną z najważniejszych spraw jest przestrzeń, dzieciaki muszą mieć swobodę ruchu, to taki wiek i ważne aby mogły swobodnie się wybiegać i bawić. Sprawa czystości jest niebagatelna, jak widzę te ręczniczki, roznosiciele zarazków, wiszące jeden obok drugiego to obieg wirusów zagwarantowany, ważne są jednorazowe. Duża łazienka też jest dobra i kilka sedesików a nie np 2 na 50 dzieci. Każdy dobry rodzic powinien sam wszystko sprawdzić a nie tu obgadywać, trzeba wejść do przedszkola poprosić o pokazanie całości, popatrzeć ile pań zajmuje się grupą (ile dzieci w grupie nic nie da bo zawsze któreś jest nieobecne) i wtedy ma się rozeznanie. Ważna jest też opinia znajomych, którzy mieli swoje dziecko w danym przedszkolu.

#8 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 13:23:30

Mój syn chodził do przedszkola nr 5, byłam bardzo zadowolona i każdemu z czystym sumieniem polecam to przedszkole.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 19:24:15

Ale tam pampersowych nie przyjmują.

#10 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:52:45

W 5 przyjmuja dzieci od 2,5 z pampersami. Wiem, bo mija koleżanka ma grupę maluszków i mówiła że ma 10 takich pieluchowych

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 08:50:00

TĘCZOWA KRAINA jeszcze działa?

#12 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 09:46:36

Pewnie i mają dzieci autystyczne bez dodatkowego nauczyciela, biedne te nasze dzieciaki, zastanawiam się nad przeniesieniem mojego dziecka.

#13 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 11:23:19

Pewnie i mają dzieci autystyczne bez dodatkowego nauczyciela, biedne te nasze dzieciaki, zastanawiam się nad przeniesieniem mojego dziecka.

A ty wredna kobieto ( każdy wie kim jesteś)nigdy nie spoczniesz.....?Tęczowa działa, ma się dobrze, zatrudnia nie jednego jak ty, ale trzech nauczycieli specjalistów- a od sprawdzenia tego są odpiwiedni urzędnicy!!!!I odbij od tego przedszkola bo do stóp mu nie dorastasz.

#14 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 12:24:46

Jak można być tak zawistnym, jak ty gościu. Mam dziecko w tym przedszkolu i jestem bardzo zadowolona. Panie miłe,sympatyczne,profesjonalne. I nie pisz głupot, lepiej sprawdź na stronce, tam są opisane kompetencje każdego nauczyciela.Ale to polska cecha-obsmarowywać dla samego obsmarowywania lub zazdrości. WSTYD!!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 12:26:39

W 5 przyjmuja dzieci od 2,5 z pampersami. Wiem, bo mija koleżanka ma grupę maluszków i mówiła że ma 10 takich pieluchowych

Z tego co wiem, to w baśniowym i tęczowej tez przyjmują od 2,5, ale tam ciężko się dostać.

#16 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 16:53:22

Jak można być tak zawistnym, jak ty gościu. Mam dziecko w tym przedszkolu i jestem bardzo zadowolona. Panie miłe,sympatyczne,profesjonalne. I nie pisz głupot, lepiej sprawdź na stronce, tam są opisane kompetencje każdego nauczyciela.Ale to polska cecha-obsmarowywać dla samego obsmarowywania lub zazdrości. WSTYD!!!!

Zgadzam się w

Zgadzam się w stu procentach. Każdy wie kim jesteś pani M!!!!!!Ale żeby podszywać się pod jedną z dwóch matek chorych dzieci to już przesada!!!!Dyrekcja tęczowej powinna z tą zazdrośnicą zrobić porządek, bo to kłamstwo to jawne oczernienie. Wystąpcie o IP komputera. A tak swoją drogą, to może trzeba zobaczyć co u tej "pani" w placówce się dzieje. Słyszałam, że cuda!!!!!

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 16:59:55

Z tego co wiem, to w baśniowym i tęczowej tez przyjmują od 2,5, ale tam ciężko się dostać.

Tak i w babilonie, teraz zmieniło nazwę. Tam też od 2,5 przyjmują.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 18:01:05

Chyba wszystkie prywatne przyjmują od 2,5 a nawet podobno państwowe w uzasadnionych wypadkach, jak oboje rodzice pracują czy coś takiego.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 09:29:37

Chyba wszystkie prywatne przyjmują od 2,5 a nawet podobno państwowe w uzasadnionych wypadkach, jak oboje rodzice pracują czy coś takiego.

tak.ale tu chodzi o 2,5 pieluszkowe.o to jedna z pań pytała,prawda?

#20 ~bellasby~

~bellasby~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 09:43:05

A czy ktos orientuje sie od kiedy sa zapisy do przedszkoli i jak wyglada sprawa tych darmowych godzin pobytu?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych