Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przedszkole Do-Re-Mi

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 22 październik 2009 - 15:32:46

Słyszałam, że w tym przedszkolu opłaty to jakieś 400 zł, ale jakoś wierzyć mi się nie chce. Czy ktoś miał dzieci w tym przedszkolu? Czy rzeczywiście oplaty są w nim tak niskie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2009 - 23:09:40

Słyszałam, że w tym przedszkolu opłaty to jakieś 400 zł, ale jakoś wierzyć mi się nie chce. Czy ktoś miał dzieci w tym przedszkolu? Czy rzeczywiście oplaty są w nim tak niskie?

Opłaty ok.420-450 miesięcznie,nie ma pełnego wyżywienia,stąd taka suma,w "Misiu"na Deotymy podobna suma ale pełne wyżywienie i logopeda ,w Smerfusiu"na Grottgera ok.350,ale niepełne wyżywienie,w "Bajkowym"chyba podobnie i pełne wyżywienie,ale tam wszystkie dzieci są w jednej sali.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 19:17:57

Opłaty ok.420-450 miesięcznie,nie ma pełnego wyżywienia,stąd taka suma,w "Misiu"na Deotymy podobna suma ale pełne wyżywienie i logopeda ,w Smerfusiu"na Grottgera ok.350,ale niepełne wyżywienie,w "Bajkowym"chyba podobnie i pełne wyżywienie,ale tam wszystkie dzieci są w jednej sali.

Gdzie są te przedszkola,chodzi o "Misia" na Deotymy,konkretnie gdzie na tej ulicy? a "Bajkowe"to jest to na Rybackiej??odpisz jeśliu możesz!

#4 ~ktosiek~

~ktosiek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 19:38:47

Przedszkole Miś mieści się przy gimnazjum na Deotymy,Trzeba wejść przez bramkę do oddzielnego budynku.
Bajkowe mieści się Na Rybackiej,dzieci są w jednej sali.http://www.przedszkolemis.dl.pl/
Powstało jeszcze nowe przedszkole na końcu ulicy Szymanowskiego(były budynek bodajże banku),ale jakie opłaty to niewiem:(
Pozdrawiam

#5 ~ktosiek~

~ktosiek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 19:45:21

Znalazłam jeszzce coś takiego:)
Przedszkole Muzyczne Do Re Mi, ul. Wiejska 8, tel. 059 842 63 46, wpisowe 100 zł, czesne 260 zł, wyżywienie ok. 6-7 zł

- Smerfuś, ul. Grottgera 10a (SP 8), tel. 059 841 79 81, 504 148 610, www.smerfus.webon.pl, smerfus0@op.pl, czesne 200 zł, wyżywienie 100 zł, zajęcia dodatkowe płatne osobno

- Anglojęzyczne Zielona Dolina, ul. Jana Kazimierza 12 a, tel. 508 355 695, czesne 310 zł miesięcznie, 9 zł pełne wyżywienie

- Bajkowe Przedszkole, ul. Rybacka 5a, Słupsk, tel. 604 518 550, www.bajkoweprzedszkole.pl, 190 zł, dzienne wyżywienie 9 zł, rytmika i taniec – 50 zł miesięcznie

- Miś, ul. Deotymy 15a, Słupsk, tel. 608 387 808, 59 725 58 32, przedszkolemis@ op.pl, czesne 300 zł, wyżywienie 8 zł, wpisowe roczne – 150 zł

- Zuzia, ul. Batalionów Chłopskich 11, opiekazuzia@op.pl, www.opiekazuzia.republika.pl, tel. 792 749 549, opłata 500 zł z wyżywieniem

- Mądry Maluch, ul. Szymanowskiego 10, Słupsk, www.madrymaluch.org.pl, przedszkole@madrymaluch.org.pl, tel. 728 970 650, 609 998 941, opłaty: wpisowe 200 zł, czesne 390 zł, wyżywienie dziennie 7,50zł.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 23:34:07

Znalazłam jeszzce coś takiego:)
Przedszkole Muzyczne Do Re Mi, ul. Wiejska 8, tel. 059 842 63 46, wpisowe 100 zł, czesne 260 zł, wyżywienie ok. 6-7 zł

- Smerfuś, ul. Grottgera 10a (SP 8), tel. 059 841 79 81, 504 148 610, www.smerfus.webon.pl, smerfus0@op.pl, czesne 200 zł, wyżywienie 100 zł, zajęcia dodatkowe płatne osobno

- Anglojęzyczne Zielona Dolina, ul. Jana Kazimierza 12 a, tel. 508 355 695, czesne 310 zł miesięcznie, 9 zł pełne wyżywienie

- Bajkowe Przedszkole, ul. Rybacka 5a, Słupsk, tel. 604 518 550, www.bajkoweprzedszkole.pl, 190 zł, dzienne wyżywienie 9 zł, rytmika i taniec – 50 zł miesięcznie

- Miś, ul. Deotymy 15a, Słupsk, tel. 608 387 808, 59 725 58 32, przedszkolemis@ op.pl, czesne 300 zł, wyżywienie 8 zł, wpisowe roczne – 150 zł

- Zuzia, ul. Batalionów Chłopskich 11, opiekazuzia@op.pl, www.opiekazuzia.republika.pl, tel. 792 749 549, opłata 500 zł z wyżywieniem

- Mądry Maluch, ul. Szymanowskiego 10, Słupsk, www.madrymaluch.org.pl, przedszkole@madrymaluch.org.pl, tel. 728 970 650, 609 998 941, opłaty: wpisowe 200 zł, czesne 390 zł, wyżywienie dziennie 7,50zł.

Zuzia to nie przedszkole,to punkt przedszkolny,z tego co widzę to nie ma pełnego wyżywienia,śniadania i podwieczorek zapewniają rodzice.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 23:27:35

Zuzia to nie przedszkole,to punkt przedszkolny,z tego co widzę to nie ma pełnego wyżywienia,śniadania i podwieczorek zapewniają rodzice.

jak zwał tak zwał ale 500 złotych i jeszcze wyżywwienie zapewniać to chyba coś drogo jest jednak

#8 ~~Słupszczanka~~

~~Słupszczanka~~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2009 - 17:40:07

Tak.Opłata w Przedszkolu Muzycznym Do-Re-Mi wynosi-260,00 czesne miesięczne w tym opieka od 7.00 do 16.30 i wszystkie zajęcia dodatkowe proponowane przez przedszkole........a jest ich sporo i to dobrej jakości.Opłata za wyzywienie -dziennie 6,50- śniadanie i obiad dwudaniowy.
Wpisowe- 100,00 na rok -bezzwrotne- na wyprawke,wszelkie wyścia do teatrzyków , zabawy, imprezy okolicznościowe i prezenty Mikołajkowe i na Dzień Dziecka.

#9 ~hella~

~hella~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2009 - 20:03:01

Tanio???To ile wy mamy zarabiacie??? Cena w sam raz. To raczej te inne sa za drogie ,przecież przedszkola są dofinansowywane.Może właścicielki tych droższych za szybko chcą sie dorobić, a mama jedna z drugą myśli ,że jak drogo tzn.dobrze.

#10 ~hellas~

~hellas~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 22:58:23

Tanio???To ile wy mamy zarabiacie??? Cena w sam raz. To raczej te inne sa za drogie ,przecież przedszkola są dofinansowywane.Może właścicielki tych droższych za szybko chcą sie dorobić, a mama jedna z drugą myśli ,że jak drogo tzn.dobrze.

a ty hella nie masz swoich problemów?zamiast zaglądać innym do kieseni,weż się kobito ogarnij i bierz się za robotę,bo na pracę to nie masz chyba szans:)

#11 ~noda~

~noda~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 00:32:39

a ty hella nie masz swoich problemów?zamiast zaglądać innym do kieseni,weż się kobito ogarnij i bierz się za robotę,bo na pracę to nie masz chyba szans:)

hellas -chyba robisz(???) w przedszkolu, bo chyba nie pracujesz -skoro nie rozumiesz o czym pisze hella. A co do cen to zgadzam sie ,że za wysoką ceną nie zawsze idzie jakość. a co niektóre prywatne przedszkola jak na nasz rejon są za drogie

#12 ~hellas~

~hellas~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 18:21:15

hellas -chyba robisz(???) w przedszkolu, bo chyba nie pracujesz -skoro nie rozumiesz o czym pisze hella. A co do cen to zgadzam sie ,że za wysoką ceną nie zawsze idzie jakość. a co niektóre prywatne przedszkola jak na nasz rejon są za drogie

dobre sobie,nie pracuję w przedszkolu i nigdy nie zamierzałam pracować,nie mam kierunkowego wykształcenia,co do cen za przedszkole,to chyba żartujesz,że są wygórowane,w takiej Bielsko-Białej płacisz 700 zł,w Pile to samo,w Katowicaqch już 800,nie mówiąc o większych miastach,gdzie cena to dobre 1000 zł,co do pójścia w parze ceny i jakości,to najlepiej popytać rodziców dzieci,które uczęsczają do takich przedszkoli,a nie sugerować się opiniami ludzi nie mających orientacji

#13 ~~kitka~~

~~kitka~~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 16:24:10

Gorace podziekowania paniom z przedszkola DOREMI.Wczorajszy koncert w wykonaniu dzieci i studentow to piekny prezent dla nas rodzicow .......za taka opieke i prace z moim dzieckiem raz jeszcze dziekuje.Widac wielkie efekty i radosc u dzieci.Dziekuje

#14 ~bula~

~bula~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 17:52:49

Gorace podziekowania paniom z przedszkola DOREMI.Wczorajszy koncert w wykonaniu dzieci i studentow to piekny prezent dla nas rodzicow .......za taka opieke i prace z moim dzieckiem raz jeszcze dziekuje.Widac wielkie efekty i radosc u dzieci.Dziekuje

Bylam i poplakalam sie ze wzruszenia.To ile te dzieci potrafią .Ponad godzinę jak zawdowcy,aż szkoda było wychodzić.Gratuluję

#15 ~roxi~

~roxi~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 13:20:24

Bylam i poplakalam sie ze wzruszenia.To ile te dzieci potrafią .Ponad godzinę jak zawdowcy,aż szkoda było wychodzić.Gratuluję

placz kobieto, placz...ale nie ze wzruszenia a z glupoty!!! "... ponad godzine jak zawodowcy" - dzieci przedszkolne grają w przedstawieniu jak zawodowcy, zeby zadowolic mamuski...a wiesz ile czasu te dzieci musialy powtarzac uklady zeby wypasc jak zawodowcy??? a co z podstawa programowa, ktora mowi, że dzieci w przedszkolu mają sie bawic???? zanim napiszesz takie bzdury, zastanow sie!!!

#16 ~bax~

~bax~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 19:38:47

a co cie obchodzi dofinansowanie przedszkoli????? karze ci ktos posylac tam dzieciaka? siedz w domu i pilnuj go - bedzie taniej!!!
Dorobic to ty sie zaraz mozesz....
wazne zebys ty myslala, że jak tanio tzn. dobrze!!!! Ja zaplace i 700 bo mnie stac a do miejskiego w zyciu nie posle dziecka!!!!wez sie do roboty to i ciebie bedzie stac!!!!

#17 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 20:31:52

placz kobieto, placz...ale nie ze wzruszenia a z glupoty!!! "... ponad godzine jak zawodowcy" - dzieci przedszkolne grają w przedstawieniu jak zawodowcy, zeby zadowolic mamuski...a wiesz ile czasu te dzieci musialy powtarzac uklady zeby wypasc jak zawodowcy??? a co z podstawa programowa, ktora mowi, że dzieci w przedszkolu mają sie bawic???? zanim napiszesz takie bzdury, zastanow sie!!!

#18 ~bexa~

~bexa~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 20:38:58

Podstawa programowa nie mowi że dzieci maja sie w przedszkolu tylko bawić.Ma być czas na zabawę owszem,ale rownież na ruch, zajecia muzyczne,plastyczne,twórcze.Więc dlaczego mam rozpaczać ze moje dziecko śpiewa,tanczy i gra na instr.Czy zabawa to tylko jeżdzenie autkiem po dywanie-to możesz mu zafundować sama w domu bez wiekszych kosztów.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 20:50:11

Witam......nie wiem czemu tak Pani zależy aby udowodnić,że występ dzieci , które z uśmiechem i radością występują , grają , tańczą , śpiewają przed rodzicami to musi być kara i godziny ciężkiej pracy.I że świadczy to źle o przedszkolu i o prowadzących zajęcia.
Zapraszam więc na kolejne koncerty przedszkolaków i do przedszkola .....bo aby krytykować trzeba mieć argumenty.
Podstawa programowa jest mi znana i w myśl tej podstawy realizowane są wszystkie zajęcia przez cały rok-tak ,aby na zakończenie dzieci z wszystkich grup pokazały co potrafią i czego się nauczyły.
Zajęcia , gdy są realizowane systematycznie i fachowo dają rezultaty - a o to chodzi.Wówczas nie ich długość , ale atrakcyjność, pomysł i wspólne zaangażowanie dają wspaniały efekt.
Nikt nie tresuje dzieci w przedszkolu -tylko poprzez zabawę uczy.To podstawa nowego spojrzenia na pedagogikę..
Gdyby nic nie pokazały i nie umiały to było by chyba gorzej.Rodzice płacą nie tylko za opiekę ale i za naukę..cóż
każdy ma swój punkt widzenia ...
Pozdrawiam Dorota Gieruszczak - współprowadząca Przedszkole i wyżej wymieniony koncert.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 20:55:28

Podstawa programowa nie mowi że dzieci maja sie w przedszkolu tylko bawić.Ma być czas na zabawę owszem,ale rownież na ruch, zajecia muzyczne,plastyczne,twórcze.Więc dlaczego mam rozpaczać ze moje dziecko śpiewa,tanczy i gra na instr.Czy zabawa to tylko jeżdzenie autkiem po dywanie-to możesz mu zafundować sama w domu bez wiekszych kosztów.

Są tacy rodzice którym na niczym nie zależy.dziecko ma być szczęśliwe i nic nie robić,a potem gdy na tle innych dzieci widać jak rośnie guła -to się budzą z ręką w nocniku i muszą się na kimś wyżyć.....zanim zaczniesz ględzić jak śpiąca pomyśl zanim wydasz głos siebie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych