Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

przedszkola w Słupsku

przedszkole edukacja dziecko placówka przedszkolna

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 aqq123

aqq123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 10:44:20

Drodzy Rodzice pomóżcie :) Od września 2015 roku chcemy posłać naszego synka do przedszkola w Słupsku ( będzie miał 3 lata). No i problem do jakiego.. przeczytałam opinie na forach, ale są one sprzed kilku lat więc domniemam, że sporo od tego czasu się zmieniło. Dlatego polećcie coś z własnego doświadczenia, gdzie warto a które radzicie omijać. Będziemy próbowali dostać się do przedszkola publicznego, jednak prywatne również bierzemy pod uwagę. Najchętniej posłalibyśmy syna do przedszkola w okolicy os. Batorego, 3 Maja. Będziemy wdzięczni za opinie.

#2 ~anet~

~anet~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 14:11:08

możemy porozmawiać prywatnie w sprawie przedszkola proszę o kontakt na adres Anna1313@poczta.onet.pl

#3 ~Rodzic dziecka z MIS-ia~

~Rodzic dziecka z MIS-ia~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 12:54:58

Drodzy Rodzice pomóżcie :) Od września 2015 roku chcemy posłać naszego synka do przedszkola w Słupsku ( będzie miał 3 lata). No i problem do jakiego.. przeczytałam opinie na forach, ale są one sprzed kilku lat więc domniemam, że sporo od tego czasu się zmieniło. Dlatego polećcie coś z własnego doświadczenia, gdzie warto a które radzicie omijać. Będziemy próbowali dostać się do przedszkola publicznego, jednak prywatne również bierzemy pod uwagę. Najchętniej posłalibyśmy syna do przedszkola w okolicy os. Batorego, 3 Maja. Będziemy wdzięczni za opinie.

Polecam Niepubliczne Przedszkole MIŚ na ul. Deotymy 15, budynek z zewnątrz nie bardzo, ale w środku super, małe grupy i Panie od początku powstania przedszkola, a i cena w normie.

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 13:01:19

A czy jest ktoś, kto mógłby wyrazić swoją opinię na temat przedszkola nr 10 przy ul. Zygmunta Augusta?

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 10:01:11

Chętnie wyrażę swoją opinię na temat przedszkola nr 10 w Słupsku. Otóż jest to prywatny folwark pani dyrektor ,która pod przykrywką infantylnego uśmiechu za pośrednictwem nauczycielek na różne sposoby wyłudza od rodziców pieniądze...wiecznie jej mało...rodzice fundują,składają się ,sponsorują a i tak na każdym kroku znowu muszą się do czegoś dokładać,coś kupować itd...chore praktyki i wieczny drenaż portfeli. A  w przedszkolu poza kilkoma paniami z energią i zapałem do pracy panuje atmosfera głębokiej komuny. Plac zabaw zaniedbany, budynek z zewnątrz obskurny...niestety nie wszytko da się zakleić dekoracjami z papieru. Nie wiem na co są wydawane pieniądze??? na stare opony przerabiane na wsiowe kwietniki???

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przedszkole, edukacja, dziecko, placówka przedszkolna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych