Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przedłużenie rzes w salonie Lorenzo Coletti ?

rzesy przedłużanie słupsk salon kosmetyczny lorenzo coletti

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 17:47:08

Witam planuje przedłużenie rzęs  metodą 1:1 na studiówke  i zastanawiam się nad salonem Lorenzo Coletti na ulicy Mickiewicza w słupsku ? Był juz ktoś tam na takim zabiegu ?  a moze polecacie coś innego ?;)

prosze o pomoc !!:)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 08:46:13

Tego salonu nie znam, ale na 100% mogę odradzić la fame na Niedziałkowskiego. Byłam z koleżanką i obydwie mamy posklejane rzęsy, a z kleju pani zrobiła nam ,,gluty,, które widać i bardzo przeszkadzają. Kilka już wypadło i widać jak do trzech moich są doklejone dwie norkowe.

Dodam, że podczas wykonywania zabiegu odchodziła ode mnie na pogaduszki o ,,facecie koleżanki,, , dzwoniła i pisała sms-y.  Zabieg trwał 1,5 godziny, a czytałam w necie i dowiadywałyśmy się od koleżanek, które tez sobie robią rzęsy, że około 4 godzin to trwa. My też robiłyśmy metodą 1:1.

Zrobiłyśmy to pierwszy i ostatni raz. Dyskomfort na 3 tygodnie na oczach to masakra!

#3 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 19:29:15

Witam planuje przedłużenie rzęs  metodą 1:1 na studiówke  i zastanawiam się nad salonem Lorenzo Coletti na ulicy Mickiewicza w słupsku ? Był juz ktoś tam na takim zabiegu ?  a moze polecacie coś innego ? ;)

prosze o pomoc !! :)

Witam, była Pani w końcu w tym salonie? Bo te chciałabym się wybrać :P

#4 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 15:33:01

Witam. Ja byłam w tym salonie. Bardzo sympatycznie, fachowo i ceny bardzo konkurencyjne. Robiłam ostatnio rzesy z norek - bardzo fajne.  Fryzjerki też bardzo dobre mają. Jestem zadowolona. Korzystam do dzis.

#5 ma ła

ma ła

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 luty 2015 - 17:46:36

Tego salonu nie znam ale mogę was ostrzec przed salonem P.Patrycji przy bomi byłam u niej na rzęsach ale masakra nigdy więcej tam nie trafię robiła metodą 1:1 ale rzęsy były jakieś dziwne sztywne,kleju nawaliła mi tyle że miałam gluty na oczach a co najlepsze kleju nie nakładała na rzęsę tylko do powieki  a na koniec nawaliła jeszcze tuszu do rzęs tragedia modliłam się żeby już wyjść kosmetyczka która mi to ściągała mówiła że nigdy z takim czymś się nie spotkała   

#6 ~kleo~

~kleo~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2015 - 12:56:52

A stosują w tych salonach akcesoria z noble lashes ?

#7 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 20:15:55

Słuchajcie kiedys powiedziala mi madra kosmetyczka zeby zbic staremu smietane i smarowac rzesy rosna bardzo dlugie i grube bo to proteiny witaminy itp itp

#8 jolciaa3

jolciaa3

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 19:00:08

Wypróbujcie może RELASH - wydłużanie rzęs. Ja się zdecydowałam na takie serum do rzęs i nie zamienie go na nic innego. Tutaj sobie przeczytaj recenzję: http://terazkobieta....ydluzenie-rzes/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rzesy, przedłużanie, słupsk, salon kosmetyczny, lorenzo coletti

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych