Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

156 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 18:20:56

Drodzy Słupszczanie, a zastanawialiście sie, co z grobami zmarłych z rodziny Waszej prezydent? Otóż ich ważność przed 1 marca przedłużono do 2099 roku..
Interesujący zbieg przypadków, nieprawdaż?

To jest do sprawdzenia jak się potwierdzi

Sprawa dla Prokuratury

....eeeetam, jesli to nawet jest prawda... to to jest na pewno czysty przypadek.  :D 
,,,,,,
.,,...
.....
.....
..................................
;)

#122 ~Racja Panterko.~

~Racja Panterko.~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 18:46:12

....eeeetam, jesli to nawet jest prawda... to to jest na pewno czysty przypadek.  :D 
,,,,,,
.,,...
.....
.....
..................................
;)

Pewnie że przypadek, bo przecież nie można podawać każdego do prokuratury, tylko dlatego że opłacił groby bliskich do końca lutego tego roku. 

#123 mieszczka

mieszczka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 20:03:17

No tak mam 4 groby i  fajnie. Muszę płacić, bo ktoś zapomniał sukcesywnie podwyższać. Co za tłumaczenie. Myślałam, że poziom prezydentki jest trochę wyższy. Nie jest to fajna decyzja, nic nie zrobili radni bezradni, bo i po co? Kasa musi się zapełniać. Niby wszystko gra a jednak wg mnie nie gra wcale.Skoro nas ma się gdzieś, my się tym samym odpłacimy. Napewno!

#124 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 22:22:02

No tak mam 4 groby i  fajnie. Muszę płacić, bo ktoś zapomniał sukcesywnie podwyższać.

Na dobranoc mam dla Ciebie wiadomość dobrą i bardzo dobrą.

Najpierw wiadomość dobra. Dokonaj eksperymentu myślowego i wyobraź sobie, ze ta opłata była jednak od 1992r. sukcesywnie podwyższana (średnio ok. 5,7% rocznie) i  w ten sposób osiągnęła poziom dokładnie taki sam jak ma obecnie. Jak widzisz kompletnie nic nie straciłaś na tym, ze jednak nie była sukcesywnie podwyższana.

A teraz wiadomość bardzo dobra. Jeśli masz te groby ponad 20 lat, to dzięki temu, ze te opłaty jednak nie były podnoszone sukcesywnie, to 20 lat temu zapłaciłaś  za przedłużenie okresu ich użytkowania dobrych kilkaset zł mniej. A kilkaset zł 20 lat temu to było duuużo więcej niż obecnie.

Sądzę, że dzięki tym informacjom humor Ci się radykalnie poprawi i już uspokojona pójdziesz spać. Dobranoc. :)

#125 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 22:38:16

Idę się przekimać, może mi się łeb zresetuje.

Masz racje...dobranoc.  :D

#126 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 22:42:57

1.) No tak mam 4 groby i  fajnie.
Muszę płacić, bo ktoś zapomniał sukcesywnie podwyższać. Co za tłumaczenie. Myślałam, że poziom prezydentki jest trochę wyższy. Nie jest to fajna decyzja, nic nie zrobili radni bezradni, bo i po co? Kasa musi się zapełniać. Niby wszystko gra a jednak wg mnie nie gra wcale.Skoro nas ma się gdzieś,
2.) my się tym samym odpłacimy. Napewno!

1...wkrotce bedziesz miala jeszcze fajniej, bo 5.  :) 
2...wniskuje po tym, ze ze zdrowiem psychicznym u ciebie nie najlepiej, skoro wypowiadasz sie wciaz w liczbie mnogiej. Sluchaj prosze zalecen lekarza i  bierz psychotropy.  :)

#127 mieszczka

mieszczka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 23:44:20

1...wkrotce bedziesz miala jeszcze fajniej, bo 5.  :) 
2...wniskuje po tym, ze ze zdrowiem psychicznym u ciebie nie najlepiej, skoro wypowiadasz sie wciaz w liczbie mnogiej. Sluchaj prosze zalecen lekarza i  bierz psychotropy.  :)

z idiotami nie dyskutuję.

#128 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 23:47:04

z idiotami nie dyskutuję.

To po co mi odpisujesz...  :D

#129 ~Pan bobika~

~Pan bobika~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 00:23:10

Właśnie, głupia czy co ?

#130 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 18:26:37

pani Danilecka podniosła opłaty za groby i bardzo się postarała by opłacić swoje groby aż do 2099 czyli 80 lat do przodu (sprawdziłem) można, można dbać o swoje interesy bo przecież wiedziała bo nadzoruje ZIM ze 188 zł na 750 zł a jeszcze bardziej denerwujące jest jej głupie tłumaczenie

#131 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 19:20:33

pani Danilecka podniosła opłaty za groby i bardzo się postarała by opłacić swoje groby aż do 2099 czyli 80 lat do przodu (sprawdziłem) można, można dbać o swoje interesy bo przecież wiedziała bo nadzoruje ZIM ze 188 zł na 750 zł a jeszcze bardziej denerwujące jest jej głupie tłumaczenie

zwyczajnie zal jej du pe sciska...  :D

#132 ~Mietka~

~Mietka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 22:30:36

wybory samorządowe pozwoliły wybrać ludzi którzy będą reprezentować interesy mieszkańców Słupska a nie nieudolnej władzy pani Wojewódzkiej która doskonale wiedziała jak rządził Biedroń który oprócz tego że podróżował w swoich sprawach nic dobrego dla miasta nie zrobił a teraz doi mieszkańców miasta różnymi podatkami bo nie ma żadnego pomysłu na rozwój i wcale się nie dziwię że ludzie uciekają do sąsiednich gmin wstyd mi tylko za radnych którzy przklaskują jej działaniom zamiast ją powstrzymać bo mogła ponieść podatki w poprzedniej kadencji a jej tłumaczenie jest żałosne gdyż sama oplacila cmentarz za groby rodzinne aż do 2099 czyli na 80 lat i to jest kryminogenne i nieetyczne ale czego można się po niej spodziewać

#133 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 09:25:33

wybory samorządowe pozwoliły wybrać ludzi którzy będą reprezentować interesy mieszkańców Słupska a nie nieudolnej władzy pani Wojewódzkiej która doskonale wiedziała jak rządził Biedroń który oprócz tego że podróżował w swoich sprawach nic dobrego dla miasta nie zrobił a teraz doi mieszkańców miasta różnymi podatkami bo nie ma żadnego pomysłu na rozwój i wcale się nie dziwię że ludzie uciekają do sąsiednich gmin wstyd mi tylko za radnych którzy przklaskują jej działaniom zamiast ją powstrzymać bo mogła ponieść podatki w poprzedniej kadencji a jej tłumaczenie jest żałosne gdyż sama oplacila cmentarz za groby rodzinne aż do 2099 czyli na 80 lat i to jest kryminogenne i nieetyczne ale czego można się po niej spodziewać

Kropka, przecinek, średnik, wykrzyknik i wiele innych są Ci obce.... spróbuj z tego co napisalaś coś logicznego wyciągnąć.Najdluższe zdanie bez sensu

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 09:26:13

Kropka, przecinek, średnik, wykrzyknik i wiele innych są Ci obce.... spróbuj z tego co napisalaś coś logicznego wyciągnąć.Najdluższe zdanie bez sensu

#135 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 09:27:17

Żebyś wreszcie zrozumial żeś idiota

#136 ~Brawo~

~Brawo~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 11:40:45

Dobrze żeś odpisał temu idiocie, który wciąż nieudolnie podszywa się pod zacnego forumowicza o nicku czarna pantera.

#137 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 15:25:30

Spoko. Niedługo dowali wraz ze swoimi radnymi emerytom za wywóz śmieci. Opłata od metrażu mieszkania dotknie właśnie tę grupę ludzi.

zastanawiam się nad cenami za śmieci bo wydaje mi się że płacimy od osoby bo przecież metry nie śmiecą

#138 ~Mietka~

~Mietka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 15:30:23

postaram się następnym razem pisać poprawnie (choć nie jest to wypracowanie) ale zdenerwowałam się działaniami pani prezydent

#139 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 19:33:31

Dobrze żeś odpisał temu idiocie, który wciąż nieudolnie podszywa się pod zacnego forumowicza o nicku czarna pantera.

...pozdrawiam.  :)

#140 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 20:10:09

Żebyś wreszcie zrozumial żeś idiota

Dobre. Bardzo dobre. Tera pan co ty na to?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych