Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

przedłużanie rzęs

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~perman~

~perman~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 07:21:29

Zrób z tego zakresu proste szkolenie w Beauty lux, to powinno ci pozwolić na pracę i rozwój w zawodzie. Nie twierdzę, że natychmiast zrealizujesz cele, bo to wszystko musi trwać, ale na pewno dasz radę i to będzie łatwiejsza droga do umiejętności.

#22 ~merrama~

~merrama~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 07:26:00

W Warszawie, w Beauty lux robią takie szkolenia. Pewnie, że są one wymagające, ale akurat to jest krótkie i szybko daje kwalifikacje do wykonywania tej pracy, tak więc zakładam, że warto to robić.

#23 ~walka~

~walka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 13:04:42

Jak byłam w Warszawie zdecydowałam się zaszaleć i przedłużyć rzęsy, robiłam to tutaj makijazpermanentny.warszawa.pl i muszę bardzo pochwalić, usługa wykonana bardzo profesjonalnie i niesamowita atmosfera tego miejsca.

#24 ~astana~

~astana~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 08:27:04

Ja przedłużałam je w Warszawie u Magdaleny Bąk. Cudowne miejsce, świetnie wykonują tam usługi, bardzo profesjonalnie.

#25 RobertPolanski

RobertPolanski

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 06 październik 2016 - 07:43:42

Ciekawe rzeczy można się o przedłużaniu rzęs i sztucznych rzęsach dowiedzieć.

#26 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 15:54:37

Polecam panią Agnieszke z ul.Morcinka robi tanio i bardzo dokładnie.

#27 kotekmot

kotekmot

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:22:04

a metoda 1:1 gdzie to moge zrobic? oczywiscie w jakiejs rozsadnej cenie?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:45:22

U p.Agnieszki metoda 1:1 zaplacisz 80zl

#29 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:47:55

U p.Agnieszki metoda 1:1 zaplacisz 80zl

#30 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 06:20:59

Beauty lux i szkolnie zawodowe - tam właśnie doszłam do zawodu, a ogólnie jestem kosmetyczką od dawna. A przedłużanie rzęs to warto sobie zrobić nawet dla siebie, bo przecież akurat temat stylizacji rzęs przydaje się każdej z nas, prawda?

#31 ~korton~

~korton~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 06:17:28

Szkolenie z zakresu stylizajio rzęs nie jest trudne, ale do tych czynności po prostu trzeba się nadawać. Od razu idealnie nie będzie, ale jeśli tylko zaangażujecie się w temat,  to na niego również szybko nazbieracie klientek. Po prostu działajcie z głową i tyle....

#32 sally94

sally94

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 04 maj 2017 - 12:38:47

gdzie w słupsku przedłuzyc rzęsy? kogo polecacie? zalezy mi aby nie wypadly mi moje wlasne...
pozdrawiam

najlepiej odżywkę kupić. Na wypadające rzęsy przedłużenie ich tylko pogorszy stan. Ja po zdjęciu swoich musiałam stosować odżywkę. Po miesiącu zaczęły odżywać, nie ma innej rady :(

#33 ~bardos~

~bardos~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 06:20:56

Beauty lux robi dobre szkolenie z tego zakresu. Nie jest ono długie, a jednak do pracy przygotowuje. Ogólnie zawód kosmetyczki jest świetnym tematem i w tych zagadnieniach po prostu zarabia się sensowne pieniądze. Ale też na pewno nie każdy się nadaje do stylizacji rzęs, prawda? 

#34 ~pobenes~

~pobenes~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 06:16:28

W Beauty lux masz proste szkolenie zawodowe z tego zakresu, wszystkiego was nauczą, a dalej to już kwestia waszej pracy nad sobą. Ogólnie do zostania kosmetyczką naprawdę nie potrzebujecie cudów - wystarczą podstawowe kroki. A temat jest ciekawy i popularny, więc jest komu coś takiego wykonywać. 

#35 ~katado~

~katado~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 06:17:48

Potwierdzam Beauty lux. Nauka stylizacji rzęs nie wymaga specjalnie wiele czasu, bo nie ma w tym nic trudnego. Wszystkiego można się nauczyć, ale moim zdaniem do rzęs nie każda dziewczyna w praktyce się nadaje. Trzeba mieć do tego smykałkę. 

#36 niunia_wro

niunia_wro

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 12:59:04

ja nie polecam,przedłużałam rok - teraz masakra. Aby je odbudować muszę wydać krocie na odżywki,serum itd,żeby się odbudowały.

#37 tatitati

tatitati

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:02:15

Rzęsy będą się pod koniec lekko kruszyć i będą wypadać, owszem. Ale nie zgodzę się, że nie ma na to żadnej rady, wszystko zależy od jakości zastosowanych produktów. Osobiście polecam te rzęsy: https://beautylashes.pl/ . Nie wykruszają się, to mogę powiedzieć.

#38 sajana

sajana

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 luty 2018 - 15:12:01

Dla mnie najważniejsze jest zaufanie do osoby wykonującej zabieg. Jak chcecie znaleźć takie na prawdę zaufane specjalistki, to sprawdźcie oceny pobliskich gabinetów na portalu Moment.pl 

Tam tez można zarejestrować się na zabieg na wybrany termin.

#39 ~belkors~

~belkors~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 09:45:31

Polecam zrobić sobie po prostu szkolenie w Beauty Lux. Takie właśnie zrobiłam i sobie dałam radę. Ono trwa tylko jeden dzień. Pod własne potrzeby coś takiego zdecydowanie wystarczy, ale pod salon również. Po prostu trzeba solidnie przepracować szkolenie. Bardzo ważne są jakościowe kosmetyki, praca w małej grupie i osoba prowadząca. W tym przypadku pod tym względem raczej na pewno nie będziecie mieć się czego czepiać. 

#40 adiglejak

adiglejak

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2018 - 14:42:04

Pamiętaj, by przed wizytą odtłuścić sobie rzęsy, dzięki czemu doczepiane rzęski będą się dłużej trzymały. Sprawdźcie primer do rzęs: https://beautylashes...produkty-plynne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych