Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

przedłużanie rzęs

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~beatka1406~

~beatka1406~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 21:12:27

gdzie w słupsku przedłuzyc rzęsy? kogo polecacie? zalezy mi aby nie wypadly mi moje wlasne...
pozdrawiam

#2 ~~25~~

~~25~~

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1460 postów

Napisano 28 wrzesień 2012 - 11:25:32

Salonik Cocoa na Mickiewicza, po schodkach w dół, blisko Komendy. Dziewczyna przedłuża i zagęszcza rzęsy metodą 1 na 1, potem można iśc na uzupełnianie. Ja nie robiłam ale kumpela tak i efekt świetny :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 11:37:37

gdzie w słupsku przedłuzyc rzęsy? kogo polecacie? zalezy mi aby nie wypadly mi moje wlasne...
pozdrawiam

Będą wypadały -_- nie ma rady :( .Dlatego odradzam, chyba, że jakaś super uroczystość albo wydarzenie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 07:59:35

wypadac beda a takze kruszyc od kleju, po sciagnieciu doklejanych rzes, naturalne beda krotsze o ponad polowe. Ale nie martw sie, rzesy szybko sie generuja. Nosilam je przez kilka miesiecy, potem je sciagnelam. Pierwsze wrazenie po sciagnieciu bylo tragiczne, ale po tygodniu wygladaly juz lepiej. Nie mam juz ich ponad miesiac, moje odrosly i wydaja sie byc dluzsze nim sztuczne zaczelam nosic. No ale za 2 tyg wesele wiec mysle, ze znow je zrobie. A chodze do Pani Marzeny na Gdynskiej, wczesniej miala salon na Herbsta.

#5 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 15:21:54

Zaczęłam robić u pani Wiolety przed swiętami. Wyglądają rewelacyjnie, naturalne, lekko zakręcone, nie muszę ich malować żeby były piękne. Nie ma swojego gabinetu, robiłyśmy u mnie w domu, a uzupełnienie u niej. Polecam tel. 605 115 903.

#6 ~kasiula~

~kasiula~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 18:11:12

nie polecam kosmetyczki przy bomi wszystko zle robi i baaaaardzooo dlugo

#7 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 10:13:38

Salonik Cocoa - byłam i jest ok. Dzieczyny! Jeżeli chcecie mieć naturalne, piękne rzęsy to sprawdźcie tej odżywki. Ja używam od miesiąca i jest dużo lepiej.

Użytkownik smakosz edytował ten post 13 październik 2013 - 13:34:20

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 22:11:32

A ja robiłam tam kilka lat i robi długo ale dokładnie...niestety teraz jest w ciązy i robi jakaś uczennica...masakra. Nie wiem kto mi teraz pomoże???

#9 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 08:34:33

A nie myslałas zeby sobie zrobic taki kurs http://www.(...).com/

Moim zdaniem to naprawe doskonale rozwiązanie. Do tego potem mozesz też dzieki takiemu szkoleniu zyskać nowe klientki.

Użytkownik smakosz edytował ten post 13 październik 2013 - 13:35:04
Zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24.

#10 ~basskowa~

~basskowa~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 14:35:39

Ja jako stylistka rzęs musze Wam polecic coś jeszcze znacznie skuteczniejszego. To zabieg LVL. Efekt jest rewelacyjny, klientki po prostu zauroczone efektem. W zasadzie efekt jak po odżywkach tylko, że efekt mamy od razu. I dla mnie to bedzie wielki hit.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2013 - 14:48:01

;) ...znowu reklama... ;)

Ja jako stylistka rzęs musze Wam polecic coś jeszcze znacznie skuteczniejszego. To zabieg LVL. Efekt jest rewelacyjny, klientki po prostu zauroczone efektem. W zasadzie efekt jak po odżywkach tylko, że efekt mamy od razu. I dla mnie to bedzie wielki hit.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 23:11:37

Ja od ponad roku robi u Pani Marzeny na gdynskiej i jestem bardzo zadowolona, polecam.

#13 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 20:28:01

Czy ten zabieg nie uczula?

#14 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 21:23:08

A ja polecam Panią Kasię ze studia Agnes. Jestem bardzo zadowolona z jej pracy. Wiem że teraz będzie tam miesiąc spokoju bo nie będzie "rozdartej" p. Agnieszki.

#15 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 01 maj 2014 - 20:34:56

Zaczęłam robić u pani Wiolety przed swiętami. Wyglądają rewelacyjnie, naturalne, lekko zakręcone, nie muszę ich malować żeby były piękne. Nie ma swojego gabinetu, robiłyśmy u mnie w domu, a uzupełnienie u niej. Polecam tel. 605 115 903.

Bardzo dziekuje :)

i serdecznie zapraszam wszystkie Panie, które marza o pieknych rzesach :)

Kleje rzesy od 1,5 roku i sprawia mi to coraz wieksza przyjemnosc, fajnie przeczytac ze moim klientkom rowniez. :)

Pozdrawiam. Wiola.

#16 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 01 maj 2014 - 20:40:42

Czy ten zabieg nie uczula?

Zabieg moze uczulac i to wcale niekoniecznie za pierwszym razem... Wtedy albo przerywamy kliejenie albo korzystamy z klejow antyalergicznych. Kazdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

Chcesz popytac? Zadzwon 605 115 903

Pozdrawiam.Wiola

#17 ma ła

ma ła

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 styczeń 2015 - 17:14:04

witam! nie polecam usług p Patrycji z hali targowej  przy bomi  box 77 byłam u niej na rzęsach zrobiła mi takie rzęsy że tragedia pani w ogóle  nie ma doświadczenia myślę że byłam jej królikiem doświadczalnym po doklejeniu rzęs nie mogłam normalnie domknąć oczu nałożyła klej na powiekę nie na rzęsy co skutkowało wrastaniem naturalnych rzęs w powiekę i przez to wylądowałam u lekarza z zapaleniem już nigdy tam nie wrócę i wam też nie polecam jeżeli nie chcecie wydawać kasy na lekarzy 

#18 ma ła

ma ła

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 styczeń 2015 - 17:16:07

czy byłaś u p.Patrycji?

#19 ~Natalcia~

~Natalcia~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 10:32:42

Patrycja robi naj... z okolic szpitala. Ma fanpage na  fejsie jako Profesjonalna Stylistka Rzęs -Patrycja Kępa-Ochenkowska. Poza tym tyle zdjęć wykonanych prac że można w ciemno iść...

Profesjonalna stylistka rzęs - Patrycja Kępa-Ochenkowska

#20 ~Malaga~

~Malaga~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 09:59:37

Patrycja robi naj... z okolic szpitala. Ma fanpage na  fejsie jako Profesjonalna Stylistka Rzęs -Patrycja Kępa-Ochenkowska. Poza tym tyle zdjęć wykonanych prac że można w ciemno iść...

Profesjonalna stylistka rzęs - Patrycja Kępa-Ochenkowska

śmiechu warte :)
Profesjonalna? od kiedy po jednym kursie może nazywać się profesjonalistką?
Nikomu nie polecam, dziwna dziewczyna. Przekłada wizyty, odwołuje - zaprasza znajomych, odchodzi co chwilę od klientki... przez co czas zabiegu sie przedluza.. to jest profesjonalistka?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych