Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~G-Unot (ToMeK)~

~G-Unot (ToMeK)~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 18:07:04

Bezsens.

#2 ~motylek~

~motylek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 19:02:08

prawda bezsens

#3 ~Link~

~Link~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 19:56:54

ciekawe jaka ja agencja do tego zatrudniła ... Urząd Pracy ? <_<

#4 ~szampon_ziolowy~

~szampon_ziolowy~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 20:57:31

Najdurniejszy artykuł tego roku !!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 21:23:46

Najdurniejszy artykuł tego roku !!

Popieram. W całej krajpwej prasie pewnie głupszego się nie znajdzie :rolleyes:

#6 ~piotrekkk~

~piotrekkk~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 21:55:15

hahahaha jaaaasne.... cos mi sie nie chce wierzyc ze ta Pani jest ubrana... żałosne

#7 ~Czacha~

~Czacha~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 22:14:22

Co to za artykuł? ; OO Ile tam jest błędów, gramatycznych, interpunkcyjnych ;/ W ogóle kto to pisał, jakieś dziecko? ; OO

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 04:43:46

Dlamnie tez bez sensu , pozatym fajny sposób na kase se wzieła a nie mówi nic rodzica bo ma sie czego obawiac sprawdzony serwis o tematyce erotycznej a nie tylko wysłuchiwanie problemów , ale erotyka ,wstydziła by sie ona tak kłamac , łatwa spawa była dlmnie dla sprawdzenia tej sytacji gdzie jak , po co o tym napisali na gp bezsens i kłamstwa , pewnie tu chodzi o co innego ale to nic ,

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 08:03:39

Dlamnie tez bez sensu , pozatym fajny sposób na kase se wzieła a nie mówi nic rodzica bo ma sie czego obawiac sprawdzony serwis o tematyce erotycznej a nie tylko wysłuchiwanie problemów , ale erotyka ,wstydziła by sie ona tak kłamac , łatwa spawa była dlmnie dla sprawdzenia tej sytacji gdzie jak , po co o tym napisali na gp bezsens i kłamstwa , pewnie tu chodzi o co innego ale to nic ,

Tutaj chodzi o pokazanie ,,przedsiebiorczosci",jak zarobic,zeby sie nie narobic.Juz widze panienke chlipiaca goracy kubek i podnieconego Niemca.

#10 ~czacha to frajer~

~czacha to frajer~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 10:17:52

[quote name='Czacha' date='14.07.2009, 23:14:22' post='169369']
spójż na siebie nie skączyłeś gimnazjum a sie madrujesz gówniarzu

#11 ~Kasia1958~

~Kasia1958~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2015 - 17:05:58

Dziewczyna poniekąd pisze prawde bo ja pracuje w takim studio a mianowicie Studio24 Na ogólnym forum musze być bezwzględnie ubrana tzn nic nie moze być mi widać Pisze faktycznie za mnie tłumacz bo nie znam języków obcych a pracuje na zagranicznych portalach Mało tego nawet nie wiem z kim pisze bo patrze w kamerke jak w lustro Jerst to praca legalna bo dostaje umowe o prace i rozliczam sie z fiskusem A teraz najwazniesze Kasa zawsze wpływa regularnie na konto Polecam

#12 sylwia4012

sylwia4012

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 22 październik 2015 - 20:18:55

Duzo jest takich ofert pracy dodatkowej w sieci. Na http://e-modelka.com/

wystarczy się zarejestrować, by zacząc zarabiac niezłą kasę, bezpiecznie, w dowolnej chwili. WYmagania nie są wygórowane, więc czemu nie spróbowac? Kwestia podejścia do tematu i odwagi.

#13 ~luizaxoxo~

~luizaxoxo~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 15:12:09

Ta praca faktycznie nie jest wymagająca jeśli ma się do niej dobre podejście. Dziewczyny, które nie znają języka, nie potrafią się zaprezentować czy są aroganckie mogą nie zarobić. Ale dziewczyny które są uśmiechnięte, zwariowane i lubią flirtować mogą spokojnie popijać kawkę podczas pracy i będą zarabiały. Sama pracuję w ten sposób w video-models.pl i nie muszę się martwić o kasę. Dodatkowo mam wolne wtedy, kiedy chcę, co daje mi wiele możliwości (biorąc pod uwagę to, że studiuję i nie zawsze mam czas). 

#14 ~agamenia~

~agamenia~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2017 - 18:00:53

razem z koleżanką zaczęłyśmy pracować na kamerkach dla Camcolt, chwalimy sobie obie. Ona juz miała wcześniej z tym styczność, tyle że pracowała przez agencję, zarabiała mało co bo takie prowizje brali. U nas mamy dla siebie az 75 % żetonów. Administratorzy zawsze są pomocni. Ja jestem bardzo zadowolona

#15 ~miranda~

~miranda~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 09:39:30

no bo taka jest prawda że na dobrym serwisie na kamerkach można rewelacyjnie zarobić. Pracuje dla Camcolt i mam kasę o jakiej nie sniłam. U nas jednak płacą najlepiej. Mamy aż po 75% żetonów dla siebie

#16 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 12:11:09

Witam czy możesz podać mi namiary na jakiej stronie sie zalogować aby też tak móc pracować proszę o kontakt na   hancia_ancia@op.pl

#17 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 12:13:23

razem z koleżanką zaczęłyśmy pracować na kamerkach dla Camcolt, chwalimy sobie obie. Ona juz miała wcześniej z tym styczność, tyle że pracowała przez agencję, zarabiała mało co bo takie prowizje brali. U nas mamy dla siebie az 75 % żetonów. Administratorzy zawsze są pomocni. Ja jestem bardzo zadowolona

Proszę mi odpisać jak to wygląda odpisz na hancia_ancia@op.pl

szukam dobrej strony 

#18 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 12:14:55

Witam proszę o kontakt na hancia_ancia@op.pl szukam pewnych stron

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych