Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prywatny żłobek

żlobek prywatny lębork

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~karina~

~karina~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 08:06:54

Witam szukam opinii na temat tego żłobka.myślę że chore dziecko powinno zostać w domu na pewno nie życzyłabym sobie aby zdrowe było razem z chorymi.Proszę o jakieś informacje

#22 ~Mamitek~

~Mamitek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 20:00:40

Mogę polecić "Bajkowy Żłobek" w 100% ! Panie są bardzo miłe i dzieci je lubią. Moja mała córeczka z chęcią zostaje w żłobku, a przyznam się, że nie łatwo akceptuje obce osoby. Dzieci słuchają muzyki i robią różne prace plastyczne. Jak dla mnie jest super ;)

#23 ~Daga~

~Daga~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 15:39:00

Mogę polecić "Bajkowy Żłobek" w 100% ! Panie są bardzo miłe i dzieci je lubią. Moja mała córeczka z chęcią zostaje w żłobku, a przyznam się, że nie łatwo akceptuje obce osoby. Dzieci słuchają muzyki i robią różne prace plastyczne. Jak dla mnie jest super ;)

nie polecam żłobka w Mostach, jak mówi pracownica Magda dyrektorka wariatka

#24 ~Stop cyber przemocy~

~Stop cyber przemocy~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 21:07:27

oho no to teraz typowy hejt się posypie. Z góry współczuję i napiszę tylko  że zawsze się wypisuje cuda wianki na ludzi którzy tworzą tzw. dobra konkurencję w tym mieście....nie pisze się właśnie o tych przeciętnych. Tak jest z zakładami fryzjerskimi, kosmetyczkami, lekarzami a nawet dyskotekami  itp... Pozdrawiam wszystkich hejterów i życzę Wam chociaż odrobinę własnej inicjatywy , pomysłów ..

#25 ~Mamitek~

~Mamitek~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 13:18:35

nie polecam żłobka w Mostach, jak mówi pracownica Magda dyrektorka wariatka

Ale to jest żłobek w Lęborku, na Armii Kraojowej i z tego co wiem, nic nie ma wspólnego z tym w Mostach. Nie rozumiem powiązania... ????

#26 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 18:20:07

Ja tam dzieci chorych nie widziałam. Nie przesadzajmy. Niektóre matki są naprawę upierdliwe. Jak widzą u któregoś dziecka lekki katatek to już panikują a jak ich dzieci mają, to nie widzą problemu. A stwierdzenie, że jest to wygodne dla rodziców to nie na miejscu.Osoba, która to napisała pewnie nie pracuje zawodowo lub ma z kim zostawić dziecko. Niektóre matki naprawdę ciężko pracują i nie mają możliwości brania urlopu bo dziecko trochę kaszle czy ma lekki katatek. Nie każdy też ma na miejscu rodzinę, która by się zaopiekowała dzieckiem w razie choroby. Ludzie, nie popadajmy w paranoję. Polecam żłobek na I Armii Wojska Polskiego. Panie tam pracujące są naprawdę sympatyczne i dbają o każde dziecko. Mój synek chodzi tam z przyjemnością i nigdy nie płacze, kiedy go zostawiam.

#27 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 18:27:32

Macie jakieś nieaktualne dane. W Mostach nue ma już żłobka, jest tylko przedszkole.

#28 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 18:29:15

Przepraszam za błędy, słownik w telefonie mi zmienia wyrazy.

#29 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 05:44:03

Bajkowy Żłobek na Armii krajowej jest wspaniały, tylko zupełnie niepoważni i bezmyślni są rodzice, którzy przynoszą chore dzieci, bądź jeszcze nie doleczone. Efektem tego jest zarażanie kolejnych dzieci, ale to przecież już nie ich problem. Ciekawe tylko czy w odwrotnej sytuacji też byliby tak beztroscy i z uśmiechem patrzyli jak ktoś inny przynosi mocno kaszlące dziecko lub z biegunką? Trochę rozwagi!

#30 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 13:57:33

Jak to chore????
Czy są tu rodzice ktòrych dzieci uczęszczały do żłobka Pozytywnych Inicjatyw? Mogę prosić o opinie?

#31 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 13:57:57

Jak to chore????
Czy są tu rodzice ktòrych dzieci uczęszczały do żłobka Pozytywnych Inicjatyw? Mogę prosić o opinie?

#32 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 11:15:06

Ponawiam pytanie. Czy ktoś może coś powiedzieć o żłobku pozytywnych inicjatyw w Lęborku?

#33 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 20:56:17

Moje dziecko chodziło do tego " żłobka", który jest niestety przechowalnią. Dziecko reagowało płaczem na jedną z pań. Połowa czasu w żłobku to czas spędzony przez dzieci w kanciapie, tam gdzie nie ma kamery. Karmienie dzieci na raty, zmiana pieluchy od wielkiego dzwonu. Długo by wymieniać ale zagrzybiała rurka bidonu dziecka kiedy wymienialiśmy stary bidon na nowy przebiła wszystko. Nie chciało im się myć kubków i bidonów dzieci to trzeba było dawać rodzicom do domu do mycia. Podniesienie opłaty za żłobek nie współgrające z poprawą warunków. Brak urozmaiconych zajęć dla dzieci a jedyną rozrywka to wiecznie kredki i kartka z kolorowanką albo rozsypanie klocków które po 15 minutach dzieci miały zbierać. Nie polecam.

#34 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 20:57:06

Moje dziecko chodziło do tego " żłobka", który jest niestety przechowalnią. Dziecko reagowało płaczem na jedną z pań. Połowa czasu w żłobku to czas spędzony przez dzieci w kanciapie, tam gdzie nie ma kamery. Karmienie dzieci na raty, zmiana pieluchy od wielkiego dzwonu. Długo by wymieniać ale zagrzybiała rurka bidonu dziecka kiedy wymienialiśmy stary bidon na nowy przebiła wszystko. Nie chciało im się myć kubków i bidonów dzieci to trzeba było dawać rodzicom do domu do mycia. Podniesienie opłaty za żłobek nie współgrające z poprawą warunków. Brak urozmaiconych zajęć dla dzieci a jedyną rozrywka to wiecznie kredki i kartka z kolorowanką albo rozsypanie klocków które po 15 minutach dzieci miały zbierać. Nie polecam.

#35 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 11:46:17

Witam,
Szukam aktualnej opinii na temat Bajkowego Żłobka w Lęborku?
Może ktoś się podzielić doświadczeniami?
Pozdrawiam

#36 ~KaJa~

~KaJa~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:38:14

Ile jest aktualnie żlobkow w Lęborku i gdzie sie znajduja?

#37 ~Mimi~

~Mimi~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:42:39

"Bajkowego" z Wojska polskiego oraz "Pozytywnych Inicjatyw" z Olimpijczykow juz nie ma.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: żlobek, prywatny, lębork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych