Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prywatny żłobek

żlobek prywatny lębork

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 12:54:45

witam, poszukuję prywatnego żłobka w Lęborku! Czy ktoś mógłby mi pomóc, ponieważ nic nie mogę znaleźć. 

#2 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 19:13:50

tez poszukuje żłobka ktos cos wie

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 11:48:24

Żłobek otwierają w Mostach pod Lęborkiem

#4 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 12:15:41

a jakis kontakt do tego złobka w mostach

#5 skaler

skaler

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 13 sierpień 2014 - 20:08:01

Poszukaj przedszkola Michalkowo w mostach bo to ta sama osoba otwiera

#6 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 21:20:10

na sportowym chyba jest żłobek , nie wiem na pewno bo żadnego szyldu nie ma, budynek po byłej Toscanie

#7 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 17:13:41

Witam wszystkie troszczące się mamy!!! proszę was o opinie na temat żłobka w Mostach oraz na temat żłobków Lęborku!!! Wasze opinie mogą zapobiec w popełnieniu błędu w wyborze odpowiedniej placówki. Tak bardzo boje się że może się mojej córeczce coś stać, dla tego proszę o wszystkie opnie. Z góry dziękuje.

#8 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 17:14:45

Witam wszystkie troszczące się mamy!!! proszę was o opinie na temat żłobka w Mostach oraz na temat żłobków Lęborku!!! Wasze opinie mogą zapobiec w popełnieniu błędu w wyborze odpowiedniej placówki. Tak bardzo boje się że może się mojej córeczce coś stać, dla tego proszę o wszystkie opnie. Z góry dziękuje.

#9 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 17:22:10

W mojej ocenie doskonała obsługa , dobre warunki , Właścicielka   bardzo uczciwa, polecam

#10 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 18:34:49

Witam serdecznie. Moja córka była tam tylko trzy dni. I wlaśnie ostatniego dnia Pani (nie opiekunka a pomoc) przeszła samą siebie. Na siłę kazała dzieciom spać i od tego czasu rozpoczął się mój dramat w domu. Na drugi dzień chciałam ponownie zaprowadzić dziecko do żłobka ale na widok owej Pani która stała przy drzwiach moja córka dostała spazmów i nie chciała wyjść z samochodu. W rozmowie z opiekunką dzieci ustaliłam iż Pani trzymała dzieci tak długo na rękach nie pozwala się bawić aż zasypiła po bardzo długim płaczu. Dodam że rozmawiając z Panią dyrektor mówione było że jak dziecko nie chce to nie śpi i że wówczas Panie organizują im czas w bawialni. Fakty są inne. Są dwie Panie które sprawują opiekę i dzieci do nich lgną i jedna na widok której nawet dorosły czuje respekt. Pisząc że mam teraz dramat w domu mam na myśli że dotychczas uśmiechnięta promienna dziewczynka, boi się nawet ze starszym  rodzeństwem zostać gdzie mają bardzo silne więzi. Chodzi za mną krok w krok i nie chce zostać ani na chwilę bez mojej obecności.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenie z tym żłobkim to zapraszam do dyskusji. Może tylko ja miałam taki dziwny przypadek.

#11 Polianna

Polianna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 maj 2015 - 21:05:43

Witam wszystkie mamy, które szukają dobrego miejsca dla swojego maluszka! Moja córeczka chodzi od czterech miesięcy do żłobka w Mostach do Michałkowa. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z opieki w tym żłobku. Są tam dwie "ciocie", które z wielkim sercem podchodzą do dzieci i to widać. Moja mała bardzo trudno akceptuje obcych a do cioci już po kilku dniach się przytulała, zaczęła ładnie jeść i lepiej je w żłobku niż w domu. Dzieci czują się w tym miejscu bardzo dobrze, są świetnie zaopiekowane i wybawione. Każde śpi wtedy kiedy chce i jak długo chce. Moja np często w wózku na spacerku odlatuje :). każdego dnia odbieram ją radosną i rozbawioną a rano biegnie w ramiona cioci robi mi papa i już pędzi do zabawy a ja do pracy spokojna i pewna, że mój skarb jest w najlepszych rękach, bezpieczna. Naprawdę gorąco polecam :)

#12 ~teresa~

~teresa~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 00:21:43

Szukam co polecaccie

#13 ~Polianna~

~Polianna~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2015 - 20:22:57

Szukam co polecaccie

Gorąco polecam żłobek Michałkowo w Mostach. Kameralne warunki i profesjonalne i oddane dzieciaczkom opiekunki. Moja córeczka jest zachwycona i ja razem z nią. To naprawdę dobre miejsce dla maluszka :)

#14 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 20:19:06

Witam,

czy ktoś orientuje się czy w Lęborku jest prywatny żłobek poza żłobkiem Pozytywnych Inicjatyw?

#15 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 13:27:33

Witam. Na jakiej ulicy w Lęborku znajduje sie Zlobek Pozytywnych Inicjatyw? Prosze o jakies opinie dotyczące tego żłobka. Czy jest jeszcze jakis inny zlobek tutaj?

#16 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 12:12:08

Jest nowy żłobek na I Armii W.P., gdzie kiedyś była apteka. Mój synek tam chodzi od 1 września. Gorąco polecam!

#17 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 12:20:05

Jest nowy żłobek na I Armii W.P., gdzie kiedyś była apteka. Mój synek tam chodzi od 1 września. Gorąco polecam!

"Bajkowy żłobek" nr telefonu: 536 819 485

#18 ~karina~

~karina~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 09:57:36

Żłobek

#19 ~karina~

~karina~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 10:01:19

Czy ktoś posyla dziecko do żłobka na armii krajowej? jaka atmosfera i jakie opiekunki?

#20 ~m.~

~m.~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 10:05:52

Nie chcę siać paniki, ale czy w tym żłobku przypadkiem nie ma też dzieci chorych? Są one umieszczane w innym pomieszczeniu. Czyli jak oddam dziecko chore (wygodne dla rodzica) na infekcję dróg oddechowych to może wrócić z dziesięcioma innymi chorobami?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: żlobek, prywatny, lębork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych