Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 12:07:43

Widac ze pani Zacharzewska dalej rozkreca SWOJ konkursik za 1,22 zl. Nie istotne ze merytorycznych powodow, argumentow BRAk, wazne zeby zarabiac na sms-ach. Oczywiscie konkurs dla wybranych bo wiadomo przedsiebiorca przedsiebiorcą ale babe trzeba nagrodzic. Przeciez wykonuje tak ciezką prace czyli PRACUJE. Ciekawe ze konkurs na Przedsiebiorce roku nie wystarcza, trzeba rowniez, oddzielnie, stworzyc cos dla kobiet. Na koniec wielkie party z darmowym drinkiem i te zlosliwe "no widzicie, kobieta potrafi !". Tylko ciekawe co potrafi ? Konkurs tylko dla wybranych czyli jest tak slaba ze nie wystartuje z całą resztą czy tylko po to aby się nachlać na after party ? tak czy owak ta swoista Paraolimpiada dla kobiet trwa w najlepsze, az dziw ze nikt nie zwraca uwagi.

#2 noah

noah

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 11:43:27

Fajna sprawa. Wyjazd na wakacje to z pewnością problem z kwiatami. Nam udaje się go rozwiązać dzięki temu że mamy własne ogrodzone podwórko. Kwiaty zostawiamy w wannie z wodą w zacienionym miejscu. Można też kupić nawilżacze ziemi i włożyć do doniczek. Jednak z pewnością hotel dla kwiatów prowadzony przez osobę która się na tym zna to z pewnością dobry pomysł. Ja mam kilka doniczek z kwiatami które są na dworze i nie bardzo mam je gdzie schować na zimę gdy temperatura spada poniżej zera. Agawy, figa, opuncja, palmy, Karpobrot jadalny , to są rośliny które potrzebują w zimie ciepła. Do tego zajmują one sporo miejsca. Agawy mam o średnicy 1,5 m a opuncja jest wysoka na 2 m. To jest problem.

-----------------------------------------------------------------------

Zaopatrzenie kwiaciarń - Artemix - http://www.artemix.biz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych