Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

172 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jb~

~jb~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 17:38:45

Nic nie dostana. Za duzoi jest murzynow. ktorzy mysla, ze wycierania tylka swojego

i cudzego, to to samo.

#2 ~eReS~

~eReS~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 17:41:35

Bardzo dobra decyzja. Chyba każdy pracownik społeczny zarabia mniej niż daje swoim "klientom", w głównej mierze osobnikom patologicznym, których ulubionym motto jest "bo mi się należy".

#3 ~Marian O.~

~Marian O.~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 17:50:39

Ja nie dostaję nic, bo pani z mopr stwierdziła że ustawowo mi się nie należy, nie korzystam z mopr pup i innych tego typu pomocy nawet szpital i lekarz mnie olewają bo nie mam ubezpieczenia z pup.

Nie chcą pracować za 2000 brutto?, niech ido na zasiłek do pup po 800, a po zasiłku z pup niech ustawią się w kolejce w mopr i zobaczą jak to jest za 300zł ktore oni dają biedakom.

#4 ~Iila~

~Iila~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 17:59:26

Taki piękny zawód zepchnięty na dno!!!!!

#5 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 18:15:19

2080 zl brutto pensji zasadniczej ma poczatkujacy pracownik MOPRu, czyli do tego dochodza zapewne rozne dodatki, 
prosze zatem napisac jakie to sa dodatki.

Jest to pewnie 13sta pensja, a moze i 14sta ? Dodatek za brak mieszkania, dodatek za dojazdy, dodatek zywnosciowy moze jeszcze, dodatek za szkodliwosc pracy moze jeszcze i co jeszcze ?
Prosze byc transparentnym do konca , a nie pisac tylko ze 2080 brutto...dla poczatkujacego...
...a ile zarabiaja starzy pracownicy MOPRu, ktorych jest lwia czesc ? 
Wedlug moich wiadomosci jest to okolo 3900 zl netto...z 13sta pensja i innymi dodatkami...tak wiec nie jest az tak zle ...jak na polskie warunki.

Wiekszosc pracownikow MOPRu to sa starzy pracownicy, zatem podawanie takich sum jest zwyczajnie nie na miejscu... :) 

#6 ~Jaaaaa~

~Jaaaaa~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 18:30:53

Ja nie dostaję nic, bo pani z mopr stwierdziła że ustawowo mi się nie należy, nie korzystam z mopr pup i innych tego typu pomocy nawet szpital i lekarz mnie olewają bo nie mam ubezpieczenia z pup.
Nie chcą pracować za 2000 brutto?, niech ido na zasiłek do pup po 800, a po zasiłku z pup niech ustawią się w kolejce w mopr i zobaczą jak to jest za 300zł ktore oni dają biedakom.

Ty Marian a moze Ty też Idz do pracy a nie czekasz na mopr albo urzad pracy, zapomogi i zasiłki. Jezeli uwazasz ze pracownicy mopru zarabiają dużo to zrób szkołę i idź do mopr , może cie zatrudnia. Moze bedzie cie to satysfakcjonowac. W koncu lekarz i szpital będą dla Ciebie bo i ubezpieczenie dostaniesz.

#7 ~Nnn~

~Nnn~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 18:40:02

[quote name="czarna pantera" post="2273107" timestamp="1548350119"]
2080 zl brutto pensji zasadniczej ma poczatkujacy pracownik MOPRu, czyli do tego dochodza zapewne rozne dodatki,
prosze zatem napisac jakie to sa dodatki.
Jest to pewnie 13sta pensja, a moze i 14sta ? Dodatek za brak mieszkania, dodatek za dojazdy, dodatek zywnosciowy moze jeszcze, dodatek za szkodliwosc pracy moze jeszcze i co jeszcze ?
Prosze byc transparentnym do konca , a nie pisac tylko ze 2080 brutto...dla poczatkujacego...
...a ile zarabiaja starzy pracownicy MOPRu, ktorych jest lwia czesc ?
Wedlug moich wiadomosci jest to okolo 3900 zl netto...z 13sta pensja i innymi dodatkami...tak wiec nie jest az tak zle ...jak na polskie warunki.
Wiekszosc pracownikow MOPRu to sa starzy pracownicy, zatem podawanie takich sum jest zwyczajnie nie na miejscu... :) Najwyższy czas odwiedzić psychiatrę. Po alkoholu często
jawi się nieistniejąca rzeczywistość.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 18:44:23

„Pomoc społeczna się wykrwawia”.

A cóż to za język nienawiści, czy ktoś was dorzyna ?

#9 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 18:51:15

2080 brutto?? Dobre sobie czyli zarabiaja mniej niz najnizsza krajowa? Ktos lamie przepisy prawa i zatrudnia za mniejsza stawke?

#10 ~OLA~

~OLA~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 18:51:47

W końcu może ktoś zauważy, że Ci ludzie mają ciężki odpowiedzialny i stresujący zawód. Są narażeni na wiele niebezpieczeństw i chorób zakaźnych.nie wiele osób chce tak pracować. Za te pieniądze niedługo ich zabraknie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 18:54:50

W końcu może ktoś zauważy, że Ci ludzie mają ciężki odpowiedzialny i stresujący zawód. Są narażeni na wiele niebezpieczeństw i chorób zakaźnych.nie wiele osób chce tak pracować. Za te pieniądze niedługo ich zabraknie.

Zawsze mnie interesowała odpowiedzialność urzędnika.

Możesz podać przykłady odpowiedzialności ?

#12 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:01:41

Samo pytanie jest wyrazem arogancji. Ludzie skąd w was tyle złości, braku zrozumienia, wrogości? Kto was tak skrzywdził? Pracownicy MOPR każdego dnia starają się z uśmiechem pomagać wam w trudnych sprawach. Gdzie wasza wdzięczność?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:08:12

Samo pytanie jest wyrazem arogancji. Ludzie skąd w was tyle złości, braku zrozumienia, wrogości? Kto was tak skrzywdził? Pracownicy MOPR każdego dnia starają się z uśmiechem pomagać wam w trudnych sprawach. Gdzie wasza wdzięczność?

Nie prowokuj, pytałem o odpowiedzialność

#14 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:20:37

...  :) Najwyższy czas odwiedzić psychiatrę. Po alkoholu często
jawi się nieistniejąca rzeczywistość.

Popieram twoj wniosek.  :D Zglos sie do MOPRu, tam ostatnio mieli szkolenie o alkoholizmie,
moze ci pomoga, cos doradza albo co... :D  sprobuj, co ci szkodzi.  :D

#15 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:22:22

W domach pomocy społecznej też są niskie pensje. ¡!!!!!!!!!!

#16 ~=@=~

~=@=~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:28:39

Zapraszamy do współpracy z PFZPSiPS. Czas się obudzić.

#17 ~Neme~

~Neme~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:35:23

W domach pomocy społecznej też są niskie pensje. ¡!!!!!!!!!!

Każdy powinien godnie zarabiać

#18 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:35:37

Olu, podaj mi przyklad zawodu ktory nie jest stresujacy i odpowiedzialny... :) 
Praca to praca, to czlowiek wybiera sobie prace, a nie praca czlowieka. 

Nie chce byc zlosliwy, bo nic nie mam do pracownikow MOPRu, ale jesli nie podoba im sie ich praca, to niech poszukaja innej lepszej, gdzie zarobia wiecej...proste.  :) 
W tym samym tonie pisalem o pracownikach biurowych sondu w Slupsku, kiedy wyszli na chodnik i zaczeli protestowac ...ze im sie ich praca nie podoba, to znaczy nie podoba sie im ich wynagrodzenie.
Ludzie w poszukiwaniu lepszej pracy przemieszczaja sie po calym kraju, nie ma w tym nic nadzwyczajnego...ba...niektorzy nawet emigruja...razem z rodzinami.  :) 
Tak na marginesie zapytam...o jakich ty chorobach zakaznych piszesz...co to na nie sa narazeni pracownicy MOPRu ?!  :D 
Rozumiem ze maja do czynienia czasami z brudasami, ktorzy maja np. swierzba, albo jakies inne "podobne dolegliwosci"  :) ...ale to nie jest argument w sprawie, bo na takie niebezpieczenstwa narazonych jest wiele innych "zawodow"...np. policjani, lekarze, kierowcy karetek, nauczyciele, klawisze :D , pracownicy PGK, sprzataczki , itd.itp...takze to nie jest zaden argument.

#19 ~Marian O.~

~Marian O.~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:44:36

Ty Marian a moze Ty też Idz do pracy a nie czekasz na mopr albo urzad pracy, zapomogi i zasiłki. Jezeli uwazasz ze pracownicy mopru zarabiają dużo to zrób szkołę i idź do mopr , może cie zatrudnia. Moze bedzie cie to satysfakcjonowac. W koncu lekarz i szpital będą dla Ciebie bo i ubezpieczenie dostaniesz.

Sam sobie bucu idź do pracy-są tacy co są chorzy i nie mogą pracować-brałeś to pod uwagę?NIE boś BUC.

Po za tym szlachta nie pracuje.

#20 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:47:43

Witam.Mnie też by szlak trafił jakbym wypłacała jakiemus leniowi ładną sumke, gdy ja siedze kazdego dnia po 8 godz.w pracy i dostane tyle pensii co on za siedzenie w domu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych