Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prostytutki usypiały klientów i ich okradały (wideo) :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 20:58:46

"Wymuszenia rozbójnicze i udział w zorganizowanej grupie przestępczej"

czyli mafia.

No nie, w naszych słownikach jeszcze tego typu pojęć nie jest chyba wolno zamieszczać, mogłyby one godzić w wielu interesy :o

#42 ~Myśliwy~

~Myśliwy~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 21:47:04

98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada:
- Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna...
Doktor myśli chwilę i mówi:
- Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków
wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem?
- Nie - odpowiada staruszek.
- Niedźwiedź padł martwy jak kłoda.
- Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał wystrzelić!
- I do tego punktu właśnie zmierzałem...
:D

:D

#43 ~MAJA-50~

~MAJA-50~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 22:40:27

Zastanawiam się dlaczego ten temat o prostytutkach jest sztucznie podtrzymywany na forum POMORZA jako pierwszy na liscie ?

Kto się o to stara, mogę się domysleć po wpisach, zastanawiam się tylko- DLACZEGO TA OSOBA TO ROBI i jaki ma w tym cel ?

#44 ~Alfons Śrubka~

~Alfons Śrubka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 22:54:57

Zastanawiam się dlaczego ten temat o prostytutkach jest sztucznie podtrzymywany na forum POMORZA jako pierwszy na liscie ?

Kto się o to stara, mogę się domysleć po wpisach, zastanawiam się tylko- DLACZEGO TA OSOBA TO ROBI i jaki ma w tym cel ?

Osiwiejesz jeszcze MAJA-50 od tych zmartwień na wyrost, przemysł rozrywkowy ma wielką szansę rozwoju i świetlną przyszłość przed sobą, bądź bardziej kretywna, pozdrawiam Cię :D

#45 ~NRD,PRL, WRL ...~

~NRD,PRL, WRL ...~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 23:16:36

Zastanawiam się dlaczego ten temat o prostytutkach jest

Nasz kraj jak większość z bloku wschodniego jest wyjątkowo sprzyjający tego typu przedsiębiorczości.

#46 ~MAJA-50~

~MAJA-50~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 09:21:41

A ja się dziwię, że SERCE, który ten temat otworzył nie poprosi admina o zamknięcie tego wątku. Nie wiem, dlaczego bez przerwy sztucznie podbijasz go do góry niesforny forumowiczu :o ? Bawi Cię to ? Musi zawsze być jako pierwszy na forum POMORZA ? -żenada

#47 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 10:57:50

A ja się dziwię, że SERCE, który ten temat otworzył nie poprosi admina o zamknięcie tego wątku. Nie wiem, dlaczego bez przerwy sztucznie podbijasz go do góry niesforny forumowiczu :o ? Bawi Cię to ? Musi zawsze być jako pierwszy na forum POMORZA ? -żenada

Maja po co prowokować?
A Serce bez uzasadnionych wątpliwości wyjątkowo pozytywną tu postacią ! Dołączona grafika

#48 ~szybki, chętny, życzliwy~

~szybki, chętny, życzliwy~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 22:40:04

Co jest?

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 09:11:27

W jakich czasach przyszło nam żyć...Polityków zrozumiem, ale chociaż córy Koryntu mogłyby być uczciwe ;).
Moja recepta na takie problemy: zalegalizować, objąć działalność ochroną prawną i kasować podatki. W końcu to zawód jak każdy inny, nie?

Samo poruszenie zagadnienia złodziejstwa i kurewstwa nastręcza wiele problemów poprzez wysokie ograniczenia kulturowo religijno moralne, cenzura nadal nie opuszcza słownictwa.

#50 ~!!!~

~!!!~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 18:13:54

Dołączona grafika

#51 ~kashmir082~

~kashmir082~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 01:52:59

Po co o tym trąbic? Należy sobie zadać pytanie, kto korzysta z usług prostytuek.... Ja nie muszę :) Inni lecą samolotami i nie dolatują, i pieprzą o tym ponad rok, to kto sie przejmie desperatom korzystającym z usług ladacznic, chyba tylko oni sami. Życze Wam nabawienia sie syfa, szefowie kuchni i biznesmeni :)

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 10:41:47

Po co o tym trąbic? Należy sobie zadać pytanie, kto korzysta z usług prostytuek.... Ja nie muszę :) Inni lecą samolotami i nie dolatują, i pieprzą o tym ponad rok, to kto sie przejmie desperatom korzystającym z usług ladacznic, chyba tylko oni sami. Życze Wam nabawienia sie syfa, szefowie kuchni i biznesmeni :)

ku*** ku***e nierówna, zwykłe wulgarne zdziry przy wiejskich drogach, a wykształcone eleganckie z klasą gdzie na sam widok można się spuścić wielką różnicą, a Ty wolisz chłopaków pewnie i to takich depilowanych jeszcze?

#53 ~Dupa Jaś kukuryku~

~Dupa Jaś kukuryku~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 17:17:48

#54 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 16:52:21

A co temat się już wyczerpał ?Dołączona grafika

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 10:59:07

To jest bardzo ciekawe, samo życie -

#56 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 20:04:30

Całkiem fajne dziewuchy, a tak musza ciężko pracować Dołączona grafika

#57 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 15:49:52

Ila to na takiej szparce można utłuc kasiuty ?
Pieniądze to nie fszystko, a fszystko bez pieniędzy to ********!

#58 ~Kumymdant MO~

~Kumymdant MO~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 21:31:48

prostytutki nosiły "kody" na swoich ramionach, które miały określać ich dostępność, a po każdej wykonanej usłudze były"stemplowane" .

Co to znaczy węgierski temperament, a i jaka kultura ?

#59 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 12:42:06

Dołączona grafika

Super ostrzeżenie dla wyjątkowo nagrzanych, a dziś słońce takie Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#60 ~wędkarz~

~wędkarz~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 08:03:24

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych