Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prostytutki usypiały klientów i ich okradały (wideo) :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~serce-czytelnik~

~serce-czytelnik~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 14:26:51

"Wymuszenia rozbójnicze i udział w zorganizowanej grupie przestępczej"

czyli mafia.

Niektóre farmaceutyki w połączeniu z alkoholem mogą doprowadzić do śmierci należy rozważyć zmianę kwalifikacji prawnej czynów.
Niewykluczona taka ewentualność na podstawie artykułu z innej gazety:
"Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Kradzież to czyn zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności".

http://www.dziennikb...cenne,id,t.html

Użytkownik serce-czytelnik edytował ten post 09 luty 2011 - 18:39:07

#2 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 18:11:26

"Wymuszenia rozbójnicze i udział w zorganizowanej grupie przestępczej"

czyli mafia.

Niektóre farmaceutyki w połączeniu z alkoholem mogą doprowadzić do śmierci należy rozważyć zmianę kwalifikacji prawnej czynów.

Powiem Ci,że mnie ten artykuł rozbawił.Wiedzą bardzo dobrze te męskie koguciki,co może się przytrafić,ale lezą

w nieznane.Co ich wiedzie w takie zakamarki?napewno nie rozum,ale napewno ta końcówka,ale u dziadka?70 lat??? :rolleyes:

#3 ~serce-czytelnik~

~serce-czytelnik~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 18:14:51

Powiem Ci,że mnie ten artykuł rozbawił.Wiedzą bardzo dobrze te męskie koguciki,co może się przytrafić,ale lezą

w nieznane.Co ich wiedzie w takie zakamarki?napewno nie rozum,ale napewno ta końcówka,ale u dziadka?70 lat??? :rolleyes:

Pablo Picasso w wieku 90 lat miał dziecko.

#4 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 01:36:53

Pablo Picasso w wieku 90 lat miał dziecko.

98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada:
- Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna...
Doktor myśli chwilę i mówi:
- Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków
wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem?
- Nie - odpowiada staruszek.
- Niedźwiedź padł martwy jak kłoda.
- Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał wystrzelić!
- I do tego punktu właśnie zmierzałem...
:D

#5 ~bonzaj74~

~bonzaj74~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 02:32:43

Jestem ciekaw dlaczego te zdziry nie płacą podatków od działalności ;)

#6 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 02:35:10

Może kto inny z nich go zdziera - pomyśl ? A z najwyższego progu to już namacalna kasa -prawda?B)

Użytkownik Jumanji edytował ten post 10 luty 2011 - 17:33:15

#7 ~myzyk~

~myzyk~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2011 - 15:55:18

Pierwsze z przestępstw, którego dokonała ta grupa

Jak ta grupa się nazywa, kto jest dyrygentem? B)

#8 ~Ja Gut~

~Ja Gut~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2011 - 14:17:57

Ale, że te qrefki mają końskie zdrowie, już przy drogach sprzedaja jagody ??? ;)

#9 ~25latek~

~25latek~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2011 - 17:23:46

Dołączona grafika

#10 ~;)~

~;)~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 20:40:45

Dołączona grafika

#11 ~Ganges~

~Ganges~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 23:45:58

W jakich czasach przyszło nam żyć...Polityków zrozumiem, ale chociaż córy Koryntu mogłyby być uczciwe ;).
Moja recepta na takie problemy: zalegalizować, objąć działalność ochroną prawną i kasować podatki. W końcu to zawód jak każdy inny, nie?

#12 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 10:05:57

W jakich czasach przyszło nam żyć...Polityków zrozumiem, ale chociaż córy Koryntu mogłyby być uczciwe ;).
Moja recepta na takie problemy: zalegalizować, objąć działalność ochroną prawną i kasować podatki. W końcu to zawód jak każdy inny, nie?

No tak, zalegalizować fach powiadasz, zapewne to bajecznie proste, ale czy niezbyt wielu by straciło dużo w czasach wielkiego przyzwolenia dla szarej strefy, dzięki której samonapędzająca się machina korupcji kwitnie i przyświeca wzniosłym celom?
Ta działalność wyjątkowo jest chroniona i należne w formie podatku też ściągane tylko, że nie wędruje jak od naszych przychodów do fiskusa, a na zaspokojenie uciech doczesnych co odważniejszych, dla których co nie jest tajemnicą własnie świat należy -prawda?Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik Jumanji edytował ten post 23 kwiecień 2011 - 10:15:31

#13 ~Ganges~

~Ganges~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 14:19:45

No tak, zalegalizować fach powiadasz, zapewne to bajecznie proste, ale czy niezbyt wielu by straciło dużo w czasach wielkiego przyzwolenia dla szarej strefy, dzięki której samonapędzająca się machina korupcji kwitnie i przyświeca wzniosłym celom?
Ta działalność wyjątkowo jest chroniona i należne w formie podatku też ściągane tylko, że nie wędruje jak od naszych przychodów do fiskusa, a na zaspokojenie uciech doczesnych co odważniejszych, dla których co nie jest tajemnicą własnie świat należy -prawda?Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zgadza się, że wielu na legalizacji tej branży mogłoby stracić. Ale na dzień dzisiejszy traci skarbówka (wiadomo,kasa), klienci (jakość usług) no i same dziewczyny (brak ubezpieczenia, normalnych umów o pracę, ochrony prawnej itd.).
A może zrobić z tego instytucję pożytku publicznego? ;).

#14 ~bezpartyjny~

~bezpartyjny~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 16:07:41

Zgadza się, że wielu na legalizacji tej branży mogłoby stracić. Ale na dzień dzisiejszy traci skarbówka (wiadomo,kasa), klienci (jakość usług) no i same dziewczyny (brak ubezpieczenia, normalnych umów o pracę, ochrony prawnej itd.).
A może zrobić z tego instytucję pożytku publicznego? ;).

To i tak w pewnym sensie jest już instytucją pożytku publicznego, ale co stoi na przeszkodzie by i w trosce o dobro klienta podnieść jakość świadczonych usług?
Dlaczego by nie przyznawać na przykład różnego rodzaju subwencji, dotacji, czy nawet bezzwrotnych pożyczek z unijnego funduszu wspierającego aktywność zawodową młodych, kiedy wielkie zainteresowanie, wieziecie i popularność na rynku, a i czas już chyba wielki podjąć walkę z druzgoczącą naszą gospodarkę tzw. "szarą strefą" ? ;)
Dołączona grafika

#15 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 23:44:06

zatrzymali dwie kobiety trudniące się prostytucją i ich 35-letniego wspólnika

Polityczny wspólnik to koalicjant, a tu?Dołączona grafika

#16 ~Ganges~

~Ganges~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 09:38:07

Polityczny wspólnik to koalicjant, a tu?Dołączona grafika

W tym wypadku raczej stręczyciel ;).

#17 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 10:35:48

Na egzamin z logiki studentka przyszła bardzo wydekoltowana i w mini. Myślała, że pójdzie jej jak z płatka. Weszła do sali, profesor zadał jej kolejno trzy pytania, na które nie znała oczywiście odpowiedzi. Wdzięczyła się za to strasznie, więc w końcu zdenerwowany profesor wpisał jej dwóję i wywalił za drzwi.
Na korytarzu kumple od razu pytają jak poszło. Ona na to:
- Ten alfons wpisał mi dwóję!!!
Profesor usłyszał to przez uchylone drzwi, wybiegł na korytarz i poprosił ją o indeks. Przepisał ocenę na trzy i powiedział:
- Może i ja jestem alfons, ale o swoje dziwki dbam. :D

#18 ~niebiańska moc~

~niebiańska moc~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 23:06:41

70-letni gdańszczanin powinien już o zbawieniu duszy myśleć, a nie oglądać się za młodymi dupami, może to nadmiar Viagry go ta otumanił ? :D

Bal, młoda margrabianka tańczy ze starym hrabią.
- Ileż to lat macie, hrabio?
- Osiemdziesiąt, moja panno!
- Powiada pan? Nie dałabym...
- Bo też i ja bym prosić nie śmiał! :D

#19 ~kizia mizia~

~kizia mizia~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2011 - 20:27:00

#20 ~Ganges~

~Ganges~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2011 - 22:14:32