Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 10:58:35

obok mnie mieszka sąsiad który nie ma umowy na wywoz smieci ,ma pojemnik z PGK  i sie smieje w glos,gdzie wywozi smieci|?nie chce wiedziec ja ani sasiedzi,jak pali w piecu smród jest nie do zniesienia dla okolicy ,a obok las. Smieszne ze tak wolno.````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

A gdzie mieszkasz? Bo u mnie na ulicy też taki jeden jest.

#22 ~osiol nad oslami~

~osiol nad oslami~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 12:53:20

co za problem niech se zabieraja - na wojska polskiego jest tyle pojemnikow - wystarczy reklamowka w drodze do pracy i spoko

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 14:27:54

Chmiel już wytrzeżwiał? Ten gość nie powinien zajmować stanowiska prezesa PGK. Nie bez powodu wyleciał z funkcji wójta. Ale prezydent (ten od referendum nad nim) uśłał mu ciepłą posadkę. Kruk krukowi.... Jednak to może lada moment skończyć się, do 27 pażdziernika blisko.

#24 ~Wiesiek z Górnej~

~Wiesiek z Górnej~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 21:07:30

Chmielu a za flaszke dasz te kubeł?No wypijem razem i osobiście odwioze ciebie do domu.No wiesz,żeby nie złapali cie znowu na gazie.
Zrobie grila i damy w palnik.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 10:28:58

Biora pieniadze za dzierzawe ZLOMU  z ktorego wysypuja sie smieci i szczury. Pojemnkiki NIGDY NIE BYLY DEZYNFEKOWANE i od wielu lat sa te same; pordzewiale,dziurawe i cuchnace..a;e wiedza ile wydusic oplat za ten zlom.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: debile, pgk słupsk, dupsk, pijacy, złodzieje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych