Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~killer~

~killer~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 17:50:39

pijanego kolesia trzeba zmieść wraz z preziem Maciejem k.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 18:03:27

Nawiązując do wypowiedzi Prezesa  PGK Chmiela mam następujące pytanie. Jeśli ja będę użytownikiem pojemnika i pracownicy podczas wyładunku z niego śmieci uszkodzą go to kto będzie ponosił szoszy jego uszkodzenia, czy wlaściciel pojemnika,czy PGK. Wiadomym jest, że właściciel pojemnika wrzycając do niego worek ze śmiećmi nie jest w stanie jego uszkodzić. Natomiast wszem jest wiadome, jak z nim postępują pana pracownicy w czasie wyładunku do śmieciarki. Przy normalnym  postępowaniu z  pojemnikiem nie jest możliwe wby taqki pojemnik został uszkodzony

(połamany). Stąd moje pytanie, kto poniesie koszy jego wymiany. Wiadomym jest, że doczynienia z pojemnikiem mają pracownicy PGK. Spodziewam się konkretnych i merytorycznych odpowiedzi od przedstawicieli PGK.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 18:21:25

U nas w gminie smieci zabieraja raz w miesiacu, mi jeden pojemnik na miesiac nie wystarcza, takze reszte smieci musze trzymac w worku. Postanowilismy, ze pojemnika nie bedziemy mieli wcale, ten dzierzawiony zwrocilismy PGK, bo po co nam pojemnik, jak i tak smieci trzyma sie w worku,  wszystkie z calego miesiaca nie pomieszcza sie w pojemniku.

#4 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 18:52:54

tę ustawę śmieciową wymyślili mędrcy sejmowi w warszawce - POdziękujmy im przy najbliższych wyborach. Już niedługo.

#5 ~VENI VIDI VICI~

~VENI VIDI VICI~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 18:57:14

NASTEPNY SPOSOB WYCIAGANIA KASY .  A W TEJ AGENCJI CHYBA SIEDZI KOLES PODCHMIELONEGO I TRZEPIE KASE Z PGK.

#6 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 20:14:33

Jak to jest że konkurencyjne firmy nie mają takich fanaberii...

#7 ~jo-asia~

~jo-asia~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 20:21:11

... Jeśli ja będę użytownikiem pojemnika i pracownicy podczas wyładunku z niego śmieci uszkodzą go to kto będzie ponosił szoszy jego uszkodzenia, czy wlaściciel pojemnika,czy PGK. ...

Miałam taką sytuację. Odpowiedzialność spada na odbiorcę śmieci, czyli PGK. Po telefonicznym zgłoszeniu kubeł został wymieniony na nowy bez żadnego problemu.

Tak w ogóle co takiego strasznego pracownicy PGK robią z kubłami na śmieci? Żonglują nimi, podrzucają czy co? Ja widziałam tylko to, że w sposób normalny je opróżniają.

#8 ~Witold~

~Witold~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 21:32:56

Agencja Ochrony Biznesu -Marek Dłutowski nie ma prawa do wykonywania tych czynnosci. Zgodnie ze zgloszeniem dzialalnosci gospodarczej ma prawo realizowac zgodnie z PKD dzialalnosc o symbolu 74-90-z. Podklasa ta obejmuje:
- pośrednictwo w interesach tj. organizowanie zaopatrzenia lub sprzedaży dla małych
i średnich firm, z wyłączeniem pośrednictwa w handlu nieruchomościami,
- pośrednictwo w zakupie lub sprzedaży patentów,
- działalność związaną z wyceną, z wyłączeniem wyceny nieruchomości i wyceny dla towarzystw ubezpieczeniowych (antyki, biżuteria itp.),
- kontrolę dokumentów przewozowych, informacje dotyczące stawek za fracht,
- działalność związaną z prognozowaniem pogody,
- doradztwo w zakresie bezpieczeństwa,
- działalność agronomów i ekonomistów rolnych,
- doradztwo w sprawach środowiska naturalnego,
- pozostałe doradztwo techniczne,
- doradztwo inne niż doradztwo z zakresu architektury lub inżynierii oraz doradztwo w zakresie zarządzania,
- działalność związaną z opracowywaniem kosztorysów,
- działalność agentów lub agencji występujących w imieniu indywidualnych osób, w celu zaangażowania do filmu, teatru oraz innej działalności artystycznej lub sportowej, wydania książek, nagrań muzycznych, scenariuszy sztuk, prac artystycznych i fotografii przez wydawców, producentów itp.

#9 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 21:35:59

Szczególnie to prognozowanie pogody pasuje do Agencji. Co na to skarbówka?

#10 ~J-an~

~J-an~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 22:33:05

Miałam taką sytuację. Odpowiedzialność spada na odbiorcę śmieci, czyli PGK. Po telefonicznym zgłoszeniu kubeł został wymieniony na nowy bez żadnego problemu.

Tak w ogóle co takiego strasznego pracownicy PGK robią z kubłami na śmieci? Żonglują nimi, podrzucają czy co? Ja widziałam tylko to, że w sposób normalny je opróżniają.

Też miałem taką sytuację, ale pojemnik był ich, dlatego go wymienili bez problemu.Teraz sytuacja jest inna, właścicielem pojemnika jestem ja i wątpię, że w razie uszkodzenia wymienią go bez problemu. A tak naprawdę to kto uszkodził twój kubeł skoro widziałaś tylko, że w sposób normalny je opróżniają?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 23:34:26

Też miałem taką sytuację, ale pojemnik był ich, dlatego go wymienili bez problemu.Teraz sytuacja jest inna, właścicielem pojemnika jestem ja i wątpię, że w razie uszkodzenia wymienią go bez problemu. A tak naprawdę to kto uszkodził twój kubeł skoro widziałaś tylko, że w sposób normalny je opróżniają?

Prawdopodobnie przy podczepianiu do śmieciarki pojemnik został uszkodzony - pęknięcie było koło pokrywy(tam gdzie się go zaczepia). Mogło się zdarzyć - ja nie doszukiwałam się teorii spiskowych.

Pojemnik nie był dzierżawiony, tylko mój własny. Przy podpisywaniu umowy zaproponowali dzierżawę bądź też zakup, wybraliśmy to drugie, bo bardziej się opłaca. I jeszcze jedno - osoba przyjmująca zgłoszenie była już o tym poinformowana.

Nie ma co demonizować :)

#12 ~Quasimodoxxl~

~Quasimodoxxl~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 06:29:09

Mamy więc już AOB d/s prognozowania pogody, trzeba więc utworzyć podobną do  dziur w ulicach,  ulicznych koszy na śmieci, parkowych ławek, liści opadających z drzew itd.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 06:42:33

...eee..tam..niech zabieraja pojemniki..na Alei Smietnikowej jest ich wystrczajaca ilosc ;) :lol: :lol: zmieni sie prezydent, to i prezes PGK moze sie zmienic jak nie zmieni podejscia do klientow ;) w koncu Ratusz pobiera od nas oplaty za wywoz smieci, a to gdzie je zostawimy nie ma znaczenia :P :lol:

#14 sid_vicius

sid_vicius

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 293 postów

Napisano 10 październik 2013 - 06:47:41

Tomten Chmiel co go,pijanego złapali? I co zadnych konsekwencji? Nic ? No kurde jak ? Nie posadzili go bo juz nie obserwowalem dawno tego tematu jak go nachlanego zlapali , eee kurde no jaja normalnie , hmmmmm dziwne ,,,,

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 07:31:55

To trzeba postawić flaszke Chmielowi i sprawa załatwiona:)

#16 ~BIG~

~BIG~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 08:13:32

Pan Prezes nie zna statutu PGK !!! Wynajać firmy ochroniarskie dla kilku pojemników to trzeba działac jak wróg , który zastrasza społeczenstwo .

PANIE CHMIEL KIM PAN JEST , że wynagrodzenie ma pan większe od Prezydenta Miasta Słupska !!!Kto Panu ustalił to wynagrodzenie !! Kto jest członkiem Rady Nadzorczej PGK sp. z o.o.

Oczekujemy szybkiej decyzji Rady Spółki i to przed REFERENDUM !!!

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 08:52:16

To Pan Prezes ruszył do boju. Ciekawe, że niepotrafi sam załatwić sprawy. Taki wielki negocjator i menager, że potrzbuje nawet firmy do śmietników. :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

#18 ~flacha dla chmiela~

~flacha dla chmiela~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 09:38:00

Pan Prezes nie zna statutu PGK !!! Wynajać firmy ochroniarskie dla kilku pojemników to trzeba działac jak wróg , który zastrasza społeczenstwo .

PANIE CHMIEL KIM PAN JEST , że wynagrodzenie ma pan większe od Prezydenta Miasta Słupska !!!Kto Panu ustalił to wynagrodzenie !! Kto jest członkiem Rady Nadzorczej PGK sp. z o.o.

Oczekujemy szybkiej decyzji Rady Spółki i to przed REFERENDUM !!!

WYJEBAC GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#19 ~goko~

~goko~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 09:50:51

ludzie, nie bierzcie tych kubłów z PGK, kupcie nowe na alledrogo! nie dajcie zrobić się w balona!

#20 ~Zdziwiony~

~Zdziwiony~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 09:57:06

obok mnie mieszka sąsiad który nie ma umowy na wywoz smieci ,ma pojemnik z PGK  i sie smieje w glos,gdzie wywozi smieci|?nie chce wiedziec ja ani sasiedzi,jak pali w piecu smród jest nie do zniesienia dla okolicy ,a obok las. Smieszne ze tak wolno.````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: debile, pgk słupsk, dupsk, pijacy, złodzieje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych