Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 10:17:38

Proszę nie mylić wody toaletowej z perfumami. Cena perfum musi być odpowiednio wyższa.

#2 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 10:27:04

no fajny artykuł sponsorowany, nie miał bym nic przeciwko, ale moglibyście podać chociaż przykładowe marki i ceny. Bo "tanio" to pojęcie bardzo względne

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 10:35:30

kolejny bardzo bogaty i treściwy artykuł. W dodatku redaktor myli perfumy które osiągają wysokie ceny z tym co pisze...

#4 ~troll~

~troll~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 10:49:04

no fajny artykuł sponsorowany, nie miał bym nic przeciwko, ale moglibyście podać chociaż przykładowe marki i ceny. Bo "tanio" to pojęcie bardzo względne

np. Paco Rabanne 1 million kupiłem ostatnio za 140zł a cena regularna 250zł

#5 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 11:23:14

Taniej to ja mam, gdy kupuję perfumy na lotniskach w Europie.Np. damski Allure Chanel 100ml w sklepie 520zł,a na lotnisku 365zł. To jest obniżka...jeśli ktoś jest chętny to mogę sprawdzić ceny. Więcej informacji na email: marcinhanulek1@interia.eu

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 11:39:11

Taniej to ja mam, gdy kupuję perfumy na lotniskach w Europie.Np. damski Allure Chanel 100ml w sklepie 520zł,a na lotnisku 365zł. To jest obniżka...jeśli ktoś jest chętny to mogę sprawdzić ceny. Więcej informacji na email: marcinhanulek1@interia.eu

Nie rozumiem, dlaczego urzadzasz sobie prywatne wycieczki w stronę Marcina... Artykuł jest o perfumach, więc w tym temacie proszę się wypowiadać.
Moderator

Użytkownik Rebelivs edytował ten post 02 wrzesień 2010 - 15:35:55

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 11:58:06

W nicku masz Marcin a piszesz o damskim perfumie??

Kupił pewnie na prezent, więc co w tym dziwnego, że pisze o damskim zapachu?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 15:50:34

Nie rozumiem, dlaczego urzadzasz sobie prywatne wycieczki w stronę Marcina... Artykuł jest o perfumach, więc w tym temacie proszę się wypowiadać.
Moderator

Mogę się wypowiadać o czym mi się podoba bo do tego służy forum.Zasady forum są jasne.Nie piszę obraźliwych słów ani nic niedozwolonego więc jakim prawem kasujesz moje komentarze?

#9 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 15:54:23

Ja zawsze kupuje perfumy na Manhatanie. Dziwnie to moze zabrzmiec ale jest tam taki Box ELJA (1 alejka od Wokulskiego) perfumy wszystkich marek od tanich po drogie w bardzo dobrych cenach - oryginalne nie zadne podroby. Wiec po co przeplacac w Rossmanie?

#10 ~nania~

~nania~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 16:23:59

[quote name='Maniek' date='02 wrzesień 2010 - 16:54 ' timestamp='1283439263' post='417136']
Ja zawsze kupuje perfumy na Manhatanie. Dziwnie to moze zabrzmiec ale jest tam taki Box ELJA (1 alejka od Wokulskiego) perfumy wszystkich marek od tanich po drogie w bardzo dobrych cenach - oryginalne nie zadne podroby. Wiec po co przeplacac w Rossmanie?
[/quote

tak bardzo oryginalne kupiłam tak i tester i wode perfumowana (calvin klein euphoria oraz DKNY BE DELICIOUS FRESH BLOSSOM) porażka ani jedne ani drugie nie pachną,niby zapakowane ale jak dla mnie mam wątpliwości czy są oryginalne;/

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 16:39:10

po to żeby nie kupic turasa albo nalewaka,ktos powinien sie przyjrzeć temu boxowi

#12 ~Ixi~

~Ixi~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 17:41:25

Proszę nie mylić wody toaletowej z perfumami. Cena perfum musi być odpowiednio wyższa.

Nie przemywaj twarzy wodą toaletową, bo może ci spaść na głowę deska klozetowa.

#13 ~whiteboy~

~whiteboy~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 21:31:07

szałowa Pani na fotce

#14 ~krychu~

~krychu~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 07:11:23

szałowa Pani na fotce

tak tak ta , którą widać z tyłu ;)

#15 ~Aga882~

~Aga882~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2010 - 12:06:32

Ja kupuje od niedawna perfumy w sklepie internetowym ze Słupska:

www.SklepFM.com

Fajny sklepik bo mozna odebrać wszystko osobiście, więc bez żadnego ryzyka
Chyba nawet przywoża do domu jak ktos chce.

Te ich perfumy to odpowiedniki znanych marek.
Można poprosić o spis lub o próbki zapachów jeśli trudno dobrać za pierwszym razem.

#16 ~zapach~

~zapach~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 10:05:37

Czy to artykuł sponsorowany?

#17 ~posteks~

~posteks~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2017 - 12:06:12

Zapach to EAU DE TOILETTE od Hildegard Braukmann. Niby tylko woda toaletowa, ale robiąca bardzo dużą różnicę, jakościowa, solidna, pierwsza klasa. Może i zapach specyficzny, ale przede wszystkim to zapewnia trwałość. Nic złego się nie dzieje. Polecam. 

#18 ~japena~

~japena~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 12:06:09

Kosmetyk, który robi różnicę, to ten - EAU DE TOILETTE, w sensie - woda toaletowa Hildegard Braukmann. Ja absolutnie nie widzę, żeby perfumy dawały większą trwałość. Może to zależy od danego kosmetyku i jego jakości? Reguły nie ma, ale pod każdego można dobrać jakiś fajny zapaszek. 

#19 ~amazing~

~amazing~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 10:44:16

Ja praktycznie tylko na promocjach kupuję. Głównie przed edp24 bo za bezcen można kupić naprawdę fajne zapachy. Ostatnio Dark Opale mi świetnie przypasował.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 16:19:31

Ja praktycznie tylko na promocjach kupuję. Głównie przed edp24 bo za bezcen można kupić naprawdę fajne zapachy. Ostatnio Dark Opale mi świetnie przypasował.

a ja nie polecam,same podrobki z bazaru mają

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych