Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Promocje, nowości, artykuły godne polecenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:11:54

PROFANI!!! TO BYŁA PIZZA SEROWA, DWUPAK W DOBREJ CENIE 9,99 PLN. DO PIZZY SEROWEJ NIE WAŻCIE SIĘ DOKŁADAĆ INNYCH SKŁADNIKÓW!!! CO ZA PROFANACJA!!! ZAŁAMAŁEM SIĘ :(

Oooooo! Właśnie serowa!!! Tak mi coś świtało. Ale Oetker'a tak? Czy jakaś inna? Czy w ogóle tylko "biedronkowa"?

#22 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:13:49

Nieeee,ja kupiłam 1 opakowanie z czym ś tam/chyba szynka/a drugie 4 sery i do serów dodałam tylko mozarellę

do serowej nic nie nalezy dodawac, tylko rozkoszowac sie super smakiem :) polecam do tego butelke dobrego wina.

eos: o taka to była:

www promoceny.pl/detail/biedronka-pizza-guseppe-4-sery-2x335-g-188886/

po www usuń spację i postaw kropkę.

Użytkownik knur edytował ten post 16 kwiecień 2014 - 19:17:26

#23 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:15:03

do serowej nic nie nalezy dodawac, tylko rozkoszowac sie super smakiem :) polecam do tego butelke dobrego wina.

Upsss,nie pijam nic,ale serowa mi smakowała bez popitki :P  ta druga też. :P

#24 martie.es

martie.es

Znajdzie sie kij na banderowski ryj!

• PipPipPipPip
  • 9758 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 20:26:35

:lol:  Jeśli coś mam zjeść, z niewiadomymi składnikami, to 20 min. grzebie co tam jest :P

Nikt mnie nie zmusi, do przełknięcia, tych robaków...

...ja też... :)

:unsure:...mnie też.... :)

Dziewczyny, owoce morza sa pyszne :) Ale nie dziwie sie Wam, ze odczuwacie wstret na widok "polskich" krewetek. Toz to marisco najgorszego sortu  :blush:

To jeszcze na koniec polecę ketchup Włocławek

A najlepszy majonez na swiecie, to  kielecki king  :P

#25 martie.es

martie.es

Znajdzie sie kij na banderowski ryj!

• PipPipPipPip
  • 9758 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 20:28:37

Ze specjalną dedykacją dla EYES :)

5-6 jaj miksujesz w garnku ( nie w plastiku) ze szklanką cukru, i cukrem waniliowym ( cukier musi się rozpuścić) Po ubiciu na puszystą masę, dodajesz stopniowo 1 szklankę mąki tortowej, wymieszanej z łyżeczką proszku do pieczenia, oraz 4 czubatymi łyżkami mąki ziemniaczanej. Na koniec wciskasz sok z połowy cytryny- gotowe! :)  Piec ok. 30 min. Po upieczeniu delikatnie oddziel nożem ciasto od blachy, wtedy nie opadnie.

Zawartość ciasta wedle uznania, Salcik podpowiedziała. Równie dobrze może być , ubita kremówka z brzoskwinią w syropie, polana czekoladą :)

Zapomniałam, po ubiciu jaj z cukrem, to  mieszasz z mąką tak delikatnie z uczuciem ,oby nie opadło.... :P

Znam ten przepis :) Rzeczywiscie ten biszkopt  jest bardzo prosty i szybki w przygotowaniu, a co najwazniejsze zawsze sie udaje  ;)

#26 soo

soo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 20:34:23

Krewetki sa boskie,ale rozumiem osoby ,ktore nie chca ich nawet sprobowac.Sam dosc dlugo mialem opory.Obecnie dalbym sie za nie pokroic.

edit;tutaj gdzie jestem , nie ma takiej goraczki przedswiatecznej..wszystko na polkach sklepowych.Kobiety wiedza,ze zyja. ;) ale to nie na temat,a wiec pojde stad;)

Użytkownik soo edytował ten post 16 kwiecień 2014 - 20:39:29

#27 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 18 kwiecień 2014 - 19:29:15

Jeśli chodzi o owoce morza, to nie jadam tylko ośmiornicy, reszta jest mniam mniam :)

Kiedyś na Słowacji zamówiłam pizzę z tuńczykiem, tzn tuńczyk też tam był ale oprócz tego wielkie kawałki ośmiornicy, z przyssawkami bleee :D do dziś mam traumę  :wacko:

#28 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 18 kwiecień 2014 - 20:50:37

Jeśli chodzi o owoce morza, to nie jadam tylko ośmiornicy, reszta jest mniam mniam :)

Kiedyś na Słowacji zamówiłam pizzę z tuńczykiem, tzn tuńczyk też tam był ale oprócz tego wielkie kawałki ośmiornicy, z przyssawkami bleee :D do dziś mam traumę  :wacko:

ośmiornice, bądź kalmary ;) są pyszne. na pewno jadłaś. jest częścią składową dania o dźwięcznej nazwie paella. i wielu innych. warto posmakować i polubić, bo są zdrowe i smaczne.

#29 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 19 kwiecień 2014 - 07:11:32

Tylko raki,kraby w każdej ilości pochłonę.Jeszcze niedawno sama łowiłam raki i rozkoszowałam się smakiem. :)

#30 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 19 kwiecień 2014 - 12:19:44

ośmiornice, bądź kalmary ;) są pyszne. na pewno jadłaś. jest częścią składową dania o dźwięcznej nazwie paella. i wielu innych. warto posmakować i polubić, bo są zdrowe i smaczne.

Kalmary jadam i bardzoo lubię :) paellę tylko jak jestem w Hiszpanii, u nas nie znam restauracji w której warto jej spróbować a sama nie jestem "mistrzem" takich dań.

Ośmiornicy nie lubię ehhh no za jej wygląd, te przyssawki....pewnie jakby była drobno pokrojona to dałabym radę jakoś ;) w sumie kalmary też wyglądają okropnie :D no ale do nich się przekonałam. Krewetki mogę jeść w każdej postaci i ilości mniam

Tylko raki,kraby w każdej ilości pochłonę.Jeszcze niedawno sama łowiłam raki i rozkoszowałam się smakiem. :)

Ja też łowiłam je jako dziecko, całe lato w moim domu "pachniało" suszonymi skorupami raków na zupę :) Jako dziecko jej nie znosiłam, natomiast same raki jadłam :) 

Bardzo dobrą zupę rakową można zjeść w Słupsku w Atmosphere, polecam :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych