Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Promocje, nowości, artykuły godne polecenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:19:05

Pamiętam jak kiedyś chyba knur pisał, że w Biedronce była całkiem dobra mrożona pizza w promocji. Za cholerę nie wiem, w którym wątku był ten post, co skłoniło mnie do założenia tego tematu. Może przyda się na przyszłość.

Wiem, że promocji już nie ma, ale byłabym wdzięczna za przypomnienie, co to za pizza. Pewnie jest ogólnodostępna w innych sklepach.

Salcik, jeśli możesz wrzuć tu też ten groszek z Netto.

#2 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:20:40

Pamiętam jak kiedyś chyba knur pisał, że w Biedronce była całkiem dobra mrożona pizza w promocji. Za cholerę nie wiem, w którym wątku był ten post, co skłoniło mnie do założenia tego tematu. Może przyda się na przyszłość.

Wiem, że promocji już nie ma, ale byłabym wdzięczna za przypomnienie, co to za pizza. Pewnie jest ogólnodostępna w innych sklepach.

Salcik, jeśli możesz wrzuć tu też ten groszek z Netto.

Giuseppe dr. Oetker.Próbowałąm,ie jest najgorsza,ale dodatków trzeba dołożyć.Ciasto rzeczywiście jest fajne.

#3 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:27:21

Giuseppe dr. Oetker.Próbowałąm,ie jest najgorsza,ale dodatków trzeba dołożyć.Ciasto rzeczywiście jest fajne.

dołozyć pieczarek, cebuli, sera, sosu ?

nie lepiej zamówić z pizzerii ? :P

#4 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:28:03

Potwierdzam. Raz się skusiłam,  może być. Zawsze sama robię, na grubym cieście,  uwielbiam to ciasto, dodatki jak dla mnie mają drugorzędne znaczenie , oby nie owoce morza :wacko:

No nieeeee,owoce morza,a szcególnie krewetki kojarżą mi się z pędrakami. Kiedyś trafiłąm na takie coś w sałatce i z pełną buzią kręciłam się szukając kibelka żeby oddać diabłu co diabelskie. Po drodze kilka uśmiechów przyszło mi oddać..... Koszmarne wspomnienie

#5 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:29:45

Ja próbowałam z polecenia Knura, dlatego musiałam dodać czegoś tam. Czy lepsza jest zamówiona? Zależy,na miejscu zjeść,gorącą tak,ale  z przywozem do chatki już nie.

#6 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:31:19

Też wolę ze sprawdzonej, dobrej pizzerii... :D

#7 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:32:53

Dzięki :)

Widziałam, że pisaliście o serze na sernik. Do ciast to ja się nawet nie dotykam, ale widziałam w Polo niezłą promocję na twaróg President- taki w wiaderku, chyba kilogramowy. Zwróciłam uwagę, bo z ok 12 zł zrobili 7zł

#8 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:36:59

Dzięki :)

Widziałam, że pisaliście o serze na sernik. Do ciast to ja się nawet nie dotykam, ale widziałam w Polo niezłą promocję na twaróg President- taki w wiaderku, chyba kilogramowy. Zwróciłam uwagę, bo z ok 12 zł zrobili 7zł

Tego sera nie kupuj :)  tam rzeczywiście nie wiem co namieszane. Kiedyś kupiłam i oddałam. W wiaderku jakaś szara masa,przypomniała mi się zaprawa murarska. Za wiaderko sera Włoszczowa zapłacisz tyle samo i jest pewniejsze,a jestem cholernie wybredna.

#9 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:41:13

Tego sera nie kupuj :)  tam rzeczywiście nie wiem co namieszane. Kiedyś kupiłam i oddałam. W wiaderku jakaś szara masa,przypomniała mi się zaprawa murarska. Za wiaderko sera Włoszczowa zapłacisz tyle samo i jest pewniejsze,a jestem cholernie wybredna.

hahaha :lol:

Nie, nie. Kupować nie będę, bo nie mam do czego, tylko przypomniał mi się, jak zobaczyłam, że piszecie o serach.

O proszę! Mamy też cenne info, czego nie kupować. No chyba, że nie ma z czym cementu rozmieszać ;)

#10 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:52:18

hahaha :lol:

Nie, nie. Kupować nie będę, bo nie mam do czego, tylko przypomniał mi się, jak zobaczyłam, że piszecie o serach.

O proszę! Mamy też cenne info, czego nie kupować. No chyba, że nie ma z czym cementu rozmieszać  ;)

O kapuscie poczytałaś?

Kimmki ma rację,pieczenie to przyjemność,a potem jedzenie.... mniammmmm

#11 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:52:26

Cześć Oczko :)

Spróbuj upiec sama, zobaczysz że Ci się uda. A jaka dumna będziesz... :D

Cześć :)

Nie uda się Kimm! To się nie może udać. Ja po prostu nie mam serca do ciast. Nawet gotowe babeczki Oetker'a mi nie wyszły :( Wiem, wiem...wstyd :blush:

W innych dziedzinach kulinarnych lepiej się odnajduję. Za ciastami nie przepadam, może dlatego też mnie nie lubią

O kapuscie poczytałaś?

Tak. Dziękuję :)

To jeszcze na koniec polecę ketchup Włocławek

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 16 kwiecień 2014 - 18:55:36

#12 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:56:39

Mówiąc szczerze, wolę więcej zapłacić za towar i być zadowolona z jakości, niż kupić tanio, byle co... ;)

#13 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:57:32

Uda się naprawdę, na początek proste przepisy, zobaczysz że się wciągniesz :)  Żaden wstyd, jeśli  chcesz mogę Ci podać najprostszy przepis na biszkopt, który się zawsze udaje. Daj znać.....

No dobra. Wrzuć do przepisów ze specjalną dedykacją :D

P.S Jak mi nie wyjdzie, to i tak się nie przyznam :lol:

#14 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4979 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:02:42

Potwierdzam. Raz się skusiłam,  może być. Zawsze sama robię, na grubym cieście,  uwielbiam to ciasto, dodatki jak dla mnie mają drugorzędne znaczenie , oby nie owoce morza :wacko:

...ja też... :)

:lol:  Jeśli coś mam zjeść, z niewiadomymi składnikami, to 20 min. grzebie co tam jest :P

Nikt mnie nie zmusi, do przełknięcia, tych robaków...

:unsure:...mnie też.... :)

#15 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:04:28

No dobra. Wrzuć do przepisów ze specjalną dedykacją :D

P.S Jak mi nie wyjdzie, to i tak się nie przyznam :lol:

Eysi,nie od razu kraków....Każda z nas ma na koncie śmieszne niepowodzenia. Od czegoś trzeba zacząć. Na początek skorzystaj z przepisów pewnych,a Kimmki nie wrobi Ciebie w coś czego ne zrobisz.

Jak już upieczesz biszkopt,odstaw go do wystygnięcia,spokojnie. Na drugi dzień do garnka wlej 1 litr mleka,jak się zagotuje dodaj 250 gram śmietany kwaśnej rozbitej  z 5 jajkami i wszystko gotuj na delikatnym ogniu. Utworzy się twaróg.Odcedz to przez sitko wyłożone gazą. Dodaj kostkę masła,cukier/ok 3/4 szkalnki,zmiksuj wszystko i wylej na przekrojony biszkopt. Przykryj drugą połówka. Wierzch "pomaluj" czekladą rozpuszczoną albo zrób polewę sama. Posyp kokosem......... i zaproś nas na ucztę.

#16 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:05:14

...ja też... :)

:unsure:...mnie też.... :)

Widzę, że sporo jest osób negatywnie nastawionych do tych "robali"... :P

#17 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:06:00

Niu! Wszelki duch! :o Gdzieś Ty była, jak Cię nie było?

Aż nowy wątek musiał powstać, żebyś się objawiła? :P  Ale codziennie nie będę ich zakładać- wybij sobie z głowy! ;)

edit: też nie lubię tych "robali"

Salta, dzięki. Jest szansa, że podejmę wyzwanie z tym biszkoptem ;)

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 16 kwiecień 2014 - 19:08:32

#18 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:09:41

PROFANI!!! TO BYŁA PIZZA SEROWA, DWUPAK W DOBREJ CENIE 9,99 PLN. DO PIZZY SEROWEJ NIE WAŻCIE SIĘ DOKŁADAĆ INNYCH SKŁADNIKÓW!!! CO ZA PROFANACJA!!! ZAŁAMAŁEM SIĘ :(

#19 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:10:05

Niu! Wszelki duch! :o Gdzieś Ty była, jak Cię nie było?

Aż nowy wątek musiał powstać, żebyś się objawiła? :P  Ale codziennie nie będę ich zakładać- wybij sobie z głowy! ;)

edit: też nie lubię tych "robali"

Salta, dzięki. Jest szansa, że podejmę wyzwanie z tym biszkoptem  ;)

No to czekam na zaproszenie,przyjdę z dobrą kawką :)

#20 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:11:33

PROFANI!!! TO BYŁA PIZZA SEROWA, DWUPAK W DOBREJ CENIE 9,99 PLN. DO PIZZY SEROWEJ NIE WAŻCIE SIĘ DOKŁADAĆ INNYCH SKŁADNIKÓW!!! CO ZA PROFANACJA!!! ZAŁAMAŁEM SIĘ :(

Nieeee,ja kupiłam 1 opakowanie z czym ś tam/chyba szynka/a drugie 4 sery i do serów dodałam tylko mozarellę

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych