Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Promocja miasta Słupsk

promocja slupsk

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2012 - 08:50:38

Witam Wszystkich chcących zarabiać pieniądze. Nie proponuję MLM ani żadnego innego kiczu, typu praca przed komputerem itp. Moja oferta jest skierowana do ludzi którzy chcą promować swojem miasto. Mogę w tym pomóc . Posiadasz pokoje gościnne ? Pensjonat ? Jestes producentem , chcesz sprzedać towar ?, utalentowanym człowiekiem, zgłośsie do mnie !!! Jak wiadomo jakiś geniusz zrobił centrum informacji w słupsku o słupsku. Należy się za to nagroda specjalna, od Pana Prezydenta. Ale ja chcę promować miasto nie w Słupsku bo to bezsensu i darmo wyrzucone pieniądze, a w silnym mieście jakim jest Warszawa. To tutaj trzeba promować to miasto,sa chętni ?

Jak to działa,?

A prosto 2 osoby z Słupska zbierają chetnych do pozyskania klientów na swoje usługi, pomyśl miejąc chotel jak ktoś dystrybuował by twoje ulotki w Warszawie / Całkiem inny efekt, pomyśl jak ktoś by podawał za ciebie ogłoszenia i przekierowywał do ciebie chetnych na wypocznek, pomyśl jak ktoś załatwił by Tobie pracę w Warszawie i zamieszkanie, ty przyjeżdzasz i pracujesz. Więc są chetni do tego biznesu ? Mogę współpracować z Miastem jak najbardziej. W warszawie ludzie kojarzą Ustkę a nie Słupsk. Ale nic w zyciu za darmo, każdy z nas zarobi, pomyślcie. tel:532-776-253 zapraszam

#2 zorro

zorro

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7797 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 10:26:33

To może konkretnie, ile za usługę reklamową ma zapłacić przykładowy hotel i jak chcesz udowodnić że konkretna liczba ulotek rzeczywiście trafi do przyszłych klientów ?

Ile będzie kosztowało wydrukowanie samych ulotek i ile zarobi roznoszący ulotki ?

#3 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 13:26:10

Witam Wszystkich chcących zarabiać pieniądze. Nie proponuję MLM ani żadnego innego kiczu, typu praca przed komputerem itp. Moja oferta jest skierowana do ludzi którzy chcą promować swojem miasto. Mogę w tym pomóc . Posiadasz pokoje gościnne ? Pensjonat ? Jestes producentem , chcesz sprzedać towar ?, utalentowanym człowiekiem, zgłośsie do mnie !!! Jak wiadomo jakiś geniusz zrobił centrum informacji w słupsku o słupsku. Należy się za to nagroda specjalna, od Pana Prezydenta. Ale ja chcę promować miasto nie w Słupsku bo to bezsensu i darmo wyrzucone pieniądze, a w silnym mieście jakim jest Warszawa. To tutaj trzeba promować to miasto,sa chętni ?

Jak to działa,?

A prosto 2 osoby z Słupska zbierają chetnych do pozyskania klientów na swoje usługi, pomyśl miejąc chotel jak ktoś dystrybuował by twoje ulotki w Warszawie / Całkiem inny efekt, pomyśl jak ktoś by podawał za ciebie ogłoszenia i przekierowywał do ciebie chetnych na wypocznek, pomyśl jak ktoś załatwił by Tobie pracę w Warszawie i zamieszkanie, ty przyjeżdzasz i pracujesz. Więc są chetni do tego biznesu ? Mogę współpracować z Miastem jak najbardziej. W warszawie ludzie kojarzą Ustkę a nie Słupsk. Ale nic w zyciu za darmo, każdy z nas zarobi, pomyślcie. tel:532-776-253 zapraszam

Z takim "miejącym chotel" to ja nie chcę,ani z takim,co nie umie pisać poprawnie,a bierze się za reklamę,też nie chcę współpracować,oczywista rzecz.

Już widzę Marka/nocnego/ w Warszawie/ "silnym mieście"/ piłującego ulice z ulotkami.Super!!!!

#4 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 07:21:54

Widzisz Panie Swojak i to jest problem małej mieściny słupsk, czepiają sie drobnostek, bo nie mają nic innego do powiedzenia. To jest tok typowy dla rozumowania niektórych ludzi z Słupska, poprostu to miasto ich przytłacza. Gdyby przyjechali do mnie zmienił by się ich tok rozumowania i myślenia.. Panie Swojak ja mam ofertę, a Pan nie ma nic dlatego jest Pan małostkowy, bo na tyle Pana stać, proste.
I gdyby Pan odrobinę pomyślał, to by Pan wiedział,że aby wystartować muszę mieć jeszcze więcej informacji, a ulotki to na samym końcu. Ale szczegóły dla zainteresowanych, a nie dla słupskich mędrców.

#5 zorro

zorro

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7797 postów

Napisano 05 czerwiec 2012 - 07:46:28

(...)
Panie Swojak ja mam ofertę, a Pan nie ma nic dlatego jest Pan małostkowy, bo na tyle Pana stać, proste.
I gdyby Pan odrobinę pomyślał, to by Pan wiedział,że aby wystartować muszę mieć jeszcze więcej informacji, a ulotki to na samym końcu. Ale szczegóły dla zainteresowanych, a nie dla słupskich mędrców.

Jeżeli masz ofertę to ją przedstaw w biznesie najważniejsze są jasne czytelne zasady, jeżeli potrzebujesz informacji o naszym rynku to możesz je kupić, zapewne wiesz że badanie rynku kosztuje i to w cale nie mało.

#6 ~akcahos~

~akcahos~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 14:13:18

Skoro od badania rynku mam zaczynać biznes, to super dorada, jednak znam tańszą wersję i skuteczniejszą, taką wypowiedz może tylko udzielić laik. Jest to ostatni pomysł na który bym wpadł, w tym momencie i jestem ostatni aby w Słupsku czy w Warszawie organizować sądaż, to się robi trochę inaczej. Zasad jest prosta jak masz firmę i prowadzisz dziłalność o tym profilu to się do Mnie zgłaszasz. A gadać żeby gadać, to mi się nie chce, a nauka u Mnie kosztuje. Nic za darmo. Proste

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: promocja, slupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych