Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość M.~

~Gość M.~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 21:55:50

Cieszę się ogromnie że w końcu może ktoś się zainteresuje co w ogóle się dzieje w naszym szpitalu. Dobrych specjalistów zwalniają, normalni lekarze, uciekają do Miastka i jeszcze dalej. SOR w ogóle pracuje jak żółw, pacjenci po 54 godziny znajdują się tam, czekając na pomoc.  Ta Pani doktor która została zwolniona  jest super lekarzem i dobrym człowiekiem.

Miałam przykre doświadczenie onkologiczne, w Gdańsku byłam zoperowana ale po operacji byłam pod opieką właśnie tej Pani doktor. Będę Jej broniła ile się da ponieważ jest wysokiej klasy specjalistą, konkretna i bardzo pomocna. Będziemy obserwowali co z tego wyjdzie, mam nadzieje że w końcu coś się ruszy i winni zostaną ukarani! 

#22 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 08:56:20

BRAWO PANIE LEKARKI !!!

#23 ~Czarna pantera~

~Czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 10:18:05

W mzk kolesiostwo w szpitalu kolesiostwo,rodzinka w pgk kolesiostwo w zim kolesiostwo w pks w zbk kolesiostwo itp itd.........i dlatego tak wszystko to wygląda

zapomniałeś o układzikach w PGM za które płacą wspólnoty mieszkaniowe

#24 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 10:19:40

Tylko dlaczego ta Pani Doktor puściła pere z ust dopiero jak ja zwolniono? A dotychczas puki pracowała, tez była zmuszana do machlojek? Dotąd patrzyla jak się podaje pacjentom tańsze leki i chemię? Teraz mnie zastanawia ,czemu mój tata poczuł się bardzo źle zaraz po chemii (jakiejs czerwonej)i od razu nastąpiło pogorszenie i spustoszenie organizmu. 2 miesiace po chemii zmarł,bo z dnia ma dzień było coraz gorzej.

#25 ~Generał~

~Generał~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 11:58:00

no proszę jak pani rzecznik i była prac zatrudniona na etacie dziennikarza PG24 dba aby usuwać niewygodne posty. Kiedy przyjdzie godzina rozliczeń proszę nie mówić: nic nie wiedziałam, poświadczenie neprawdy !!!

#26 ~Bonanza~

~Bonanza~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 13:20:37

Chcieli słupdzczanie,takiego prezydenta,to mają prezy-dentkę.Pozostałości po prl.Jak w gdasku,ljest mafija wslupsku.tyle w temacie.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 13:49:43

Kolejki do lekarzy coraz dłuższe, likwiduję się łóżka szpitalne a postkomuniści właśnie przewalają miliardy naszej kasy na kupowanie głosów wyborczych..... Potem te dzbany umierają w kolejce do leczenia ale "Panie PO to kradło a PiS to chociaż na dzieci daję". Ręce opadają - co za naród...

#28 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:11:20

Jutro zobaczcie ogólnopolską TV Republika na temat działań Słupskiego szpitala, cały dzień dziś reklamują jutro 21.30, podobno ostro będzie

#29 ~~słupszczanka~~

~~słupszczanka~~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:32:02

Tak myslalam właśnie dziś słyszalam —na pomoc program chyba nie wiedziałam o co chodzi i znów wstyd bo coś zrobili ich problem ale szkoda ludzi

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:12:50

Z chęcią wielką zobaczę to faktycznie w ramówce jest ,,na pomoc,, ale nie ma o czym. Jak będą pokazywać szpital to bankowo nic dobrego

#31 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 21:47:28

no proszę jak pani rzecznik i była prac zatrudniona na etacie dziennikarza PG24 dba aby usuwać niewygodne posty. Kiedy przyjdzie godzina rozliczeń proszę nie mówić: nic nie wiedziałam, poświadczenie neprawdy !!!

Tsk moj tez został usuniety

#32 ~zjadacz chleba~

~zjadacz chleba~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 17:33:08

Szanowne Panie Dr.Marszałkiem Województwa jest szwagier obecnego Prezesa szpitala, to tak samo jakby słupszczanin napisał skargę na byłego prezydenta Biedronia do Prezydentki Słupska Danileckiej-Wojewódzkiej.

Obecny prezes słupskiego szpitala to zięć znanego piekarza - cukiernika Wenty z Lęborka

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 21:30:59

Obecny prezes słupskiego szpitala to zięć znanego piekarza - cukiernika Wenty z Lęborka

A co to za nowość! od początku jak tylko bezprawnie przejęli szpital ( sfalszowano bilans i prokuratura umorzyła postępowanie ) to wiadomo było kim jest , kto go tu przysłał i w jakim celu. A rzeczniczka powinna spowiadać się co godzinę , bo  kłamie  i ukrywa prawdę, którą wszyscy znają. Teraz lekarki otwierają oczy , bo zwolnione? a gdzie były wcześniej? gdzie są wszyscy pracownicy? wciąż się wszyscy boją??? niesamowite i żałosne. Przecież to norma, że ten sap doprowadza szpital do ruiny a wy zgłaszacie  do prokuratury? marszałka? nfz?.......i gdzie jeszcze? przecież wybraliście samorządy POpaprańców to czego chcecie? Ta  cała mafia wykańcza szpital i Was, bo na to pozwalacie. Oni nie pokażą prawdy, bo wmawiają wszystkim  swoje bzdury a wy w to wierzycie. Był czas, że szpital można było uratować, mieliście szansę, ale zostaliście wpuszczeni w maliny także przez przewodniczącą zw zawodowych , która NIBY próbowała pomóc a tak naprawdę chodziło jej tylko o ponowne wybory ( Gardias) A co zrobiła z wami ta sprzedajna Stecowa???? Nie jesteście spójnością, nie jesteście razem i to co jest teraz to są wyniki tych fałszerzy, którzy mają wasze przyzwolenie. Szkoda chorych ludzi, którzy wierzą, że ten szpital działa w kierunku ich wyleczenia. Szkoda, że nie są świadomi tej mylnej drogi.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 17:38:00

Stecowa ty ......i ........w d.....

#35 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 20:12:02

A co to za nowość! od początku jak tylko bezprawnie przejęli szpital ( sfalszowano bilans i prokuratura umorzyła postępowanie ) to wiadomo było kim jest , kto go tu przysłał i w jakim celu. A rzeczniczka powinna spowiadać się co godzinę , bo  kłamie  i ukrywa prawdę, którą wszyscy znają. Teraz lekarki otwierają oczy , bo zwolnione? a gdzie były wcześniej? gdzie są wszyscy pracownicy? wciąż się wszyscy boją??? niesamowite i żałosne. Przecież to norma, że ten sap doprowadza szpital do ruiny a wy zgłaszacie  do prokuratury? marszałka? nfz?.......i gdzie jeszcze? przecież wybraliście samorządy POpaprańców to czego chcecie? Ta  cała mafia wykańcza szpital i Was, bo na to pozwalacie. Oni nie pokażą prawdy, bo wmawiają wszystkim  swoje bzdury a wy w to wierzycie. Był czas, że szpital można było uratować, mieliście szansę, ale zostaliście wpuszczeni w maliny także przez przewodniczącą zw zawodowych , która NIBY próbowała pomóc a tak naprawdę chodziło jej tylko o ponowne wybory ( Gardias) A co zrobiła z wami ta sprzedajna Stecowa???? Nie jesteście spójnością, nie jesteście razem i to co jest teraz to są wyniki tych fałszerzy, którzy mają wasze przyzwolenie. Szkoda chorych ludzi, którzy wierzą, że ten szpital działa w kierunku ich wyleczenia. Szkoda, że nie są świadomi tej mylnej drogi.

D.G. dostała się do Rady Dialogu Społecznego i ma personel słupskiego szpitala w dalekim poważaniu i tyle! a wy pracownicy czekacie nie wiadomo na co! aż was ten sap pozwalnia a on ma swoich donosicieli przydupasów i zwalnia oraz czeka ze sie sami pozwalniacie . A wy jestescie zastraszeni, patrzycie jeden na drugiego i boicie się odezwać. Dopiero w zaciszu domowym, w autobusie w toalecie zamykacie się i płaczecie a to nie tędy droga. Pozwalacie sobą pomiatać, bez honoru i godności. Nie macie na kim polegać, nie macie swojego przywódcy, bo dotychczasowi okazali się  przekupnymi zdrajcami. W biurze nadal siedzi taka co jest na ich usługach i prowadzi kreatywną księgowość az jej d*** urosła zamiast rozumu.  

#36 ~Redaktor~

~Redaktor~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 18:53:01

Okresowa ocena skuteczności chemioterapii służy do MONITOROWANIA skuteczności podjętego leczenia. Polega m.in. na wykonywaniu okresowych badań (np. krew, tomografia). Czy to są te droższe i nieuzasadnione procedury? Naprawdę? Czy monitorowanie pacjenta, aby móc w porę zareagować, może zmodyfikować leczenie, może zmniejszyć dawkę lub zobaczyć, czy nie powstały przerzuty, jest nieuzasadnione? Pytanie jest inne - czy i w jaki sposób taka ocena była wykonywana wcześniej. Przecież rozporządzenie weszło już dawno, dla dobra pacjentów - żeby oceniać skuteczność leczenia, żeby mieli dostęp do badań, żeby móc optymalnie zaplanować leczenie i je monitorować. To naprawdę przerażające, że zakrzyczeliście wdrażanie oceny skuteczności chemioterapii...

Stronniczość, uczciwość dziennikarska, prawda - Pani Magdaleno, głosie pomorza - proszę przypomnieć sobie lub przyswoić, co te pojęcia oznaczają. Gdy prawda w końcu zaczerpnie powietrza, co powiecie ludziom, że "nie wiedzieliście?" - tak najłatwiej...

Pani Magdaleno, głosie pomorza. Zanim zrozumiecie, że strzeliliście sobie w kolana, przypomnijcie sobie, że jesteście odpowiedzialni za SŁOWO. Ten zawód zobowiązuje.

#37 ~G O Ś Ć~

~G O Ś Ć~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 18:53:18

Znam doktora Bartosza. Bardzo nam pomógł. To dobry człowiek i dobry lekarz. Kłamstwa zostaną kiedyś rozliczone.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych