Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 08:25:32

Tylko w chorym i skorumPOwanym państwie takie rzeczy mają miejsce.

Nie zdziwię się jak kiedyś w podobnej sytuacji społeczeństwo zlinczuje winowajce bo na system sprawiedliwości już liczyć nie można.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 09:27:40

Lincze i samosądy to kwestia czasu.Na wymiar niesprawiedliwości nie można liczyć w tym burdelu zwanym Polską.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 09:33:30

po prostu biegli i lekarz to dobrzy znajomi. Mają nadzieję, że prokuratura umorzy śledztwo... niestety prokurator nie pił wódki z nimi (biegli i lekarka) więc nie umorzy:)

#4 ~r~

~r~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 09:36:36

Mozna mozna. Wlasnie biegli licza kto da wiecej, ten wygra. Albo konowaly spokoj albo rodzina odszkodowanie.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 18:08:48

Mozna mozna. Wlasnie biegli licza kto da wiecej, ten wygra. Albo konowaly spokoj albo rodzina odszkodowanie.

liczą że minie 3 letni okres i sprawa się przedawni.

a opinia będzie i tak stronnicza,jak prawie wszystkie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 18:36:14

Podawać nazwiska biegłych do publicznej wiadomości, a to przecież też są lekarze, to będzie ich można omijać ,,szerokim łukiem'', a zwłaszcza ich prywatne gabinety...

#7 ~sprawiedliwosc~

~sprawiedliwosc~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 19:00:17

Co do bieglych to długo daja swoją opinię,a prokurator powinien ich ukarać,a czy ukara oto jest pytanie?Wszyscy czekaja aż to się przedawni a lekarze bd pracować .A co do rodziców dziecka nie podawajcie się nagłośnić to trzeba do telewizji mam sama dziecko nie popuscilabym tego jak by ktoś zranił mi mojego synka naprawdę wyrazy współczucia dla rodziców i rodziny a bóg niech ma Wiktorka w swojej opiece [*] przykro mi jak czytam te artykuły w gazecie czy na internecie to łzy lecą .:(

#8 ~KOLEZANKA~

~KOLEZANKA~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 13:39:27

I GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOSC JAK TAK MOZNA KOBIETA WYRWAŁĄ DZIECKU KIKUT LEKARZE NIE POMOGLI I CO BIEGLI SWOJE MOWIĄ JEZELI DLA BIEGLYCH JEST MOZLIWOSC WYRWANIA KIKUTA TO DLA CZEGO W SZPITALU NIE WYRYWAJA JAK TO MOZNA SABINA WSPOLCZUJE CI BARDZO WIEM CO PRZEZYWASZ DO DZIS ALE DLA MNIE TO JEST NIE POJETE JAK TAK MOZNA ZDROWE DZIECKO WYKONCZYLI WRECZ PRZECIWNIE ZABILI 

#9 ~Koleżanka~

~Koleżanka~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 13:39:59

I GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOSC JAK TAK MOZNA KOBIETA WYRWAŁĄ DZIECKU KIKUT LEKARZE NIE POMOGLI I CO BIEGLI SWOJE MOWIĄ JEZELI DLA BIEGLYCH JEST MOZLIWOSC WYRWANIA KIKUTA TO DLA CZEGO W SZPITALU NIE WYRYWAJA JAK TO MOZNA SABINA WSPOLCZUJE CI BARDZO WIEM CO PRZEZYWASZ DO DZIS ALE DLA MNIE TO JEST NIE POJETE JAK TAK MOZNA ZDROWE DZIECKO WYKONCZYLI WRECZ PRZECIWNIE ZABILI 

#10 marecki22

marecki22

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2018 - 16:37:46

Znakomicie! Bardzo mi się to przyda, dzięki wielkie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych