Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Projektowanie i pozycjonowanie stron

60 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 21:32:41

Master potrafi to zrobić. Zresztą nie tylko to. Ewa Gdyńska

a co jeszcze potrafi;)

#22 ~w~

~w~
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 11:28:24

nie mam gg. czy podpisujemy jakas umowe? czy dajesz mi na pismie gwarancje ,że jak strona wpadnie w siną dal to ponosisz odpowiedzialność ? jestes ze slupska czy okolic?

miej na uwadze, ze na cwaniackich klientow sposob jest bardzo prosty- wyzsza cena, ciezko wpasc w filtr wyszukiwarki, troche rozwagi

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 20:20:50

miej na uwadze, ze na cwaniackich klientow sposob jest bardzo prosty- wyzsza cena, ciezko wpasc w filtr wyszukiwarki, troche rozwagi

czy mnie nazywasz ,,cwaniakiem"? raczej normalnym potencjalnym klientem. Wykonując swoje usługi zawsze podpisuję umowy, określam co jest do wykonania ,za ile i jaką ponoszę odpowiedzialność. A tu niby co....mam dać swoją www i niech się dzieje wola Boska, jak się uda to będzie jak nie to spadaj ...??? boszeee z takim podejściem to można bazować na klientach z niższych półek czyli biedaków cwaniaków

#24 ~DanY~

~DanY~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 14:04:07

My korzystamy z usług firmy Internetica, która zajmuje się działaniami, które mają podnieść wskaźnik wyszukiwań naszej strony do TOP 10.

#25 gamikare

gamikare

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 wrzesień 2013 - 18:56:04

Dobra firma pozycjonująca nie reklamuje się na forach, co najwyżej pozyskuje mniej lub bardziej wartościowe linki. Agencja interaktywna powinna przede wszystkim spisać z klientem umowę, w której określona jest odpowiedzialność względem tegoż właśnie kontrahenta. Ciężko sobie wyobrazić, że mogłoby to wygladać inaczej.

Użytkownik smakosz edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 17:39:24
W sprawie reklamy zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24!

#26 ~Mieczysław Poletko~

~Mieczysław Poletko~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 09:04:37

Moja działalność od dłuższego już czasu zdana jest na pozycjonowanie prowadzone przez firmę Damtox.pl, niechcący znalazłem informacje na jej temat na forum i rzecz jasna polecam skorzystanie z jej usług. Strona mojej działalności cały czas utrzymuje się w top10 na kilkunastu frazach, co więcej nie złapała jeszcze ani razu filtra i tym podobnych. Wszystkie działania tej firmy są na najwyższym poziomie.

#27 Grid

Grid

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 09:50:31

Znalazłem stronę .............. i póki co, korzystam z niej przy działaniach reklamowych mojej strony.

#28 giepe

giepe

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 23:46:09

Tego typu usługi są niesłychanie drogie....

#29 ~ssylllwiaa~

~ssylllwiaa~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 18:50:17

Również korzystam z pozycjonowania, ale u nas zajmowała się tym firma Funkymedia. Wybraliśmy ich ze względu na rekomendacje innej firmy. Słowa kluczowe dobrali nam tak, że po prostu zarabiamy - monitoruję opłacalność wszystkich zleconych działań. Generalnie pozycjonowanie uważam za dobrą promocję, ale wiem, że moi koledzy z branży narzekali. Może to kwestia wyboru firmy?

zgadzam się z damien. Wiem, że wielu próbuje samodzielnego pozycjonowania przy pomocy różnych programów i nie zawsze to wychodzi. Nasza firma również skorzystała z usług Funkymedia i bardzo dobrze na tym wyszliśmy. 

#30 piotrorl

piotrorl

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 16:24:03

Myślę żę tanim i skutecznym rozwiązaniem jest zlecenie pozycjonowani i tworzenia stron studentom ;) Obupólne korzyści. Niskie ceny, dobre terminy i nowoczesne rozwiązania.

#31 ~Alan~

~Alan~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 10:53:10

W naszym przypadku firma damtox realizuje pozycjonowanie i nie widziałem, aby reklamowała się na forach internetowych.

#32 Robert70Wolski

Robert70Wolski

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 13:44:33

Jeżeli szukacie dobrej i sprawdzonej firmy do pozycjonowanie do mogę plecić firmę Grafpa z Krakowa.

Prowadzi działalność na terenie całej Polski, jest skuteczna i tania. Korzystając z jej usług bedziecie zadowoleni. Opłate pobiera dopiero za efekt czyli gdy twoja strona znajdzie sie w pierwszej 10 w Google.

Więcej informacji: Pozycjonowanie stron www Kraków

#33 bonobo

bonobo

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 13 luty 2015 - 11:29:53

Ja tylko dodam od siebie, że wcale nie jest konieczne od razu zatrudnianie agencji za grube pieniądze. Wiele małych przesiębiorstw ogarnia sobie pozycjonowanie w podstawowym zakresie na własną rękę, opierając się na darmowych informacjach z netu. Gorzej jak nie mamy wolnych zasobów czasowych i energii do dyspozycji, wtedy pozostaje outsourcing  :)

Użytkownik bonobo edytował ten post 19 październik 2015 - 21:36:11

#34 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 08:15:31

No wiesz można samemu, ale AdWords i Social Media już trudniej ogarnąć, no i źle przeprowadzone pozycjonowanie może zaszkodzić naszej stronce w postaci bana w google. Dlatego ja bym wolała skorzystać z usług takiej agencja adwords i się nie martwić o negatywne efekty.

Użytkownik rena123 edytował ten post 29 kwiecień 2015 - 09:23:16

#35 rankitpl

rankitpl

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 14:17:53

Agencja adwords raczej nie doprowadzi strony do "negatywnych efektów" w organicznych wynikach wyszukiwania. Co do pozycjonowania - to odradzałbym robić to na własną rękę.

#36 OzoN

OzoN

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 13:49:52

Dlaczego? Adwords dobrze ustawione robi fajnie efekty testowaliśmy na sobie, ale mimmo wszystko polecałbym poczytać troszkę o content marketingu sporo fajnych informacji przyswajalnych macie tutaj - http://blog.inb-digital.pl/

INB Digital wyznacza pewnego rodzaju trendy jeśli chodzi o obszar content merketingu, ale już widać po rynku, że coraz więcej dużych firm opiera swoje kamapnie na takiej formie promocji.
Pozycjonowanie o którym wszyscy piszą ok, ale jeśli jest dobrze wykonywane, a większosć firm robi to na czuja i to jest niestety złe.

#37 Anita22

Anita22

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 17:26:35

Wiadomo, że zwiększając ruch na swojej stronie jest szansa na zwiększenie liczby klientów. Najlepiej zlecić to profesjonalistom, bo wtedy mamy pewność, że będzie jakis efekt. Ja moge polecić firmę http://traffic-network.pl/ - bardzo skuteczna i nie droga. 

#38 bonobo

bonobo

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 19 październik 2015 - 21:37:58

Ja tylko dodam, że jeśli ktoś zajmuje się sprzedażą własnoręcznie wyrabianych produktów przez internet, to można oszczędzić sobie sporo pracy i  zachodu jeśli chodzi o pozycjonowanie własnej strony wykorzystując platformy, które zrobiły to już za nas. Przykładowo może to być zagraniczne Etsy, a na naszym podwórku strony typu http://www.kuferart....izuteria,5.html - oczywiście gdy nasze zyski wzrosną, warto zainwestować w coś własnego, ale na początek to dużo oszczędniejsze rozwiązanie.

#39 Letugabmui

Letugabmui

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 08:28:01

Polecam taką firmę która zaprojektuje Ci stronę , zooptymalizuje i od razu wykona pozycjonowanie jej ! Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie, będziesz mieć od razu wysoką pozycję w google ,a o to przecież chodzi aby ludzie wchodzili na naszą stronkę , nie ?;) 

#40 mmarketer

mmarketer

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 20:05:13

Ciekawą ofertę ma Mama Marketing na http://www.mmarketing.com.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych