Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Projektowanie i pozycjonowanie stron

60 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Elizaa~

~Elizaa~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 19:24:27

Wiaodmo, że jak nie ma cię w internecie to nie istniejesz. Dla tych co jeszcze 'nie istnieją' polecam http://www.REKLAMA Sami sprawdźcie.

Użytkownik smakosz edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 17:35:51
W sprawie reklamy zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24!

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 19:56:49

Wiaodmo, że jak nie ma cię w internecie to nie istniejesz. Dla tych co jeszcze 'nie istnieją' polecam REKLAMA Sami sprawdźcie.

Wiaodmo, że jak nie ma cię w internecie to nie istniejesz. Dla tych co jeszcze 'nie istnieją' polecam REKLAMA Sami sprawdźcie.
Nie istnieje i istnieć w internecie nie będe!

Użytkownik smakosz edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 17:36:28

#3 ~damien~

~damien~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 14:34:12

Również korzystam z pozycjonowania, ale u nas zajmowała się tym firma Funkymedia. Wybraliśmy ich ze względu na rekomendacje innej firmy. Słowa kluczowe dobrali nam tak, że po prostu zarabiamy - monitoruję opłacalność wszystkich zleconych działań. Generalnie pozycjonowanie uważam za dobrą promocję, ale wiem, że moi koledzy z branży narzekali. Może to kwestia wyboru firmy?

#4 ~sofciak~

~sofciak~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 12:58:08

No dobra... w takim razie dlaczego w moim przypadku pozycjonowanie nic nie dało? Pod wszystkimi zleconymi frazami mieliśmy TOP3. Wejścia były, ale zapytań brak. Dlaczego?

#5 ~kalwina~

~kalwina~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 13:09:01

Oczywiście - chodzi o zły dobór raz. Widocznie firma zrobiła cię na szaro. Wybrali sobie frazy, które łatwo będzie im pozycjonować, a nie takie, które faktycznie przynoszą oczekiwane efekty. Jeśli masz opcję wypowiedzenia umowy to zrób to, albo poproś po prostu o zmianę fraz. Możesz wysłać zapytanie do tej samej firmy co ja - Funkymedia. Może coś zrobią z tym tematem.

#6 ~kamila k~

~kamila k~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 12:58:08

Wcale nie musi chodzić o frazy - możecie mieć beznajdzieją stronę. Jeśli faktycznie tak jest, to rozwiązanie jest proste - zlećcie nową grafikę, ewentualnie stronę na nowym cmsie i będzie lepiej. Sam widząc kiepską stronę rezygnuję z usług takiej firmy. Szkoda mojego czasu...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 22:12:49

A zna ktoś firmę ,która jest skuteczna i jest od NAS?? Tylko Słupsk.

#8 ~burtat~

~burtat~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 13:07:13

Lokalizacja tutaj nie ma sensu - i tak wszystko załatwia się mailowo/listownie. Funkymedia jest z Łodzi, a nie mojego miasta. Uwierz mi, że w tej branży szukanie wykonawcy po adresach jest jedną wielką połyłką.

#9 ~kalwina~

~kalwina~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2012 - 13:18:27

Chyba nie ma znaczenia, tak? No i masz rację. Szuka się przede wszystkim atrakcyjnej oferty, od firmy z doświadczeniem. Łatwo jest w głupi sposób wydać swoje pieniądze, ale jaki to ma sens? Możecie znaleźć wykonawcę z drugiej ulicy, za mniejszą kasę, ale ludzie - chodzi o efekty, a nie wydanie jak najmniejsze kasy. Zacznijcie myśleć rozsądnie.

#10 mad

mad

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 15:45:27

Szukając firmy pozycjonerskiej najlepiej jest poczytać opinie na temat danej firmy w internecie. Można też próbować pozycjonować samodzielnie, ale to raczej na mniej konkurencyjne frazy.

#11 mariuszk

mariuszk

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 01 grudzień 2012 - 14:09:09

Skupianie się wyłącznie na pozycjonowaniu to zły pomysł, do strategii marketingowej firmy trzeba włączyć teraz inne elementy, bez tego każdy będzie zdany na kochane Google, które miesięcznie wprowadza sporo updejtów, które często ostro mieszają w wynikach wyszukiwania.

Użytkownik mariuszk edytował ten post 01 grudzień 2012 - 14:09:42

#12 micrusbeskid

micrusbeskid

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 grudzień 2012 - 14:19:54

seo musi w polsce jeszcze dojżeć. póki co agencje rosną jak grzyby po deszczu i szaleją po necie rozsiewając linki wg różnych, nie zawsze pewnych schematów. za rok może 2 lata czyli 1-2 updaty googla, po znudzeniu sie fejscem ceny usług promocji w necie zaczną rosnąć a same usługi będą na prawdziwym profesjonalnym poziomie.

#13 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 10:01:11

Ograniczenie sie do fraz o niszowym- lokalnym charakterze i niskiej konkurencyjnosci nie jest drogie/ trudne do samodzielnego wykonania. Gorzej jesli chcemy byc np. na 1szej stronie google po wpisaniu np. meble. Na cos takiego potrzeba BARDZO DUZO PRACY I CZASU poswiecic, jednoczesnie cos takiego nie moze byc tanie zlecajac to jakiejs firmie i nie mozemy dostac gwarancji skutecznosci pozycjonowania w scislej ramie czasowej. Aktualizacje google nie bola tak bardzo jesli nie pozycjonujesz strony w tylko jeden sposob- ktory to wlasnie moze byc na celowniku wspomnianych aktualizacji. Zajmowalem sie dlugo pozycjonowaniem anglojezycznych fraz- bardzo czesto wyszukiwanych i wiem jak czasochlonne to jest. Technikami black hat mozesz wpedzic konkurencje do internetowej trumny, z ktorej niestety nie jest latwo wyjsc, to tyle poki co :)

#14 ~Gavin~

~Gavin~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 09:30:44

No właśnie, dlatego jedynym wyjściem dla ciebie będzie zainwestowanie pieniązków w jakieś firmy, który poświęcą za ciebie ten czas i pracę na wyciągnięcie twojej strony w google. Firm, które się tym zajmują jest bardzo dużo, ja jednak osobiście poleciłbym ci netimage.

#15 ~Krystian3322~

~Krystian3322~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 20:01:27

Dobrym rozwiązaniem jest http://REKLAMA - warto zadbać o linki z różnych miejsc.

Użytkownik smakosz edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 17:41:05

#16 ~Master~

~Master~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 17:46:33

Hm pozycjonowanie stron, mogę zająć sie na próbę dla niedowiarków i wyciągnąć ją w wynikach google, dla pierwszej osoby która mnie o to poprosi zrobie to za darmo. Zobaczy odrazu wyniki wejsc na stronę, czy będzie robił ktoś zapytania, kupował zależy tylko od was. (Co sprzedajecie, za ile jakiej jakosci- najważniejsze czy strona ich przyciągnie, zainteresuje.) Zapraszam.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 20:34:47

Hm pozycjonowanie stron, mogę zająć sie na próbę dla niedowiarków i wyciągnąć ją w wynikach google, dla pierwszej osoby która mnie o to poprosi zrobie to za darmo. Zobaczy odrazu wyniki wejsc na stronę, czy będzie robił ktoś zapytania, kupował zależy tylko od was. (Co sprzedajecie, za ile jakiej jakosci- najważniejsze czy strona ich przyciągnie, zainteresuje.) Zapraszam.

za free to nawet żona nie daje. Jesteś ze słupska? jeżeli tak to szukam kogoś do pozycjonowania . Masz doświadczenie jakieś?

#18 ~Master~

~Master~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 08:27:54

Napisz do mnie na gg.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 19:49:27

nie mam gg. czy podpisujemy jakas umowe? czy dajesz mi na pismie gwarancje ,że jak strona wpadnie w siną dal to ponosisz odpowiedzialność ? jestes ze slupska czy okolic?

#20 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 11:32:43

Master potrafi to zrobić. Zresztą nie tylko to. Ewa Gdyńska

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych