Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Program księgowy dla małych firm

171 odpowiedzi w tym temacie

#161 goster

goster

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 06:27:08

Która wersja Berberis na 100 proc. wystarczy pod małą działalność - firma liczy 5 osób, to agencja marketingowa. Na co dokładnie powinniśmy zwrócić uwagę i co powinno mieć największe znaczenie? Wyczytałem wiele dobrego na temat tego systemu. Czego jeszcze powinniśmy szukać? Ludzie twierdzą, że ten system diametralnie odmienia sytuację. 

#162 ~mastris~

~mastris~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 06:29:59

Ale to lepiej od razu postawić na ERP Berberis i mieć zapewnione wszystko w jednym systemie. Czy nie lepiej postawić na takie rozwiązania? Każdy z czasem docenia fakt korzystania z ERP, bo po prostu on genialnie wpływa na lepsze zarządzanie biznesem. Ale tutaj chyba nie ma żadnego zaskoczenia, to całkowicie normalna sytuacja. Pracujemy na tym systemie naprawdę długo i wiemy jak poważne są różnice. 

#163 ~pesoto~

~pesoto~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 06:32:17

Berberis polecam pod każdym względem, a przede wszystkim dlatego, że stanowi on mocne usprawnienie planowania i zarządzania. W dużym skrócie - system powinien ułatwić cały proces. Wszystko nie będzie się skupiać na byle czym, lecz na rozsądnym działaniu i wtedy docelowo te efekty na pewno nadejdą. Ale od razu cudów się nie spodziewajcie. 

#164 ~paskato~

~paskato~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 06:17:48

Też jestem tego zdania, że lepiej mieć od razu w jednym systemie wszystkie rozwiązania i tak całością zarządzać. Sami zauważycie z czasem, jak duże ma to znaczenie. Pod względem optymalizacyjnym to powinno wam dać zdecydowaną zmianę. Zresztą - ściągnijcie sobie Berberis, potestujcie, zobaczcie jak działa. Wszystko powinno być jasne. 

#165 ~pektoro~

~pektoro~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 06:21:14

Lepiej od razu mieć właśnie system typu Berberis i zarządzać całą działalnością. To naprawdę wiele usprawnia, ułatwia i sporo daje. Optymalizacja w tych czasach jest niezbędna. Trzeba pilnować każdego elementu i to dopiero wtedy ma większy sens. Działając inaczej nie wyciągniecie ze swojego biznesu maxa możliwości. 

#166 annag

annag

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 15:04:38

Ja prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i korzystam z Tax Care. Jestem bardzo zadowolona bo załatwiam wszystko online. Fajną opcją jest dodatkowo możliwość skorzystania z pakietów IT, prawnego czy medycznego. Generalnie jak dobrze wybierzecie to wszystkie potrzebne w firmie usługi macie opłacone za jednym kliknięciem i macie je w jednym miejscu.

#167 Sandraxxx

Sandraxxx

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 12:55:13

Dla małych firm dobrym programem będzie Faktura Small Business. Jak dla mnie jest to idealny program do fakturowania w 2019 . Jest on prosty w obsłudze i dla mnie dużą jego zaletą jest to że mogę wystawiać faktury chociaż jestem zwolniona z VAT. Z tego co widzę opcje można modyfikować, więc dla VAT-owców również się sprawdzi. Jeżeli ktoś szukam programu do faktur 2019 to polecam.

#168 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 21:04:11

Korzystam z chmury faktur, jest całkowicie darmowa, co dla małych firm jest szczególnie ważne, bo po co generować dodatkowe koszty. Narzędzie działa całkowicie online, pozwala nie tylko wystawić faktury, ale też je bezpiecznie przechować w chmurze. Bardzo dobrze się u mnie sprawdza.

#169 ~Kokiy~

~Kokiy~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 12:45:01

Mam program Faktura Small Business od Mega-tech: mega-tech.com.pl/faktura-small-business I jestem zadowolony. Ciekawy interfejs I wiele przydatnych opcji.

#170 araven

araven

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 23:22:43

Wiem, że bardzo popularne jest oprogramowanie od Ifirma, sporo firm z niego korzysta. Obsługa jest bardzo intuicyjna, więc idealnie nadaje się nawet dla tych, którzy dopiero rozpoczynają prowadzić swoją pierwszą działalność gospodarczą. Dodatkowo można skorzystać z darmowego programu do faktur, czy nawet obsługi magazynu.

#171 ~Tosiaczek~

~Tosiaczek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 13:01:13

Sprawdź sobie program do fakturowania Faktura Small Business mega-tech.com.pl

Hejka. Jestem świeżym biznesmenem, który szuka rady. Na razie księgowość oddałem do biura rachunkowego ale pomimo, że nie mam tego dużo płacę niemało.Słyszałem od znajomego, że można prowadzić swoje papiery samemu, że są jakieś programy, łatwe w obsłudze i niedrogie, przynajmniej tańsze od obsługi księgowej. Matołem nie jestem wiec myślę, że sobie poradzę tylko szukam rady- jaki program polecacie? Proszę o cenne rady użytjkowników

. Program pozwala na szybkie wystawianie faktur i wielu innych dokumentów takich jak cenniki, zamówienia, oferty. Dostępne są różne języki i waluty. Program jest tani a ma w dobrej cenie masz mnóstwo ciekawych możliwości :)

#172 ~fisha~

~fisha~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 21:13:26

Korzystam z chmury faktur, jest całkowicie darmowa, co dla małych firm jest szczególnie ważne, bo po co generować dodatkowe koszty. Narzędzie działa całkowicie online, pozwala nie tylko wystawić faktury, ale też je bezpiecznie przechować w chmurze. Bardzo dobrze się u mnie sprawdza.

ile faktur można tym programem wystawić? Da się coś jeszcze poza fakturami tym robić? Czy można jakoś te faktury personalizować?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych