Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Program księgowy dla małych firm

187 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Konrad Lemur~

~Konrad Lemur~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 07:57:47

Hmm... A czyli Twoja firma słabo prosferuje jeżeli Cię nie stać na usługi księgowej .. Cóż nie polecam bo można łatwo strzelić samobója.

Użytkownik smakosz edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 17:56:13
W sprawie reklamy zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24.

#42 ~Clive~

~Clive~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 11:02:49

Sam korzystam z tego programu http://REKLAMA, dobre jest to że mam wszystko w jednym, i mogę też wysyłać deklaracje Zusowskie i podatkowe. Kupiłem bo była promocja ale sądzę że będę przedłużał bo program jest bardzo pomocny.

Użytkownik smakosz edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 17:55:55

#43 ~Clove~

~Clove~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 13:52:23

Ja kiedyś meczyłam się z tymi różnymi programami. Pochłania to dużo czasu i wcale nie gwarantuje braku błędów i użerania się ze skarbówką. Od dwóch lat powierzam księgowość tej firmie: http://REKLAMA i jestem zadowolona z jej usług. Mam wiecej czasu na pracę.

Użytkownik smakosz edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 17:55:35

#44 ~TigerB~

~TigerB~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 10:52:03

Ja również uważam, że biuro rachunkowe jest lepsze niż samodzielne męczenie się z różnyi programami do PIT-ów. Prowadzenie ksiegowości przekazałem tej firmie: http://REKLAMA i mam spokój z papierami i skarbówką.

Użytkownik smakosz edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 17:55:11

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 11:02:52

Podzielam pogląd przedmówców, że powierzenie prowadzenia księgowości i rozliczeń biuru rachunkowemu jest lepsze niż samodzielne męczenie się z wypełnianiem pitów i bawieniem różnymi programami komputerowymi. Też przy okazji polecę biuro rachunkowe, z którego sam korzytsam http://REKLAMA

Użytkownik smakosz edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 17:54:44

#46 ~Ders~

~Ders~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 10:16:57

Jeżeli chodzi o biuro rachunkowe, to ja osobiście mogę ci polecić rachunkowość-weryfikacja com pl

#47 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 22 maj 2014 - 11:46:48

glupoty gadacie, ze trzeba zlecic ksiegowej prowadzenie spraw firmy. Od ponad czterech lat sama prowadze sobie ksiegowosc, z czego jestem dumna i nigdy nie zdarzyła mi sie najmniejsza wpadka. Oczywiscie trzeba miec chocby znikome pojecie no i dobry program ksiegowy ;) wiedze nabędziesz sam a z programu polecic Ci mogę program Księga Pakietu Przedsiebiorcy. Sprobuj i przekonaj sie czy warto pakieprzedsiebiorcy (kropka)pl

#48 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 14:11:59

Jak prowadzisz niedużą działalność księgowa nie jest ci potrzebna bo za wiele roboty wtedy nie masz. Jak ktoś jest wolnym strzelcem i np. zarabia 6 tys. Brutto na miesiąc i powiedzmy ma 3 stałych klientów to usług biura księgowego nie potrzebuje.  Na dobrą sprawę potrzebuje tylko narzędzia do FV. Mogą być faktury.pl lub tego typu rozwiązanie online.  Co innego jak jest to większa firma wtedy już trzeba szukać zewnętrznych usług.

#49 katarynnka

katarynnka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 sierpień 2014 - 13:35:59

A czy tego typu program http://www.sage.com....mala-ksiegowosc nadaje się dla małych działalności czy za bardzo rozbudowany? Firma zatrudnia 3 pracowników.

#50 ~traszek~

~traszek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 11:03:17

ja korzystam tylko z programu do faktur on line, szybko i zbiorczo je wystawiam i wysyłam, i problem z głowy.... korzystam w taki sposób z bizina, polecam jak ktos ma dośc ręcznego wklepywania w kompa....

#51 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 14:30:57

Jak prowadzisz niedużą działalność księgowa nie jest ci potrzebna bo za wiele roboty wtedy nie masz. Jak ktoś jest wolnym strzelcem i np. zarabia 6 tys. Brutto na miesiąc i powiedzmy ma 3 stałych klientów to usług biura księgowego nie potrzebuje.  Na dobrą sprawę potrzebuje tylko narzędzia do FV. Mogą być faktury.pl lub tego typu rozwiązanie online.  Co innego jak jest to większa firma wtedy już trzeba szukać zewnętrznych usług.

Swieta racja! bez przesady, żeby dla malej firmy placic kase ksiegowej - uwierzcie w siebie a napewno dacie rade. Potrzeba tylko dobrego narzedzia jakim  jest program Faktura VAT Pakietu Przedsiebiorcy - korzystam więc wiem co mowie:)))

#52 lolka78

lolka78

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2014 - 07:38:02

no ja tez mysle nad wfirma ale ciagle znajduje sprzeczne informacje np tutaj i tu jest strasznie cukierkowo. nie wydaje sie wam ze za bardzo, co jest podejrzane?? no bo nigdize nie moge znalezc przykladowo informacji, opinii na temat wspolpracy takiego serwisu jak wfirma z drukarka fiskalna, zawsze myslalam ze potrzebny jest do tego program na pc. ktos mial doswiadczenia w systawianiu paragonow przez wfirme i drukarke fiskalna???

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 23:30:23

Sam korzystam z pakietu programów Infor System - działa to bardzo dobrze i jest wyjątkowo user-friendly.

#54 ~barbaraz80~

~barbaraz80~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 10:37:18

W mojej firmie korzystamy z INFOR DGCS SYSTEM, jest KPIR, Magazyn, pełna księgowość itd. w zależności co tam jest potrzebne firma może odpowiedni moduł udostępnić. :)

#55 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 10:38:34

W mojej firmie korzystamy z INFOR DGCS SYSTEM, jest KPIR, Magazyn, pełna księgowość itd. w zależności co tam jest potrzebne firma może odpowiedni moduł udostępnić. :)

#56 ~herbert~

~herbert~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 11:16:52

Infor jest spoko, ale dla mnie lepszy jest Offigo, mniej skomplikowany i jakośc już się przyzwyczaiłem, ze wszystko mogę zrobić przez Offigo. Licencje ok 30-60zł więc tanio, a możliwości sporo, od zarządzania całą strukturą firmy do rozliczania delegaji krajowych i zagranicznych.

#57 Vigos

Vigos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2014 - 21:52:43

Ja osobiście poszedłem na łatwiznę i skorzystałem z usług Biura rachunkowego ;)

Jedno mniej zmartwienie na głowie a masz pewność, że wszystko będzie zrobione należycie i nie będzie problemów z ZUSem ani US :)

#58 ~Tomasz Wargacz~

~Tomasz Wargacz~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 00:39:38

Osobiście polecam wygodnym system usprawnień, którym wydaje się być powstający inqba24. Dzięki niemu można przyśpieszyć i ulepszyć komunikację z klientem, zarządzanie przebiegiem zleceń i ustalać zakres prac do wykonania. Wszystko ma zawierać podpis elektroniczny. Przyśpiesza to też wymianę informacji  klienta z systemem finansowo księgowym biura, a przede wszystkim  przyjmowanie zleceń online. Koniec kłopotów z papierami, wygodna i tania komunikacja, wszystko porządnie uszeregowane. No i oczywiście wygoda, bowiem wszystko dzieje się online.

#59 ~stokro12~

~stokro12~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 14:37:31

Świadczymy usługi z zakresu rachunkowości oferując kompleksową obsługę mikro- i makroprzedsiębiorstw.

Zajmujemy się m.in.:

- Księgowością

- Sprawozdaniami finansowymi.

- Deklaracjami

Wyszliśmy naprzeciw klientowi, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się całe spectrum usług księgowych, a także doradzamy przedsiębiorcom, co w znacznej mierze ułatwia im prowadzenie firmy.

Wyróżnia nas prócz doświadczenia oraz ugruntowanej pozycji na rynku, odpowiednia wykwalifikowana kadra i konkurencyjne ceny naszych usług.

zapraszamy,

Biuro rachunkowe Sylan.

661 192 124

#60 Monikaa

Monikaa

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 18:38:27

my też się zdecydowaliśmy na wynajęcie firmy zewnętrznej do gałęzi księgowości u nas w firmie i uważam to za słuszny krok. Działem kadr, płac i księgowości kompleksowo zajmuje się u nas taxcare. dorywczo jeszcze korzystamy z ich usług gdy potrzebujemy jakiegoś kredytu dla nas. Ostatnio braliśmy w leasing 3 samochody dla firmy i taxcare http://taxcare.pl/finansowanie/leasing nam również w tym pomagało. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych