Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Program księgowy dla małych firm

187 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 07:34:56

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę na rynku księgowości. Możecie polecić jakiś prosty program dla osoby początkującej?

Pewnie! Oprogramowania KPiR firmy Varico są bardzo intuicyjne. Do tego masz pełną bazę wiedzy FAQ ze screenami no i pomoc techniczną w razie potrzeby. Mają też chat na stronie i odpowiadają nawet po 23. Większość ich klientów to małe i średnie firmy, więc wiedzą jak ułatwić korzystanie dla początkujących. Z resztą zobacz sama - mają demo 60dni za darmo.

#182 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 14:11:10

A ja kupiłem SKP niedawno i jeszcze uczę się obsługi. Wczesniej testowałem za darmo przez 2 miesiące. Fajnie, że jest dużo materiałów z instrukcjami i filmy. Generalnie program jest w porządku, ma dużo funkcji - co zaskakuje biorąc pod uwagę jego niska cenę. Na ten moment jestem zadowolony z wyboru. Wcześniej testowałem kilka innych programów i ten wypadł najlepiej. 

#183 ~sankow~

~sankow~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 06:26:44

Pracujemy na Berberis i nie mamy żadnych problemów. Ogólnie zawsze chodzi o dokładnie to samo. Odpowiednie dopasowanie rozwiązań, systemów i nie tylko. Jeśli każdy element rzeczywiście u siebie tak dopasujecie, to wszystkie cele będą zrealizowane. Tak naprawdę chodzi o absolutnie podstawowe kroki i rozsądne dopasowanie funkcji. Działajcie. 

#184 ~KsięgowaSuper~

~KsięgowaSuper~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 12:59:23

To wg mnie dla małych firm idealny będzie program do księgowania wfirma.pl. Na ich www można sobie sprawdzić ceny oraz co konkretnie oferują - dużo dobrego i w dobrej cenie :-)

#185 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 13:03:56

Może skontaktuj się z testbynet.com. Wykonują oprogramowanie pod kątem różnych firm, mają sporo propozycji, na pewno coś Ci dopasują, bo nie mają gotowych rozwiązań ale wykonują konkretne opcje według oczekiwań klienta. 

#186 IGN123

IGN123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:56:57

Bardzo dobrym programem zarówno dla małych, jak i dużych firm jest ten: http://cfi.pl Program jest bardzo sprawny, funkcjonalny i znacznie usprawnia zarządzanie firmą. Warto zapoznać się z ofertą dostępną w linku.

#187 tari

tari

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 20:40:07

Jeżeli szukasz skutecznego systemu do zarządzania firmą zobacz rozwiązania od Sente

Najlepiej wybrać możliwie najbardziej uniwersalny system, do kontrolowania istotnych obszarów działania firmy.

#188 ~Katarina~

~Katarina~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 10:45:18

Dla małych firm najlepiej sprawdza się biuro rachunkowe. Koszty wcale nie są przytłaczające, a naprawdę jest to duże udogodnienie. Sama od dawna korzystam z biura rachunkowego Marcina Kowalewskiego i jestem bardzo zadowolona :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych