Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Procto Vitale na hemoroidy

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~holder~

~holder~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 06:31:54

Warto? Po jakim czasie jest poprawa? 

#2 ~maria38~

~maria38~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 06:23:58

Warto. Jako kuracja lecząca, wspomagajaca.Wiadomo, że nie pomożę to w przypadku większych hemoroidow ( to znaczy pomoze ponieważ będiesz czuł sie lepiej ale ich nie zmniejszy). To te średnie i małe jest w stanie na tyle wyeliminować że nie bedziesz praktyznie niczego odczuwał. Ogólnie polecił mi je mój proktolog. Efekty pierwsze są już po tygodniu chociaż na ostateczny efekt musisz troszke dłużej poczekać ( jakiś miesiąc). 

#3 ~anna3993~

~anna3993~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 07:38:58

Warto? Po jakim czasie jest poprawa? 

Porawa po mniej więcej miesiącu. Wiadomo,ze są to ziola tak więc nie będzie jakiegoś cud efektu od razu. Jednak efekt jest i to całkiem dobry. Tak więc moim zdaniem warto. 

#4 ~baskantot~

~baskantot~
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 12:56:12

W jakiej formie to pijecie? Rozpusczacie w wodzie czy na sucho? 

#5 ~miriam~

~miriam~
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 11:08:40

W jakiej formie to pijecie? Rozpusczacie w wodzie czy na sucho? 

Tak jak Ci wygodniej. Sama początkowo zalewałam sobie je wodą Ogólnie byłam do nich na początku dosć negatywnie nastawiona bo nienawidzę ziół ale te nie są takie złe. Pomagają i to jest najważniejsze dla mnie :) 

#6 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 07:07:53

Stosowałam bardzo wiele środków na hemoroidy. Procto vitale zdecydowanie zalicza się do tych najlepszych i najbardziej skutecznych. Daje sporą ulgę. Jednak polecam ziólka pić regularnie. Wtedy tylko jest poprawa. 

#7 ~MarCowa~

~MarCowa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 09:53:06

tak, u mnie ten sam efekt - po kilku tyg hemoroidy sie zdecydowanie zmniejszyly, nie pekaly i nie byly az tak bolące, godny polecenia naturalny produkt

#8 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 12:28:55

Według mnie to super ziółka są, mam siedzącą pracę i hemoroidy u mnie były nieuniknione. Kiedy tylko poczułem pieczenie zacząłem szukać i natrafiłem na Procto, zamówiłem i za 3 dni już zacząłem pić i po miesiącu wszystko zniknęło

#9 ~Marcisza~

~Marcisza~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 10:23:32

Według mnie to super ziółka są, mam siedzącą pracę i hemoroidy u mnie były nieuniknione. Kiedy tylko poczułem pieczenie zacząłem szukać i natrafiłem na Procto, zamówiłem i za 3 dni już zacząłem pić i po miesiącu wszystko zniknęło

A gdzie zamówiłeś?

#10 ~zuzoll~

~zuzoll~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 15:00:18

A gdzie zamówiłeś?

zamówić je możesz na  ich stronie internetowej, przynajmniej ja tam zamawiałam. Wysyłają szybko, no i DZIAŁAJĄ :D ziółka znaczy

#11 ~teresa~

~teresa~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 14:24:05

ja to nie wiem, ziołka tak mogą wyleczyc z hemoroidów po prostu? mi lekarz powiedział, że hemoroidy to tylko zabieg i koniec.. ja sie nie zgodizlam bo nie bede robila zadnych zabiegow bo sie boje, lata swoje mam, i chcialam te proktovitale spróbwac ale nie wiem czy to dziala na prawde.. cena tez dosc wysoka

#12 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 11:13:14

co to za cena??? skład jak u bonifratow których zioła kosztują 9 zł. skutki bez rewelacji

#13 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 11:13:49

co to za cena??? skład jak u bonifratow których zioła kosztują 9 zł. skutki bez rewelacji

#14 ~Maryśka~

~Maryśka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:43:07

Ja nie stosowałam tego wynalazku o którym piszecie. Mam dobrą maść na hemoroidy nie podrażniam ich papierem bo bo każdym skorzystaniu podmywam się przy pomocy biobidetu. I nic nie piecze jak się wodą to robi a nie papierem same wiecie jakie to delikatne miejsca. przeszłam na specjalną dietę jak mi poleciła znjaoma lekarka 

#15 ~baćka.szczecin~

~baćka.szczecin~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 09:54:39

Dostalam te procto  vitale od znajomej, ktora tez je wczesniej stosowala i jej po prostu zostalo no i fakt - jezeli chodzi o usuwanie hemoroidow to efekty byly bardzo szybkie i trwale, bo dotychczas mi nie wrocily. Do tego zauwazylam, ze te ziola dzialaja bardzo dobrze na ogolne ozyszczanie organizmu, co jest tez na bardzo duzy plus. 

#16 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 17:24:02

Ciekawy temat... to powinno byc polaczone z degustacja alkoholi...zeby w sposob "organo leptyczny" zapoznac sie z danym zagadnieniem.   :D

#17 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 23:08:27

Nie podszywaj sie pode mnie... :D

#18 ~Urszula_torun~

~Urszula_torun~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 08:13:33

Też mamy w domu paczke tego procto vitale no i fakt - jest duza, wiec na spokojnie starcza na naprawde dlugo. Moj maz pil to jak dostal hemoroidow i wrecz ledwie mogl pracować i rzeczywiscie te ziola go ladnie oczyscily od srodka i usunely mu hemoroida. 

#19 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 12:08:15

mam od 3 miesięcy te prokto vitale i na czuję że jest lepiej. powoli do przodu :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych