Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Proces o zęby w słupskim sądzie :: zobacz komentowany artykuł

POlska

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mlody23~

~mlody23~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 14:27:56

Dobrze ze juz nie chodze do dentysty w Pl:):) W Slupsku raczej nie ma dobrych dentystow ,nieporownywalni z zagranicznymi . Jak ktos pojdzie do zagranicznej przychodni to zrozumie:):) Pozdrawiam z Norwegii:):) 

#2 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 14:49:05

Ja polecam Pania dentystkę z salusa jest naprawdę super

#3 ~Heniek Słupsk~

~Heniek Słupsk~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 15:30:14

Jeżeli chodzi o zęby to polecam dobrych dętystów w Berlinie. Sam tam jeżdżę z małżonkom co jakiś czas na przegląd. Poziom europejski.

Tak samo z ubraniami, lepiej kupywać w Paryżu na wyprzedażach, przy okazji wycieczki bo jakość światowa i światowe marki za niewielkie pieniążki.

#4 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 16:10:14

Jeżeli chodzi o zęby to polecam dobrych dętystów w Berlinie. Sam tam jeżdżę z małżonkom co jakiś czas na przegląd. Poziom europejski.

Tak samo z ubraniami, lepiej kupywać w Paryżu na wyprzedażach, przy okazji wycieczki bo jakość światowa i światowe marki za niewielkie pieniążki.

Ja notomiast polecam panu korzystanie ze słownika ortograficznego. Polskiego :)

#5 ~Niech zapłacą mają z czego~

~Niech zapłacą mają z czego~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 16:46:03

Mnie też ''stomatolożka''wykonała kiepsko leczenie, a stomatolog zrobił zbyt duże koronki co wykrzywiło mi twarz za ogromne/dla mnie/ pieniądze. wiedza ile skasować i nawet polecają znajome banki by wziąć kredyt na leczenie zębów..?? Może przykład tej pacjentki ochłodzi zapędy słupskich stomatologów windujących do niebotycznych kwot ceny.

#6 ~masz 60 lat i ile zębów?~

~masz 60 lat i ile zębów?~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 16:48:46

Ja polecam Pania dentystkę z salusa jest naprawdę super

Ile zębów wyleczyłaś i jak długo nie musisz ich ponownie leczyć? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 16:59:45

Ja notomiast polecam panu korzystanie ze słownika ortograficznego. Polskiego :)

To forum, to nie sala nauki j.polskiego, ty nie jesteś tu nauczycielką,a post Tego Człowieka , to nie dyktando, które będziesz Mu poprawiała. :P ;)

Ten obrzydliwy jad, którym tu plujesz,zamiast udzielić wypowiedzi w temacie, to zwykła zawiść, że Jego stać na leczenie za granicą. ;)

Przy okazji, od poprawiania błędów na tym forum jest moderator... :) :P

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 18:12:11

Ta pani też źle wykonała usługę za sporą kwotę. W rezultacie konieczna była wizyta na pogotowiu i w szpitalu. Na razie muszę się uporać z ukończeniem leczenia u innego stomatologa.

#9 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 20:16:29

Najlepsza jest Pani dr Barcikowska :D

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 21:21:19

Pisać po polsku nie umie, a jaki światowy. Polacy pracujący za granicą przyjeżdżają do lekarzy w Polsce, a ten do Berlina jeździ... myślałby kto. I jeszcze Paryż mu się zamarzył. Fantazji to ci Heniek nie brakuje

#11 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 21:28:50

Stomatolodzy są bezkarni   oni nie leczą zębów bo im się to nie opłaca. Oni  celowo  świadomie psują ludziom zęby żeby jak najczęściej ludzie przychodzili  i płacili im za naprawdę.

Są to kanalie, które dorabiają się na ludzkim zdrowiu

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 21:34:48

Pisać po polsku nie umie, a jaki światowy. Polacy pracujący za granicą przyjeżdżają do lekarzy w Polsce, a ten do Berlina jeździ... myślałby kto. I jeszcze Paryż mu się zamarzył. Fantazji to ci Heniek nie brakuje

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 23:31:57

Stomatolodzy są bezkarni   oni nie leczą zębów bo im się to nie opłaca. Oni  celowo  świadomie psują ludziom zęby żeby jak najczęściej ludzie przychodzili  i płacili im za naprawdę.

Są to kanalie, które dorabiają się na ludzkim zdrowiu

Święta prawda!

#14 ~placisz i zeby tracisz~

~placisz i zeby tracisz~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 07:27:18

Pacjent nie ma mozliwosci sprawdzenia co dentysta robi z jego zebami w trakcie leczenia. Potem okazuje sie, ze kanaly niedoczyszczone+uszkodzone szkliwo zdrowego zeba podczas szlifowania plomby na leczonym zebie. Najwazniejszy dla.stomatologa jest kalkulator, na ktorym podlicza kazdy ruch swojej reki. W zaxen sposob nie udowodnisz, ze zab zle byl leczony bo w dokmentacji wpisze cp chce.

#15 ~lili~

~lili~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 08:47:30

Kiedy jest ta sprawa w sądzie? Może parę poszkodowanych osób też weźmie w niej udział?

#16 ~Heniek Słupsk~

~Heniek Słupsk~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 13:19:59

Światowy jestem bo mam firmę budowlaną dobrze prosperującą na ziemi słupskiej. Ten kto ma kase nie musi pisać gramotycznie a ci co z Angli na leczenie do PL wracają to dorobkiewicze.

Ja z kasą na zdrowie się nie liczę, mnie nie żal bo ludzie na mnie robią. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 16:31:23

...?...ludzie na Ciebie robią :o ..to bardzo cuchnie  :(.

Światowy jestem bo mam firmę budowlaną dobrze prosperującą na ziemi słupskiej. Ten kto ma kase nie musi pisać gramotycznie a ci co z Angli na leczenie do PL wracają to dorobkiewicze.

Ja z kasą na zdrowie się nie liczę, mnie nie żal bo ludzie na mnie robią. 

;)  :P  :lol:

#18 ~ryba~

~ryba~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 14:51:28

Kiedy jest ta sprawa w sądzie? Może parę poszkodowanych osób też weźmie w niej udział?

wyrok planowany na 2 kwietnia 2014 godzina 12 00 w sali 317 -

#19 Emka

Emka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 17:38:48

Hmm szkoda że nie ma informacji na czym polegały te błędy stomatolożki. Mam nadzieję że GP napisze o wyroku i fajnie by było gdyby podali więcej szczegółów, oczywiście za zgodą tej pacjentki.

Ale faktem jest, że ludzie są coraz bardziej świadomi, kiedyś nikomu nie przychodziło do głowy, by dochodzić swoich spraw za takie partactwa. Inną sprawą jest, że stomatolodzy nie wydają żadnych papierów po zakończonym leczeniu. Np. idąc na zabieg czy leczenie do szpitala , dostajesz wypis, w którym jest opisane wszystko co zostało zrobione. I taki zwyczaj przydałby się też u dentystów. Bo potem trudno jest udowodnić lekarzowi, że zaistniały błąd powstał w jego prywatnym gabinecie.

Kiedyś miałam okropny problem z zębem - "wyleczonym" 2 lata wcześniej. Akurat mnie "złapało" jak byłam w innym mieście, trafiłam tam do świetnej dentystki, która bardzo mi pomogła i powiedziała w prost, że to był ewidentny błąd w leczeniu. A ja nawet nie umiałabym udowodnić tamtej poprzedniej dentystce że u niej się leczyłam. Ta z Łodzi zaopatrzyła mnie i wydała opis dokonanych zabiegów z zaleceniami do dalszego leczenia, ehhhh to powinien być standard.

#20 ~dokumentacja pacjenta~

~dokumentacja pacjenta~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 18:31:31

Hmm szkoda że nie ma informacji na czym polegały te błędy stomatolożki. Mam nadzieję że GP napisze o wyroku i fajnie by było gdyby podali więcej szczegółów, oczywiście za zgodą tej pacjentki.

Ale faktem jest, że ludzie są coraz bardziej świadomi, kiedyś nikomu nie przychodziło do głowy, by dochodzić swoich spraw za takie partactwa. Inną sprawą jest, że stomatolodzy nie wydają żadnych papierów po zakończonym leczeniu. Np. idąc na zabieg czy leczenie do szpitala , dostajesz wypis, w którym jest opisane wszystko co zostało zrobione. I taki zwyczaj przydałby się też u dentystów. Bo potem trudno jest udowodnić lekarzowi, że zaistniały błąd powstał w jego prywatnym gabinecie.
Kiedyś miałam okropny problem z zębem - "wyleczonym" 2 lata wcześniej. Akurat mnie "złapało" jak byłam w innym mieście, trafiłam tam do świetnej dentystki, która bardzo mi pomogła i powiedziała w prost, że to był ewidentny błąd w leczeniu. A ja nawet nie umiałabym udowodnić tamtej poprzedniej dentystce że u niej się leczyłam. Ta z Łodzi zaopatrzyła mnie i wydała opis dokonanych zabiegów z zaleceniami do dalszego leczenia, ehhhh to powinien być standard.

Nasi stomatolodzy nie oddaja nawet zdjecia zeba za ktore osobno doliczaja. Zadnych paragonow tez nie wydaja.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: POlska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych