Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

192 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ronny~

~ronny~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 07:49:10

Przysieganie jest naduzyciem.W Pismie Swietym jest napisane ...tak,tak,nie nie.Ksiadz jest niedouczony,albo naduzywa swoich kompetencji,jezeli takowe,w ogole posiada,nie znajac Pisma Swietego

#22 Użytkownik usunięty

Użytkownik usunięty

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów

Napisano 14 maj 2013 - 07:54:58

(...)

#23 ~ZZ~

~ZZ~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 07:58:00

(...)

Udowodnij że ludzie nie rodzą się ATEISTAMI a później próbuj obrażać.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:02:30

czytam artykul i slabo mi sie robi jak kler sie panoszy szantarzuje ludzi to ochyda precz z takim kosciolem

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:07:52

Bolszewia niech przysięga na stalina i lenina i niech sie nie lansuje po gazetach.

zobacz z sfrustrowany katoliku co piszesz jestes zaslepiony i niech kosciol utrzymuja wierni anie my wszyscy

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:14:30

Tu nie chodzi o o czy będzie miał bierzmownie czy nie ,tylko żeby pisali o radnej BEZRADNEJ w ten czy inny sposób.Ta osoba lubi się afiszować,pokazywać.Skoro chce wychować syna po katolicku to powinna swoją postawą i wrtościami ,kórych nie ma .

#27 Użytkownik usunięty

Użytkownik usunięty

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów

Napisano 14 maj 2013 - 08:17:36

Tu nie chodzi o o czy będzie miał bierzmownie czy nie ,tylko żeby pisali o radnej BEZRADNEJ w ten czy inny sposób.Ta osoba lubi się afiszować,pokazywać.Skoro chce wychować syna po katolicku to powinna swoją postawą i wrtościami ,kórych nie ma .

A ty masz jakieś watrosci osądzając tak osobe?
Jestes mniej niż zero.... tyle w tym temacie.

#28 ~Pantałyk~

~Pantałyk~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:18:18

Co masz jej do zarzucenia? Napisała jako matka, nie jako radna... Ciekaw jestem co Ty byś tłuku jeden zrobił, i ....oby Cię to nie spotkało:)

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:19:06

kochana paniusiu 1 przykazanie koscielne mowi iz w niedziele i swieta nakazane
uczestniczyc we mszy sw i powstrzymac sie od prac niekoniecznych natomiast trzecie
przykazanie boze powiada :pamietaj abys dzien swiety swiecil.
Zaszczyt pociąga za sobą obowiązki - Honos habet onus

każdy katolik wie co mówią przykazania i przestrzega je, ale przysięganie na krzyż czegoś oczywistego to moim zdaniem kpina .... tylko z kogo ?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:20:54

NIECH TAK DALEJ ROBIĄ A W KOŚCIELE ZOSTANĄ SAMI Z MOHERAMI CZARNA MAFIA

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:21:16

własnie widać jaką postawa i wartościami zostałeś wychowany

#32 ~Sędzia Anna Maria~

~Sędzia Anna Maria~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:33:09

Radna ma problem natury etycznej i moralnej i poszła z tym do gazety. Jak taka osoba może być radną i reprezentować mieszkańców wsi, jeśli sama nie potrafi sobie poradzić z przekazywaniem wartości swemu dziecku. Czego się spodziewała? Że proboszcz zmieni zdanie? Że ugnie się przed jej żądaniem, bo ona poskarży się gazecie?
W takiej sytuacji, chyba więcej pomógłby lekarz i to nie pierwszego kontaktu

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:33:19

Typowa wypowiedź polskiego katolika, pełna miłosci :D

Antykatoliku!!! A poprzednia wypoqwiedź to niby czyja antychrysta?, tak jak towja? przeciwko kościowłóowi

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:34:42

Oj Pani radna, wsadziłaś kij w mrowisko, należało sprawę załatwić z księdzem na plebanii, a nie lecieć do gazety za pośrednictwem.............jeszcze chwila i ludzie wytkną, że dzięki temu, żeś radna zmieniłaś robotę z ciężkiej fizycznej na urzędniczą, właściwie bez kompetencji i wykształcenia.

#35 ~też matka~

~też matka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:35:53

to co wyczynia ksiądz to już koniec świata mój syn też miał problem kiedy przyszło do bierzmownia chodził 3 lata zbierał piczątki ,podpisy a kiedy nie wstawił się na dwóch ostatnich spotkaniach bo wylądował w szpitalu to musiałam się tłumaczyć przed katechetkąi księdzem .teraz mój syn chodzikiedy ma ochotę nie bo musi

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:37:51

kochana paniusiu 1 przykazanie koscielne mowi iz w niedziele i swieta nakazane
uczestniczyc we mszy sw i powstrzymac sie od prac niekoniecznych natomiast trzecie
przykazanie boze powiada :pamietaj abys dzien swiety swiecil.
Zaszczyt pociąga za sobą obowiązki - Honos habet onus

Uderz w stół i nożyce się odezwą. Otworzył proboszcz japę.

#37 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:39:30

Wreszcie ktos zrobi pożądek z tym księdzem bo on juz dawno zadużo sobie pozwalał zmiencie go bo niedłuo do koscioła tam nikt ni pojdzie no może jedynie te miejscowe plotkary które donoszą mu o wszystkim co sie dzieje a co do bierzmowania to można to z naszym ksiedzem inaczej zalatwić kasy mu dajcie wiecej to wszystkich douści do bierzmowania

#38 ~blondi~

~blondi~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:44:33

Jak dla mnie te całe akcje to są rozdmuchiwane przez wszystkich niedowiarków, którzy do kościola nie chodzą a poźniej żądaja od ksiezy Bog jeden wie jakiego traktowania. Popieram w pelni tego ksiedza i jego zachowanie. do kosciola chodze przez 25 lat w zasadzie cale moje zycie i niegdy nie spotkałam sie z przykrościa ze strony ksiezy czy Kosciola ;) pamietam jak mialam bierzmowanie to chodzilam na wszystkie rozance, majowe czy drogi krzyzowe i nigdy mi ksiadz nie powiedzial zebym sie przysiegała bo wiedział ze chodze i ze wierze w Boga. nawet nie wymagał ode mnie podpisów i nie sprawdzal ksiazeczki (bo za moich czasow to sie podpisy w ksiazeczkach zbierało). takze popieram tego ksiedza i jego zachowanie. a jak ta kobiet sie odwroci od kosciola to dobrze mniej falszywych ludzi w kosciele bedzie ;)

#39 ~Angel~

~Angel~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:45:59

Tak to prawda młodzież chodzi do Kościoła tylko po podpisy a Sakramentów Świętych nie przyjmują.To pytam się:Po co Ci to bierzmowanie skoro wogóle nie przyjmujesz Sakramentów Świętych? A po bierzmowaniu jak zapewniasz więcej do Kościoła nie pójdziesz?! Człowiek przez odizolowanie się od religii staje się zdemoralizowanym człowiekiem.Patologia rodzi patologie! ;)

#40 ~lipa~

~lipa~
  • Goście

Napisano 14 maj 2013 - 08:48:39

[

każdy katolik wie co mówią przykazania i przestrzega je, ale przysięganie na krzyż czegoś oczywistego to moim zdaniem kpina .... tylko z kogo ?

kazdy obywatel wie co mowia przepisy a jednak kradnie,zabija,jezdzi po pianemu itp kazdy policjant wie iz kierujacy ma prawko a jednak
prosi o dokument +dowod osobisty ubezpieczenie itp, zaufaj ale sprawdz
zdobywajac jakies kwalifikacje musimy je odnawiac dlaczego w kosciele
ma byc inaczej?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: indoktrynacja, fanatyzm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych